Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 tam jest gorąco i mecze sa organizowane wieczorem
2
@macio_944 oczywiście, że ja. Już czekam
2
wychowanek Realu Peter oficjalnie w Getafe. Kolejny wychowanek Marin ma zostać sprzedamy do Napoli.
Może i Barca zarządza finansami fatalnie ale za to mamy najlepszą szkółkę i sami sobie wychowujemy piłkarzy wartych po 100 mln
4
@Popitek12 Argentynie
2
Faulujący Gavi to pies, ale szczypiący Rudiger wszystko jest ok a Pedri to panienka. Notatnik w pigułce
1
Ronaldo wciąż to ma
1
@egeszeges Mbappe ma chirurgiczne wykończenie, niemal idealne. Nico ma inne atuty ale na pewno jego wykończenie nie równa sie z tym Mbappe
0
Oby, bo to by było gorsze od Figo, jest naszym wychowankiem, a Real na pewno już teraz by go chciał
0
Jak to możliwe przecież wg mediów to leń, ktoremu sie nie chce. Będą jaja jak zaskoczy i hejterzy go będa wielbić xD
1
@NeuroN na pewno nie bramek on strzelil 8 goli w poprzednim sezonie
0
@mikke a jak będzie szlo to ty będziesz sie glupio uśmiechał przed telewizorem
0
@LambiPL to wystawia laurke reszcie tych średniaków jak nawet Fati wywalany ich przegonił
0
@4drian0 przecież Czuczumeni to nowy Kroos, Mbapej kłamie
0
@LambiPL tylko Fati zawsze wracał i po tuch kontuzjach kolana i reszcie i zwykle ładował gola, rok temu to prawda że nabral troche kg i to wyplnelo na jego gre w dodatku Xavi go w ogóle nie widzial i po dobrym meczu albo końcówce sezonu dalej czekala go ława. Jak mial psychicznie dojechać przy takim traktowaniu a mimo to nadal byl 2 strzelcem w zespole po Lewym
4
@michaleu Jest Goodman i iinni bohaterowie ale wkręca i jest nawet lepszy
0
Speed w Norwegii
1
@tristan87 jaka gwiazda tacy fani
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@MalanFCB tam każdy był slaby i trener tez wiec z tym ze byl za slaby nie przesadzaj
0
@PatrykBarca chyba nie rozumiesz że Barca szuka zarobku by w ogóle o tym Nico pomarzyć
2
@LambiPL bo tu tak jest Ferran strzeli gola 'wooo zajebisty rekin', ferran kopie sie po czole, 'drewniak sprzedać'. I to samo będzie z Fatim. Jak ktoś pisze ze nigdy nie mial dryblingu a gole wpadały mu z dupy to albo nie widział albo nie pamięta
0
@Bajson W sumie to czy Fati byłby gorszy od Lewego lub Roque na 9. Cały sezon w Brighton tam grał i to też jest opcja
0
@PatrykBarca Raphinha zostanie ale czy pogodzi sie z byciem zmiennikiem?
3
@lntrowertyk według mnie 3/4 tej storny już nie pamięta jak grał Fati albo nigdy nie widzieli
3
@kubix05 84 miałem z nią spodenki
0
@Gaz pokaż dyplom magistra lub lekarza to Ci uwierze xD
0
Fati ulany czy nie? Eksperci proszę o głos
https://www.instagram.com/ansufati/p/C8zn7kXihdl/?img_index=1
1
@Bogan skreśliła go polska fanbaza, w Hiszpanii nadal fani go wspierają
1
@FcPortoFan1999 Borek pochwalił Yamala a ten nawet nie wspomnial o nikim z Hiszoanii
0
W KS Podoliński omawia gwiazdy euro i stwierdza że poza Musiala i młodym Turkiem nikt sie nie wyróżnia. Jaki Madryciak nieobiektywny xD