Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Casado ładnie tam tego brazola czyści
0
@partymaker to jak sparing to nie mozna docenic gry, jprdl
0
@Pedri16Future real prawie pilki nie dotknal
0
Ładnie gramy, jest duzy postęp do Xaviego i jego klepaniem obroncow z bramkarzem
1
Perez posmarowal bo Barca b dominuje potezny Real
0
Jaka murawa prawie jak w tosterze bernabeu
0
Vamos Barca po pierwszy puchar w sezonie
0
pełno fejkow ludzie wrzucaja i w końcu nie wiadomo o której ten mecz
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@kanver_ idealny skład, może poza Lewym
0
Ale napinka u rządowych
0
@Nazio_87 mecz sie odbedzie tak czy tak, ludzie kupili bilety na dzisiaj a w USA będzie dopiero 19:00
1
@Gaucho baena to cienias
1
@Comentateiro jest pomysł na gre i to szybką i ciekawa wiec myślę że tak
0
@Benz nic nie musi znaczyć ale jak zespół funkcjonuje, jak kreuje, jak broni już znaczy dużo
2
@FCBparasiempre madryciaki sie pocieszaja że to mecz bez znaczenia, bo dostaną w dupsko od Barcy B i 16 latków
0
@Benz Barca tez je tak traktuje tylko głupi kibice Realu twierdza inaczej
1
@blakkudium niech Real go bierze, nie maja stopera
5
Nico nie dla Peseże
0
@zygzakmaklini mamy
0
@brd42 zesra sie, nic nie pokazali z Milanem
0
Na rynku nie ma dobrego pivota dla Barcy jak i na większość pozycji, najlepiej sie sprawdzaja gracze ze szkółki a transfery jakiekolwiek nam gówno dają
0
@DJ6 na razie nie ma powodu by twierdzic ze nie da rady, pierwszy mecz presezonu dobry i asysta top a zjazd formy będzie mial każdy i po to jest głębia składu. Na dm bym widzial Gaviego jak juz wróci w pełni
0
@DJ6 ja wierzę, że ten co chce tu grać nadrobi sercem a Casado ma też talent. Bernal mlodziutki i będzie pewnie gral mniej
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Czemu Barca ma problemy z rejestracja jeśli nikt do nas nie przyszedl a odeszli Roberto, Alonso, czy Jaosy
1
@DJ6 niby czemu nie. Trzeba dać im szanse a nie kupować nie sprawdzajac wczesniej czy zawodnika na tym poziomie już nie mamy.
0
Spider dog
1
@TR3YWAY jajco, chodzi o Romeu
3
Za to że dali nam Pau Victora za 3 mln to niech sobie biora tego Romeu za free