Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Alexis gra, nie wiedzialem nawet
1
@Encore może Messi nie lubi Garnacho
0
@ViscaelBarca2007 De Zerbi to sie nadaje do Marsylii, żaden z niego wyznacznik. Jak Flick go skreśli to wtedy uwierze
1
@ViscaelBarca2007 w Brighton wróciło mu dobre wykończenie co szwankowalo w Barcy wiec to juz coś a jak fizycznie sie poprawi to może być nieźle
0
@konrad1661 Fati nie dostal odpowiedniego wsparcia po kontuzji, został zniszczony mentalnie. Tez przez kibiców
0
@Pawel13sz bardzo dobrze, dzieki niemu nie ma Xaviego w Barcy
0
@ViscaelBarca2007 jeszcze go będą hejterzy wielbić
2
@macio_944 Messi dzisiaj ładuje z wolnego
0
"Vinícius: Takie boisko przeszkadza, jakość muraw na EURO jest inna"
źródło: sąsiad
0
Tak się jarałem euro a już mi sie znudzilo, nie jest to najlepszy turniej
0
@maroon dobre pytanie ale w USA też masz różne strefy czasowe wiec to skomplikowane ale pewnie u nas od wieczora do nocy
1
gównomecze na szczęście od 00:00 rusza CA
0
Bierzemy tego Philgena?
0
Polska gra lepiej od Anglii
2
W Anglii przed zagraniem każdy mysli 10 sekund co zrobic z piłką
0
U nowe zagranie u Angoli laga od bramkarza
0
@Rust_Cohle leżeć
0
Real wydyma Espanyol, wykupi Joselu i odda go za tyle samo do Arabii, przez co Espanyol nie zarobi wiecej niz 1,5 mln. Ciekawe czy mimo tego papugi będą rozkładać przed nimi nogi
3
@Arden zemści sie w klasyku
0
@Emhyr właśnie ten problem ma Roque, nie umie ustać na nogach i nad tym musi popracować u Flicka, bo szybkość ma
0
Ja nie czuje żalu, o wiele bardziej podoba mi sie Roque i jego sposób gry. Guiu to żaden wybitny napastnik a i mental jest jaki jest skoro tak szybko powędrował do Chelsea
0
@Emhyr mi dupy nie urywa taki styl gry jak u Lewego a takim napastnikiem jest Guiu. Oby w końcu Roque dostał szanse
0
@Emhyr ja fanem Guiu nie jestem, znika w meczach
0
Głupota Kiwiora przecież Dzbanele by źle podal albo wybiegl za linie
0
Fajnie ze Polska kulturalnie nie leje Mbappe po gębie bo pewnie inna repra by tak robiła
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Pressinho na mundialu w grupie
0
Mbappe najbardziej kreatywny pilkarz Francji
0
Mbappe mial tam opcje strzalu nie wiem na co czekał
0
Lewandowski i tak ma dzisiaj wiecej sytuacji niz u Xavinety xd