Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rust_Cohle dobrze że Darwin z kiteczką wygląda męsko
https://cdns.klimg.com/bola.net/library/upload/21/2023/12/996x664/nunez-js-2_42a5c7f.jpg
0
@Litman żeby sprzedać to ten ktoś musi chcieć odejść, nie wiem czy wiesz
19
Niech wspomni dlaczego sędzia nie widział jego brutalnych fauli i trzymał go na boisku cały mecz, hipokryta madrycki
0
@Loszo w strzelaniu goli duzo lepszy, w innych rzeczach słabszy
1
@blakkudium to niech sie jakiś ekspert wypowie z redakcji, bo nie wiem. Ludzie wpłaca kase na marne xd
1
@blakkudium to sie liczy? Przecież Barca ma pieniądze a nie ma miejsca w ffp
5
@Luciano99 Pewnie młody za Realem i działa na naszą szkode
5
Bejbi Yamal i Nico
2
Słabo to wygląda herb na środku, gigantyczne logo na środku a brak symetrii jeszcze podkreśla koszulka podzielona kolorami na pół. Nigdy nie narzekałem na koszulki, to pierwszy raz gdy sa naprawde słabe
0
@Blantozaur jak ktoś lazi za toba i gada non stop to samo a nie potrafi skorzystać z prostej opcji na stronie, to tym właśnie jest.
Jak mnie ktos irytuje to tak robie a nie płacze i dalej czytam to samo. Nie będzie jakiś random ustalał regulaminów na nie swojej stronie
0
@FCB_dimiC i nie musze wchodzić na jakąś kafejke by dojsc do tych wniosków. Nawet tu wchodzą madryciaki jak @Amidamaru i poczytaj jego komentarze odnośnie tego transferu
1
@FCB_dimiC a co cie to obchodzi co ja robie i czym sie dziele, tu można pisać o wszystkim choćby o konsystencji kału. Jak sie nie podoba to dodaj do ingorowanych chyba, że nie doszedłeś do takich zaawansowanych funkcji na stronie
0
Komentarz usunięty
1
Czemu kibice Realu mają taka zawiść w sobie, że sprowadzają Mbappe a i tak im dupe ściska na temat Nico w Barcy
0
@BARCA1899Messi Olmo to dobry pilkarz ale do tego by musieli opchnąć Raphinhe i nie wiem czy to najlepszy deal
4
W mundo piszą że Barca chce i Nico i Olmo, ciekawe za co xd
0
@Hindus nie oglądałem go dużo ale podobal mi sie jak grał w rezerwach, nie liczac meczu gdzie przegrali awans
0
@Kazragore jak piłkarz chce to nie ma co tu załatwiać. Od finansow jest Laporta
0
@Messibestplayerintheworld ma 3 tygodnie urlopu
0
@Gaz a musi pobić? Jak zrobi 15 to już bedzie dobrze, bo na pewno ten sezon będzie rezerwowym
@AlexDark00 licze że Roque go wygryzie
0
@Michau98 na pewno z dwoma stoperami w kadrze, buahha. Oddanie Marina to majstersztyk
0
@Encore Torres Ferran
0
@AlexDark00 jakby mu dograli to by robil za dobijaka. W tym bylby lepszy niz Morata
2
@Encore Fakt, ale grał na pilkarzy na poziomie na Euro i niczego mu nie brakowało
0
Z Williamsem i Yamalem bylibyśmy mocni, te skrzydla każdemu moga wsadzić gola i w reprze nawet nie potrzebowali Moraty, a tu byłby jeszcze Lewy, czy Roque
2
@Cule1234 Paparazzi wśród dziennikarzy
8
Nico będzie nasz, nie widze innej opcji i takie mam przeczucie. Ludzie panikuja o umowach z Nike itp ale do tej pory co Laporta chciał zrobić to zrobil, tak jak z rejestracją pilkarzy.
0
@PatrykBarca tak bo wczesniej to byl suchoklates, mogl rozbudować mięśnie, przeciez nie zaczynal od formy maćka z kanapy
0
@okiemtypera_lucaxx95 to zobacz na nogi. A poza tym widać na treningach kompletnie co innego niz oferowal Xavi i duzy nacisk na fizyczność wiec nie wiem o co ci chodzi
1
Genialna wiadomość. Mamy Bernala i Casado, technike mają, a reszty nauczy ich Flick. Ewentualnie Gavi tam może grać