0

0

@Litman żeby sprzedać to ten ktoś musi chcieć odejść, nie wiem czy wiesz

19

Niech wspomni dlaczego sędzia nie widział jego brutalnych fauli i trzymał go na boisku cały mecz, hipokryta madrycki

0

@Loszo w strzelaniu goli duzo lepszy, w innych rzeczach słabszy

1

@blakkudium to niech sie jakiś ekspert wypowie z redakcji, bo nie wiem. Ludzie wpłaca kase na marne xd

1

@blakkudium to sie liczy? Przecież Barca ma pieniądze a nie ma miejsca w ffp

5

@Luciano99 Pewnie młody za Realem i działa na naszą szkode

5

Bejbi Yamal i Nico


2

Słabo to wygląda herb na środku, gigantyczne logo na środku a brak symetrii jeszcze podkreśla koszulka podzielona kolorami na pół. Nigdy nie narzekałem na koszulki, to pierwszy raz gdy sa naprawde słabe

0

@Blantozaur jak ktoś lazi za toba i gada non stop to samo a nie potrafi skorzystać z prostej opcji na stronie, to tym właśnie jest.
Jak mnie ktos irytuje to tak robie a nie płacze i dalej czytam to samo. Nie będzie jakiś random ustalał regulaminów na nie swojej stronie

0

@FCB_dimiC i nie musze wchodzić na jakąś kafejke by dojsc do tych wniosków. Nawet tu wchodzą madryciaki jak @Amidamaru i poczytaj jego komentarze odnośnie tego transferu

1

@FCB_dimiC a co cie to obchodzi co ja robie i czym sie dziele, tu można pisać o wszystkim choćby o konsystencji kału. Jak sie nie podoba to dodaj do ingorowanych chyba, że nie doszedłeś do takich zaawansowanych funkcji na stronie

0

Komentarz usunięty

1

Czemu kibice Realu mają taka zawiść w sobie, że sprowadzają Mbappe a i tak im dupe ściska na temat Nico w Barcy

0

@BARCA1899Messi Olmo to dobry pilkarz ale do tego by musieli opchnąć Raphinhe i nie wiem czy to najlepszy deal

4

W mundo piszą że Barca chce i Nico i Olmo, ciekawe za co xd

0

@Hindus nie oglądałem go dużo ale podobal mi sie jak grał w rezerwach, nie liczac meczu gdzie przegrali awans

0

@Kazragore jak piłkarz chce to nie ma co tu załatwiać. Od finansow jest Laporta

0

@Messibestplayerintheworld ma 3 tygodnie urlopu

0

@Gaz a musi pobić? Jak zrobi 15 to już bedzie dobrze, bo na pewno ten sezon będzie rezerwowym
@AlexDark00 licze że Roque go wygryzie

0

@Michau98 na pewno z dwoma stoperami w kadrze, buahha. Oddanie Marina to majstersztyk

0

@Encore Torres Ferran

0

@AlexDark00 jakby mu dograli to by robil za dobijaka. W tym bylby lepszy niz Morata

2

@Encore Fakt, ale grał na pilkarzy na poziomie na Euro i niczego mu nie brakowało

0

Z Williamsem i Yamalem bylibyśmy mocni, te skrzydla każdemu moga wsadzić gola i w reprze nawet nie potrzebowali Moraty, a tu byłby jeszcze Lewy, czy Roque

2

@Cule1234 Paparazzi wśród dziennikarzy

8

Nico będzie nasz, nie widze innej opcji i takie mam przeczucie. Ludzie panikuja o umowach z Nike itp ale do tej pory co Laporta chciał zrobić to zrobil, tak jak z rejestracją pilkarzy.

0

@PatrykBarca tak bo wczesniej to byl suchoklates, mogl rozbudować mięśnie, przeciez nie zaczynal od formy maćka z kanapy

0

@okiemtypera_lucaxx95 to zobacz na nogi. A poza tym widać na treningach kompletnie co innego niz oferowal Xavi i duzy nacisk na fizyczność wiec nie wiem o co ci chodzi

1

Genialna wiadomość. Mamy Bernala i Casado, technike mają, a reszty nauczy ich Flick. Ewentualnie Gavi tam może grać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?