5

@Encore jakby nie obchodzilo to by o tym nie pisali

8

Real przegrywa z Milanem 1:0, mecz słaby, ale druga połowa i gra ich szkółki to taka żenada, że na twitterze ich cisna kibice Realu.



0

Niezla akcja Endricka

0

Jaram sie Barca Flicka, nawet jak zostanie ten skład co jest. Ktoś też? Zwłaszcza dzięki cudownej młodzieży i fajnie wczoraj pykali, szybko i bez klepania zbędnego

1

@Albatros Torre byl jeszcze lepszy a Xavi nim gardzil

1

@Yamal_Williams ja wierzę Flickowi ze postawi na forme a nie naziwsko. W końcu jemu zalezy na wynikach i nie będzie tu za swoja legende

3

@Yamal_Williams oby go wygryzł będzie śmiesznie

3

Pau Victor nowy David Villa nakryl wczoraj czapką Lewandowskiego

0

@alone49 za rok to PSG bedzie go chcialo w pakiecie z Yamalem

0

@blaugrana16 10 goli to niby dużo czy jak

1

Bardzo fajnie grali, a Casado ma dryg do ofensywy. Ja w Casado nie widze śpd, bardziej rozrywającego

1

@ranger3120 lepiej niż przez ostatni sezon u Xaviego, serio

0

@Sapos93 gral badziej na skrzydle i tylko odbieral piłkę nic poza tym

1

@ProMILs Torre, Pau Victor, Valle, Balde calkiem ok jak na powrót i z mlodzikow mi sie podobal Toni Fernandez. Jeszcze Casado i Bernal dobry mecz

0

@brd42 Toni fajny byl

1

@Pedri16Future fajnie bez spiny, na luzie beka. Tak powinno być zawsze

6

Komentatorzy dzisiaj top xd

0

Ale akcja co spierdzielil Lewandowksi

0

W tej szkolce City to jakies sterydziarze, ile oni maja lat

2

No Valle zjadl Forta w tym meczu

5

Balde w koncu wraca na murawe

0

Ten Toni Fernandez ma taki klasyczny vibe piłkarza

0

Penia do bazy xd

0

Valle okradziony z asysty

0

Torre mvp chociaz Pau tez fajny

0

16 letni Toni jakie podanie woo

0

Może Torre wybije im Olmo ze łba

0

@Cukson Roque przynajmniej zrobil wiecej niz jedno podanie

0

Ciekawe czy Balde zagra

1

Torre którego Xavi nie widzial nawet jako glebokiego rezerwowego czaruje. Oby to samo bylo z Fatim

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?