Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Na tym Euro chyba rekordowo mało goli pada, wszyscy sie murują i nie umieją grać w ofensywie
3
Jaki symulant obrzydliwy
2
Dośrodkowanieeee jprdl drzyj morde po golu a nie przy zwykłej grze
0
Narzekaliście na Lią to macie Kwiatkowskiego w nagrode
0
@Rust_Cohle z tym dziurawym Carvajalem zostawiającym lotnisko za plecami coś wsadzą na pewno
0
@Rust_Cohle gwiazdeczki z Hiszpanii przemawiają na boisku
1
@Culer9002 to jeszcze lepiej xd
1
Belgijski trener Portugalii śpiewa hymn Portugali, tylko dla mnie to dziwne?
0
Pilkarze Barcy słaba forma w klubie, top forma na turniejach z reprą. Pilkarze Realu top forma w klubie, słaba forma na turniejach.
1
Ten mecz tak wygladal przez tą obrzydliwą murującą Belgie. Dobrze że odpadają. Grali jak Włosi i skończyli tak samo
2
Teraz murarze zasrane będą atakować, kocham takie zespoły xDD
0
Powinni karać za takie stanie na 16 metrze albo ten sport upadnie, trzeba wprowadzić jakies zasady
1
Jest Francja co za obleśna Belgia, Muani odpokutował
0
Griezman im dłuższe wlosy tym słabsza gra xd
0
Griezman syff gra i spowalnia akcje
0
Ładna akcja Żółw ale maska zaslania widoczność
1
@Who_you_mam weź usuń
0
Okradaja Kounde z asyst
1
Najlepszym piłkarzem dla mnie jest ten.. Janina
0
Mabppe to ma połamany nos i boi sie zbliżyć do obrońców. Wiadomo, że gra słabo ale ocenianie go po tym to trochę śmieszne
0
Aj szkoda Tchumeni niech zleją tych murarzy
0
@FcPortoFan1999 masochizm to sie nazywa
1
3/4 zespołów na Euro muruje, co za żenada. Jeszcze taka Belgia która w teorii nie jest ogórkiem
0
Musi Dzbanek wejść i zrobić zamieszanie, do tego Camavinga
0
Mbappe totalnie bez dryblingu, raczej nie pogra sobie na skrzydle u białych
0
@JohnA obaj musza poprawić strzały ale w robieniu zamieszania, asystach, wygrywaniu
0
@KrwawiaceoczyVEB w każdym meczu jest najlepszy
0
Kunde ale piła, co mu popsuł asyste
1
Nico i Yamal na spokojnie mogliby rywalizować z Mbappe i Viniciusem
0
@mekston umie odebrać i to bez faulu, bedzie tobil staty to będzie najlepszy