0

Ale szkoda Dania blisko

0

Hiszpania umie grać z murarzami bo ma doświadczenie, dlatego sa faworytem. No i te skrzydla

0

Gundo ma czasem te drewniane przyjęcia

6

Jak zabranie tego numeru Fatiemu ma go odczarować to jestem za

2

Oni nawet na przejętych nie wygladają, milionerzy mają w dupie puchary w tych czasach

0

@Luciano99 kiedyś był nawet gorszy, Szpakowski sie poprawił w ostatnich latach

2

Tak sie kończy granie sama defensywą, dostajesz gonga w łeb, potem drugiego i potem grasz na to samo co zafundowałeś rywalom

1

Jak Szpakowski komentuje bez emocji to mówi samo za siebie

1

Do dupy te Euro, jeden mecz na 5 jest ciekawy

5

Zero ambicji w tych Włochach, na co oni czekają?

0

Włochy chcą na wakacje, im nie zależy na dalszej grze i to widać

0

Sa tacy piłkarze że w reprze zawsze są top i Vargas takim jest

0

Teraz Szwajcarzy powinni zamurować a Wlochy bić glowa w mur do końca meczu

0

Brawo Szwajcaria tfu na autobusiarzy

11

Paskudne te Włochy, rzygać sie chce od takiej gry

1

@RivaldoVitorBorba jak przekręca nazwiska

3

Autobusowa taktyka zniszczyła piłkę nożną

1

@Krzysiek_FCB remis i karne

0

Fatiego też by oddali za darmo

0

@Marcelinho99 mogą sobie chcieć, to się nie stanie. Problem za to będzie za rok i będzie to zależało od Yamala

2

@blakkudium na pewno trener co go kisił na ławie marzy o nim

0

@BORO_12 dlatego w tym klubie rządzą idioci, oni chca zatrzymać tych ktorym nie zależy a pozbyć sie tych którym zależy

0

@Azi na larambli, jest w gorących

6

Zamiast Yamala to już lepiej sprzedać Araujo i De Jonga hajs prawie taki sam, a strata nieporównywalna ich do niego. Dwóch najmeników łatwych do zastąpienia czy epokowy talent ze szkółki, wybór prosty

0

@Tabaluga37 jak sie patrzy tylko na liczby to Yamal jest przeciętniakiem, ale trzeba spojrzeć na całość ile wnosi, ile potrafi. On może minąć kilku rywali i załadować bramke tylko brakuje mu tego wykończenia ale wyrobi sie z tym i będzie ładował mnóstwo bramek. Takich pilkarzy nie ma praktycznie

24

Ludzie nie rozumieją podstawowej rzeczy, w tych czasach nawet nie ma kogo kupować. Po 100 baniek idzie dosyć przyzwoity pilkarz a i tak może być niewypałem. Yamal jest niezastąpiony i trzeba być naprawde ślepym by nie widzieć tego talentu jaki ma w sobie i chcieć go spieniężyć.

1

@Tabaluga37 Rodrygo to nawet nie PS i akurat z nim sie nie zgodze. Przereklamowany grajek, który lubi znikać i Yamal już jest lepszy

3

@konrad1661 ci od sprzedaży Lamine to dzieci fify i nic więcej

1

@takisobiektos Saka chodzi dobrze w idealnej machinie Artety. Fakt jest taki, ze o jakosci piłkarza decyduje to co potrafi wyczarować sam, patrz taki Messi ktory wygrywa sam mecze. Yamal tez je wygrywal w beznadziejnej Barcelonie. Nie śledze tak Arsenalu ale samo prowadzenie piłki mijanie rywali, nie widze nikogo lepszego od Yamala na PS. Saka na 5 metrach kwadratowych jak w Barcy by sie zdusił i nic nie zrobił, w PL masz lotnisko aby sie rozpędzić. Yamal strzał ma średni i to zaniża jego wartość bo z lepszym wykończeniem byłby bardzo pomocny, ale i tak jest bezcenny i ma czas do poprawy

0

@takisobiektos talentem nie ma podjazdu i lekkoscia dryblingu. Jest to chłop 22 letni a Ty porównujesz go do 16 latka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?