Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@norbi77 ale kto mówi o niesprawności, jakoś nie widać grymasu bólu czy innych symptomów
0
@Gaz tej informacji nigdzie nie widzialem, źródło?
0
@Gaz więzadła sie zrastają jak naderwiesz akurat, ale Fati z nimi nic nie mial tylko z łąkotką
0
@mkord ładował ładne bramki już z taką nogą więc nie wiem na ile jest słaba
0
@Rewolucja123 mi sie wydaje że wtedy zlamal noge, piszczel chyba
0
@Rewolucja123 sprawdzałem tu w artykulach i lewe kolano, a reszta kontuzji to mięśnie
@MesQueUnClub_87 jakoś biega, a drybling strach przed rywalem i to jest jego glowny problem
0
Ogólnie to ciekawa rzecz z tym Fatim jest taka, że każdy mówi bezkolannik itp, że nie ma kolan a operowane kolano to lewe, wiec na kontrole piłki czy strzaly to nie powinno mieć wpływu
18
@fcbfan1993 wtedy to była kasa na takie podróże
0
@Pyrzo_Barca jest tu od 10 dni, z czego połowa treningów to podwójne sesje, ekspercie od 7 boleści. Więcej na twoje patologiczne odzywki nie będę odpowiadał
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ten Olmo to pewnie i tak fejk, nie ma szans na wydatki 120 mln dla nas w jedno okienko. Może to presja na Nico? Laporta nie raz wypuszczal fake newsy
9
@Arden jest jeszcze żeńska sekcja
0
A jakby wziąć pożyczkę na Nico i spłacić z donejtów?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@partymaker z tego co pisali to też jest amortyzacja na 5 sezonow po okolo 30 m z pensja, chyba że to fejki
1
@Pawel13sz to niemożliwe, może Nico sie jeszcze nie zgodził
2
A może gruby hajs wleciał z donejtów
18
Wart jest najwyżej 30, chory ruch
4
Czy ja dobrze rozumiem, że oni negocjuja Olmo zamiast od razu wpłacać klauzule na Williamsa skoro maja 60 milinów? Czy to znowu jakieś pierdy Romero
0
@Tomek54321 zmieniam zdanie po obejrzanych meczach. Mam dalej byc pod wrażeniem kogoś kto nie dowiózł? Najwiecej do gadania maja ci co jednego meczu Brighton nie obejrzeli
0
@tomek1656 jakie 2 treningi, serio?
@Gall geniusz, który wylecial z Brighton a jego zespół grał kupe cały sezon. Oglądałem mecze i tyle mi wystarczy
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
8
Już na treningach widać, że nabral chociażby szybkości, we wszystkich spritnach itp. jest pierwszy.
Flick dał mu to czego nie dali inni trenerzy, bo oni tylko krytykowali a może podejście z opieką właśnie będzie lepsze dla piłkarza z rozjechaną psychiką
1
@OldMc84 Perez działał tak cicho, że United im sprzątnęło Yoro
1
Dzisiaj byl Live z treningu na yt, można obejrzeć
https://www.youtube.com/live/ij0EAddtoX8?si=d4tkOk00pKc3P48U
0
To niech usiądą do negocjacji. Bo jak Barca sie kimś interesuje to tak to wygląda
0
@Loszo ale za to mial wplyw na wynik xd
3
@Bogan 20% jest nasze
1
@jacobFCB sprawia wrażenie ułożonego ale to wciąż dzieciak i znamy go tylko z telewizji
0
Ciekawy artykul.
https://www.fcbarca.com/109968-joan-fontes-rodzice-lamine-yamala-sa-zadeklarownymi-kibicami-realu-madryt.html