1

Alexis gra, nie wiedzialem nawet

1

@Encore może Messi nie lubi Garnacho

0

@ViscaelBarca2007 De Zerbi to sie nadaje do Marsylii, żaden z niego wyznacznik. Jak Flick go skreśli to wtedy uwierze

1

@ViscaelBarca2007 w Brighton wróciło mu dobre wykończenie co szwankowalo w Barcy wiec to juz coś a jak fizycznie sie poprawi to może być nieźle

0

@konrad1661 Fati nie dostal odpowiedniego wsparcia po kontuzji, został zniszczony mentalnie. Tez przez kibiców

0

@Pawel13sz bardzo dobrze, dzieki niemu nie ma Xaviego w Barcy

0

@ViscaelBarca2007 jeszcze go będą hejterzy wielbić

2

@macio_944 Messi dzisiaj ładuje z wolnego

0

"Vinícius: Takie boisko przeszkadza, jakość muraw na EURO jest inna"
źródło: sąsiad

0

Tak się jarałem euro a już mi sie znudzilo, nie jest to najlepszy turniej

0

@maroon dobre pytanie ale w USA też masz różne strefy czasowe wiec to skomplikowane ale pewnie u nas od wieczora do nocy

1

gównomecze na szczęście od 00:00 rusza CA

0

Bierzemy tego Philgena?


0

Polska gra lepiej od Anglii

2

W Anglii przed zagraniem każdy mysli 10 sekund co zrobic z piłką

0

U nowe zagranie u Angoli laga od bramkarza

0

@Rust_Cohle leżeć

0

Real wydyma Espanyol, wykupi Joselu i odda go za tyle samo do Arabii, przez co Espanyol nie zarobi wiecej niz 1,5 mln. Ciekawe czy mimo tego papugi będą rozkładać przed nimi nogi

3

@Arden zemści sie w klasyku

0

@Emhyr właśnie ten problem ma Roque, nie umie ustać na nogach i nad tym musi popracować u Flicka, bo szybkość ma

0

Ja nie czuje żalu, o wiele bardziej podoba mi sie Roque i jego sposób gry. Guiu to żaden wybitny napastnik a i mental jest jaki jest skoro tak szybko powędrował do Chelsea

0

@Emhyr mi dupy nie urywa taki styl gry jak u Lewego a takim napastnikiem jest Guiu. Oby w końcu Roque dostał szanse

0

@Emhyr ja fanem Guiu nie jestem, znika w meczach

0

Głupota Kiwiora przecież Dzbanele by źle podal albo wybiegl za linie

0

Fajnie ze Polska kulturalnie nie leje Mbappe po gębie bo pewnie inna repra by tak robiła

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Pressinho na mundialu w grupie

0

Mbappe najbardziej kreatywny pilkarz Francji

0

Mbappe mial tam opcje strzalu nie wiem na co czekał

0

Lewandowski i tak ma dzisiaj wiecej sytuacji niz u Xavinety xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?