0

@FcPortoFan1999 tam jest gorąco i mecze sa organizowane wieczorem

2

@macio_944 oczywiście, że ja. Już czekam

2

wychowanek Realu Peter oficjalnie w Getafe. Kolejny wychowanek Marin ma zostać sprzedamy do Napoli.
Może i Barca zarządza finansami fatalnie ale za to mamy najlepszą szkółkę i sami sobie wychowujemy piłkarzy wartych po 100 mln

4

@Popitek12 Argentynie

2

Faulujący Gavi to pies, ale szczypiący Rudiger wszystko jest ok a Pedri to panienka. Notatnik w pigułce

1

Ronaldo wciąż to ma


1

@egeszeges Mbappe ma chirurgiczne wykończenie, niemal idealne. Nico ma inne atuty ale na pewno jego wykończenie nie równa sie z tym Mbappe

0

Oby, bo to by było gorsze od Figo, jest naszym wychowankiem, a Real na pewno już teraz by go chciał

0

Jak to możliwe przecież wg mediów to leń, ktoremu sie nie chce. Będą jaja jak zaskoczy i hejterzy go będa wielbić xD

1

@NeuroN na pewno nie bramek on strzelil 8 goli w poprzednim sezonie

0

@mikke a jak będzie szlo to ty będziesz sie glupio uśmiechał przed telewizorem

0

@LambiPL to wystawia laurke reszcie tych średniaków jak nawet Fati wywalany ich przegonił

0

@4drian0 przecież Czuczumeni to nowy Kroos, Mbapej kłamie

0

@LambiPL tylko Fati zawsze wracał i po tuch kontuzjach kolana i reszcie i zwykle ładował gola, rok temu to prawda że nabral troche kg i to wyplnelo na jego gre w dodatku Xavi go w ogóle nie widzial i po dobrym meczu albo końcówce sezonu dalej czekala go ława. Jak mial psychicznie dojechać przy takim traktowaniu a mimo to nadal byl 2 strzelcem w zespole po Lewym

4

@michaleu Jest Goodman i iinni bohaterowie ale wkręca i jest nawet lepszy

0

Speed w Norwegii


1

@tristan87 jaka gwiazda tacy fani

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@MalanFCB tam każdy był slaby i trener tez wiec z tym ze byl za slaby nie przesadzaj

0

@PatrykBarca chyba nie rozumiesz że Barca szuka zarobku by w ogóle o tym Nico pomarzyć

2

@LambiPL bo tu tak jest Ferran strzeli gola 'wooo zajebisty rekin', ferran kopie sie po czole, 'drewniak sprzedać'. I to samo będzie z Fatim. Jak ktoś pisze ze nigdy nie mial dryblingu a gole wpadały mu z dupy to albo nie widział albo nie pamięta

0

@Bajson W sumie to czy Fati byłby gorszy od Lewego lub Roque na 9. Cały sezon w Brighton tam grał i to też jest opcja

0

@PatrykBarca Raphinha zostanie ale czy pogodzi sie z byciem zmiennikiem?

3

@lntrowertyk według mnie 3/4 tej storny już nie pamięta jak grał Fati albo nigdy nie widzieli

3

@kubix05 84 miałem z nią spodenki

0

@Gaz pokaż dyplom magistra lub lekarza to Ci uwierze xD

0

Fati ulany czy nie? Eksperci proszę o głos
https://www.instagram.com/ansufati/p/C8zn7kXihdl/?img_index=1

1

@Bogan skreśliła go polska fanbaza, w Hiszpanii nadal fani go wspierają

1

@FcPortoFan1999 Borek pochwalił Yamala a ten nawet nie wspomnial o nikim z Hiszoanii

0

W KS Podoliński omawia gwiazdy euro i stwierdza że poza Musiala i młodym Turkiem nikt sie nie wyróżnia. Jaki Madryciak nieobiektywny xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?