Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ferran za Morate
0
Yamal niech sie nie zbliza do bandyty
0
Yamal zgasil gundogana hahha
1
Hiszpania wybita z rytmu przez akcje z Pedrim
0
Ciekawe czy Hiszpania nadal kocha tego frajera
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
No i rozjebal pedriego bandyta
0
No i co tam psycholodzy Pedri nie obsrany?
0
@ZwyklyKibicBarcy04 to zobaczymy po meczu
0
@Kgorecki2500 on w wielkich meczach gra źle i nie wytrzymuje presji
0
Pedri juz obsrany taką ma mine, ten chlopak musi nad mentalem pracować
6
Yamal i Nico zatańczą Baciate z tymi niemiaszkami
0
@TankerHunter nie ja, ale miałem
2
I gitara, Fati na LS i tak lepszy
0
Niemcy nie wygraly z Hiszpania od 36 lat i tak dziś zostanie
1
Nie zdziwie sie jak Niemcy zamurują
2
Węgrzyn i Iwański duo na jakie nie jesteśmy gotowi
4
Tvp sport chwali Yamala co im sie stało
0
Niemcy beda mieli autorstrade za plecami Carvajala
0
@adamek20151 a to Messi grał? xd spokojnie ja mam już dystans do tego
6
Po tym meczu to madryciaki nie maja prawa pisać o ciągnięciu Argentyny orzez sędziego
7
Martinez zamyka znowu mordy. Te strzały nie byly wcale słabe, tylko jego obrona doskonała
1
Czemu tego Messiego nie zmienil który widać że nie moze biegać
0
@Pedri16Future Brazylia dupy nie urywa ale w ich meczach sie dużo dzieje
0
Szczerze to na tym CA lepiej mi sie ogląda taka Brazylie, Kolumbie niż Argentyne
1
@BIGCULES na PS, jest lepszy od Rodrygo i nawet kibice Realu tak twierdzą
0
@Em_DzeJ oczywiście ma pole do rozwoju ale póki co w aspekcie goli nie jest nawet blisko
0
Zamiast tych 1000 artykułów o plotkach transferowych przydałby sie jeden rzetelny co Barca musi zrobić żeby go podpisać, jakich kwot brakuje
3
@slayer głupie jest myślenie że pójdzie tam grać tylko ze względu na ojca. Poza tym ojciec już mogl zmienić preferencje klubowe a ludzie ciągle sugeruja sie jednak plotką. Yamal sie wychował w la masii i to znaczy wiecej niż sympatie ojca
0
@Azrik z Xavim to i Real bylby słaby, zobaczymy jak to będzie z Flickiem