3

Raphinha to kozak, ma serce na boisku i za kolegów walczy, bardzo slusznie zrobił


0

@SkilledHydra16 za malo sie dzialo pod bramka by ocenić jego gre. Endrick raz przysymulowal i może tym sie narazil ale i tak glupota w jego wykonaniu

0

Szkoda mi tego de la cruza

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

W tej Brazylii to Raphinha ma najmocniejszy charakter jak tak to oglądam

0

Wgl chłopa znowu odkleiło z tym atakiem w Endricka bez pilki a teraz kontuzja, jakby ktos myslal ze wyciągnął wnioski z kartki w LM

4

I juz kontuzja, 100 mln za niego to pormocja on ciągle ma kontuzje

0

Jrpdl zaś szklanka z Araujo wychodzi, bylo sprzedawać wcześniej

0

Gra ostra ale to i tak lepsze niz te mdłe euro

4

Araujo wjechal z bara Endrickowi a Raphinha wjechal w Araujo xD

0

Endrick jaka symulka

2

Ameryka poludniowa ma w sobie taki klimacik

1

Maradona na treningu


0

@Traba727 akurat te dwa gole to takie naciągane ale ok, i tak szanuje taka gre bardziej a Kolumbia to po prostu mocny rywal nie zdziwie sie jak wygraja CA

3

@Adran360 ofensywa, akcje, bramki, dryblingi to napędza kibica a tego nie uswiadczysz na autobusy a im jest latwiej im mniej jest miejsca na boisku

0

@Adran360 mogliby zrobic taki turniej na próbę i jak sie sprawdzi to na stałe. Przeciez ten sport upada

0

Co myślicie o zmianie w piłce z 11 zawodników gramy po 10, jest większa przestrzeń, mniej autobusiartwa

1

Niestety pierwszy mecz na CA do jednej bramki. Bardziej wyrównane widowisko później

3

No i to jest meczycho kurde fajnie sie oglada po tych nudach na Euro. Panama mimo ze slabo to nie muruje i mamy akcje za akcją. James niesamowity

0

@Pawlak1992 Holandia tez duzo tworzy, wszystko możliwe

0

@PatrykBarca duzo kluczowych podan, wygranych drybllingów

1

Guler to wciąż typ pomocnika a nie skrzydlowego wiec te chore porównania nalezy skończyc bo on dryblingiem nic nie zrobil cały turniej

0

@MOLESTA A co ten Nico zrobil poza golem

1

@John_Doe Guler mial kilka glupich start po czym byla grozna kontra miedzy innymi dzisiaj ale tez w innych meczach, nie wnosi nic do defensywy a Yamal i w tym aspekcie jest lepszy i tak nie traci

0

@Bogan z wywiadu Fatiego którego ostatnio udzielil. Ludzie w Barcelonie go wspieraja i zaczeoiaja na ulicy

1

Lecimy z maratonem CA od północy

2

Szkoda Turcji, ale Holandia wieksza szanse na skopanie dupie Anglii

0

Rinaldo i tak wnosi wiecej niz Feran Flopes

1

Francja i tak to wezmie bo ma duże stężenie madryciaków w składzie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?