Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
dobra to nie symulka xd
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Odkleiło go, ale tam sa emocje nie to co w Euro poza Hiszpanią
0
Ale dymy xd de la cruz pewnie wyleci w tym meczu
1
Kolumbia strzela i gitara
0
Chyba pierwszy sędzia na CA ktory pokazuje kartki
0
Nunez 3 setki popsute jaki leszcz
0
Nunez co zmarnował jaki kasztan
1
Dawać Kolumbia i James
1
@SkN on wyleciał na 2 msc
0
Oczywiście że madrycka gazetka dala taki tytuł
0
Szkoda Holandia całym turniejem bardziej zasłużyła, ale dzisiaj zagrali swoj najgorszy mecz
0
Juz myslalem ze to Bellingham. Dobra Hiszpania i takich jedzie
0
@Lucyfffer ten turniej to symulka, chamski faul i tak w kółko
0
Ten Saka wkurzajacy pilkarz taki Vinicius angielski
0
Bellingham dzisiaj każde podanie do boku, coz za kreatywność
0
To już tradycja, gra Anglia mecz jest nudny.
Druga sprawa Holandia bardzo stracila na zejściu Depaya on potrafi przebiec z piłką pół boiska i napędzić akcje
0
Belingham stracil gole to stał sie bezużyteczny. Sto razy bardziej podobal mi sie w BVB czy jak grał na mundialu jako pomocnik
1
@Rust_Cohle Sędzia każdy być może, troche lepiej albo troche gorzej
0
Bellingham ciągle na ta 9 sie pcha. Ancelotti chyba mu calkowicie wybil bycie pomocnikiem z łba. Real nie ma nikogo do rozgrywania na nowy sezon xd
0
Dobra lecimy, Holandie lubie bardziej ale kibicuje Anglii aby Lamine i spółka mieli łatwiejsze zadanie
0
@Worny a siłownia?
0
W ogóle dzisiaj byl jakis trening Barcy? bo sa różne informacje
0
@xvcWinterSoldier koniczyny, serio?
33
Yamal z Rabiotem po meczu sobie pogadali
2
Już nie cieszy zębisk? Ma tupet po tych glupich akcjach w meczu Barca PSG
1
@BORO_12 z tym sie zgodzę
0
@BORO_12 ale do nikogo sie tak nie dopierdalają o stan fizyczny tylko do gościa który fizycznie wygląda świetnie a Flick ich wszystkich przygotuje
0
Jak patrze na te przypierdolki na twiterach o forme Fatiego to ta polska społeczność jest naprawde okropnie toksyczna, kiedyś grubas teraz znowu coś im nie pasuje, co za bachory xD nawet madryciarze tak nie cisną swoich pilkarzy jak ma to miejsce w tym klubie
1
@Gaz przeciez firmowe zagranie Lamine jest właśnie lepsze dla nizszego pilkarza a Roque juz u nas strzelal głową