0

@Transu96 nie ma pirata tej gry

3

Treningi Flicka daja efekty


0

@BORO_12 ogormny talent co zrobil jedno podanie w meczu a liczby mial gorsze od Roque, w Brazylii, ciekawe czemu stawiasz go wyżej. Teraz to kaleka a jak gral w Brazylii to każdy sie jarał
La liga zweryfikuje

0

@BORO_12 dla mnie Roque ma sens i może być lepszy niz Endrick co pokazaly liczby w Brazylii, a to ze zagral 15 minut u Xaviego niczego nie określa bo on byl wuefistą

1

@FCB_dimiC co ma do tego ile wydala, ja mówię o przyszlosci, Laporta nie wywala tyle kasy w bloto co Bartoemu. Teraz po kupnie Nico nikt wiecej nam nie potrzebny. To Xavi żądał 10 nowych co sezon

2

@FCB_dimiC a gdzie to przeczytałeś? Kupuje ale kadra nie zależy od tego. Policz sobie ile oszczędzamy na takich Cubarsi, Balde, Gavi, Yamal, Fermin i ile by kosztowalo uzupelnienie tych pozycji

3

Ciekawe czy w przeciągu kilku lat sytuacja finansowa Barcy i Realu sie zbliży. Patrząc na to, że oni muszą kupować, uzupełniać kadre co sezon, a Barca sobie wyciąga z czapy perełki. Niewiadomo jak długo będziemy mieli te talenty w szkółce czy nie nastąpi posucha, ale póki co to wygląda jakby ktoś na niższych szczeblach robił tam kawał roboty. Teraz niby brakuje nam śpd ale Casado i Bernal raczej wypełnią te luke na dobrym poziomie

0

Real miał szanse wprowadzić wychowanka, hiszpana do składu Marina to sie go pozbyli i zostali z ręką w nocniku. Majstersztyk Pereza

1

@blakkudium karma za Gulera, Real zostaje z 2 ŚO i Vallejo, który zagral 5 meczy

0

Bardzo dobrze, presja mu niepotrzebna w tym momencie z 10

0

@Michau98 Real nie kubi Hiszpanów i to w tym klubie jest żałosne

0

@cules100pro w końcu ktos im zarąbał z przed nosa i bardzo dobrze

1

@Encore teraz na pokaz przepraszają ale już mają przerąbane i tyle

1

@Vampir707 trwa kampania aby żaden pilkarz Realu nie zdobył zlotej pilki, a Rodri nie zasługuje w 5% według redaktora naczelnego tamtego portalu

0

@Hindus nie tylko jego jeszcze Gavi i Pedri, czyli chlopaki na L4 pomagaja przy budowie

2

@macio_944 camp nou sie samo nie zbuduje

7

Bob budowniczy


2

@Amidamaru To madryciak z bólem dupy, po co z nim gadać. Dla niego to każdy topowy piłkarz powinien grać u nich a Barca niech nie śmie spojrzeć w kierunku dobrego pilkarza, co więcej Yamal powinien pójść do nich wzmocnić Castille, bo tacy są zajebiści. Prowokator który w odwrotnej sytuacji na kafejce by dostal bana na 5 lat

1

@NeKenI zrób o mnie, chce wiedziec czy wspanialy inteligentny uzytkownik @partymaker ma racje

0

@Tomason Nie, ale spika po hiszpańsku perfect

0

Ładna przemowa Mbappe, poukładany jest co by nie mówić

0

@michaleu beka chyba nie wiesz co to xd

0

Klatus stracil zainteresowanie euro po odpadnięciu Niemiec xD ale ból dupki o Hiszpanów

0

@Objectivo no to sie odnieś do tego, że on twierdzi że to Katalonia promuje, bo cała Hiszpania to Barcelona, Carvajal też 200 IQ xD

0

@Objectivo idz do siebie na notatnik. Pieprzy glupoty ze tylko katalonia daje zp Rodriemu, jak cala Hiszpania o tym pisze

0

ale el jareczek ma kompleks Barcelony haha

0

na twitchu stream od eljarek trzeba potrolować

3

@sidi12843 co ma do nich mbappe

1

troche zenujace


0

@FCB_dimiC aha, to kogo bys dal na kapitana jak reszta to wymoczki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?