Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Toni i Guile Fernandez kuzyni. Ich matki sa siostrami a ojcowie bracmi. Nawet sa podobni. Ci dwaj co weszli po Alarconie
0
@slayer Oglądałem sporo meczów Brighton i tam nic nie działało, to byla padaka jak u Xaviego, tam sobie pilkarze nie podawali, każdy leciał na pałe. Fati po powrocie z kontuzji nie wiem czy miał jakąś sytuacje by oddać strzał przy tych marnych minutach które dostał i słabej grze zespołu
0
@JarekS nie wiem na jakiej podstawie wnioskujesz jak Fati wyglądał na treningach w Brighton, skoro sam De Zerbi an niego narzekał. Po drugie chociażby ostatni przykład z życia Mbappe potrafi pokazać jak psychika, mental wpływa na gre. Obecnie to nawet nie 50% dawnego piłkarza, bo PSG go sadzało na ławce. Fati od powrotu z kontuzji nie dostał kilku meczów zaufania ani w Brighton, a tymbardziej w Barcy gdzie nie dostawał minut nawet po wygranej lidze
0
@krol211 mało kto w tym wieku jest zbudowany psychicznie, ma mega mental itd. tym bardziej że od dzieciaka błyszczał przez co spore oczekiwania miał przez cały czas i presje. To samo teraz robia z Yamalem i póki jest git to jest git a nie wiadomo jakby mu nie szło to czy psychicznie by nie siadł. Obyśmy sie nie dowiedzieli tego
6
@JarekS bo jemu sie nie chciało grać dla tego klubu. Ludzie pomijają kluczowy czynnik jak adaptacja, a Fati od zawsze powtarzal, że chce grać tylko dla Barcy.
Poza tym już nie bede pisał jak go Xavi i onlyfansmiguel stłamsili jeden w mediach a drugi w meczach i co chwile była jazda po nim. Widać, że teraz wśród swoich odzyskuje chęci.
Może i delikatny psychicznie ale ma wciąż 21 lat i mase złego za sobą jak te kontuzje czy hejt
0
@PatrykBarca Użytkownicy fcbarca od przedawkowania fify myślą, że to oni decyduja, a nie jakiś trener czy sztab
0
Fermin glupote odwalil z tymi igrzyskami, mógł walczyć o pierwszy skład a będzie tylko rezerwą i to pewnie głęboką przez to
1
@TR3YWAY Torres czy Raphinha to w skali talentu do niego jak Rasiak przy Messim. I na pewno bez presezonu to Ferranik powącha najwyżej bajorko a nie murawe
3
Niemożliwe, przecież to leń, paśnik i jemu sie nie chce według la bambowych ekspertów, bo jakiś De Zerbi ze słabego Brighton tak mówił
1
@VegetaPolska dobry to on byl jak paru innych a potem zgasli. Mbappe ma jakiś problem mentalny i dolek psychiczny bo jak wyjebal ta piłkę w trybuny w meczu z Hiszpania to udowodnil, że cos jest mocno nie tak. A może sie wypalil, kasy ma jak lodu, okaże sie
0
@ACMaldini3 Płotką
1
@VegetaPolska zostawie w spokoju jak madryciaki z hiszpańskich gazet zostawia w spokoju pilkarzy Barcelony, niech sobie fapią do Endricków i reszty brazoli. Mbappe? Hajp na niego dawno minal zwłaszcza po śmiesznym euro w jego wykonaniu
@Arden jest z realu
0
Sobowtór bo ma dredy? To w pół procencie nawet nie jest on
1
@LionelMessi1994 no właśnie mi tam nie przeszkadza biała strona, bo mam i tak przyciemniony ekran w telefonie, ale urozmaicenie by sie przydało
2
@LionelMessi1994 ciekawostka. Opera już ma taka funkcje
https://zapodaj.net/plik-UVg6GkCmcb#
0
@sen ciesze się ale widać jak ci hiszpanie potrafią nakręcić, bardziej sie boje psg niż Realu jeśli chodzi o dzieciaka
1
@Kgorecki2500 a no tak, pewnie koszulke Ferrana by chciał
2
@DonCarletto Kto wam wygral ostatnia LM jak nie wychowankowie? Joselu was uratowal z Bayernem, Carvajal w finale
0
@Arden poprosil mnie o moją koszulkę
0
@jakub1906 Faye gral w 3 lidze a ten Marin od nich w Deportivo, 1 ligowcu. Stąd takie ceny
1
@DonCarletto Real ma kiepska szkółkę a nie żadna strategie. Perez jest od wielu lat Prezesem i o ten szczebel nie zadbał. Jeszcze kiedyś wyszedl stamtąd taki Carvajal i Nacho, każdy ich u was uwielbia a teraz nie ma nikogo na horyzoncie.
Pisze o podchodach bo już trzeci wywiad w ciągu 3 dni z pytaniem od jakiegoś ASa o gre w Realu
0
@Arden niech ten typ sie nauczy składać zdania
0
@MesQueUnClub_87 dla jednego nie ma znaczenia a dla innego ma. Tym bardziej w Hiszpanii na pewno zwracaja na to uwage że Hiszpański klub ich reprezentujacy nie ma Hiszpanow w składzie i robia podchody do takich Yamalów. To jest naturalne ze kibicujesz bardziej rodakom co widać na przykladzie takiego Lewandowskiego
2
@DonCarletto 300 a tak naprawde 90 % kibicow Realu by ich wymieniło. Jak taki Guler słabszy jest dla was bóstwem
4
@DonCarletto my przyjęliśmy strategie grania wychowankami bo nie mamy kasy xD to nic że Yamal jest 3 klasy lepszy niż taki znikacz Rodrygo
0
@FcPortoFan1999 śmieje sie z ich kompleksu naszej szkółki, to trzeba nagłaśniać
1
@Rust_Cohle Perez taki zajebisty ale w wychowanków to jest leszczem, o tym sie nie mówi
2
Żałośni dziennikarze mareczki już robia podchody do Yamala żeby przeszedl do nich xd niech sobie wyhodują w castilli
0
@LatajacyHolender jaki Puyol pod względem charakteru nigdy nim nie będzie i nie był
0
Komentarz usunięty przez użytkownika