0

Casado ładnie tam tego brazola czyści

0

@partymaker to jak sparing to nie mozna docenic gry, jprdl

0

@Pedri16Future real prawie pilki nie dotknal

0

Ładnie gramy, jest duzy postęp do Xaviego i jego klepaniem obroncow z bramkarzem

1

Perez posmarowal bo Barca b dominuje potezny Real

0

Jaka murawa prawie jak w tosterze bernabeu

0

Vamos Barca po pierwszy puchar w sezonie

0

pełno fejkow ludzie wrzucaja i w końcu nie wiadomo o której ten mecz

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@kanver_ idealny skład, może poza Lewym

0

Ale napinka u rządowych

0

@Nazio_87 mecz sie odbedzie tak czy tak, ludzie kupili bilety na dzisiaj a w USA będzie dopiero 19:00

1

@Gaucho baena to cienias

1

@Comentateiro jest pomysł na gre i to szybką i ciekawa wiec myślę że tak

0

@Benz nic nie musi znaczyć ale jak zespół funkcjonuje, jak kreuje, jak broni już znaczy dużo

2

@FCBparasiempre madryciaki sie pocieszaja że to mecz bez znaczenia, bo dostaną w dupsko od Barcy B i 16 latków

0

@Benz Barca tez je tak traktuje tylko głupi kibice Realu twierdza inaczej

1

@blakkudium niech Real go bierze, nie maja stopera

5

Nico nie dla Peseże


0

0

@brd42 zesra sie, nic nie pokazali z Milanem

0

Na rynku nie ma dobrego pivota dla Barcy jak i na większość pozycji, najlepiej sie sprawdzaja gracze ze szkółki a transfery jakiekolwiek nam gówno dają

0

@DJ6 na razie nie ma powodu by twierdzic ze nie da rady, pierwszy mecz presezonu dobry i asysta top a zjazd formy będzie mial każdy i po to jest głębia składu. Na dm bym widzial Gaviego jak juz wróci w pełni

0

@DJ6 ja wierzę, że ten co chce tu grać nadrobi sercem a Casado ma też talent. Bernal mlodziutki i będzie pewnie gral mniej

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Czemu Barca ma problemy z rejestracja jeśli nikt do nas nie przyszedl a odeszli Roberto, Alonso, czy Jaosy

1

@DJ6 niby czemu nie. Trzeba dać im szanse a nie kupować nie sprawdzajac wczesniej czy zawodnika na tym poziomie już nie mamy.

0

Spider dog


1

@TR3YWAY jajco, chodzi o Romeu

3

Za to że dali nam Pau Victora za 3 mln to niech sobie biora tego Romeu za free

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?