0

@takisobiektos chyba Sraka wlasnie na Euro pokazuje jaki jest zajebisty

0

@takisobiektos wymień lepszych, te sieroty na Euro pokazuja swój poziom

0

@LioNey99 ciekawe kogo byś kupił. Yamal już teraz to chyba najlepszy PS na świecie

4

@Who_you_mam dzisiaj jak mu kiwka nie wyszła to dał jednemu w pysk i nie dostał kartki, cały mecz sie sapał do każdego

10

W końcu zaczną sie mecze na Euro gdzie powinna być walka, koniec kalkulowania i innego srania na boisku

0

@Arden no wlasnie a ten problem stworzyla Barca stwiajac na niego tak bardzo gdy nie może podpisać umowy na dłuższy okres

0

Ten cały Savio poza golem totalnie bezbarwny mecz, jakby go nie było. Raphinha po wejściu o wiele aktywnejszy

0

@Arden teraz nie jest, za rok będzie mial rok kontraktu. Ciekawe jak to rozwiążą

1

Teraz Brazole też zaczną grać w białych spodenkach, jak Argentyna

1

Kibicka na boisku strzelila w leb stuarda xddd

5

Vinicis bije rywali i nie dostaje kartki

2

Ale brama Paragwaju

2

Savio też z golem ale poza tym słabo gra

0

@stone80 pw, znaki

0

Vinicius z drugim golem ale gorzej odwala dzisiaj niz w Realu

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Paqueta pudkuje z karnego hahahaha

1

Vinicius tylko żąda dopingu od kibiców, może niech kibice grają za nich

4

Brazylia umie poklepać ale brakuje strzelca, ciekawe jakby to chodzilo z Roque i czemu Endrick nie gra

0

@Rhaan tu nie powinno być Viniciusa ale PR robi swoje

0

@tomek8756 u mnie burza

1

@normasubiektywna ciekawe gdzie Ty to widziałeś, bo Balde wygląda nawet grubiej niż Fati na tych zdjeciach z dzisiaj xd

0

Wyglądają pod względem sylwetki 100 razy lepiej niż taki Ferran, De Jong i paru innych, na twiterze sa zdjęcia. Fajnie że sie wzajemnie motywują

0

@Pawlak1992 No tak Nico 8 goli, Mbappe 45. To gole Ci daja trofea i zwyciestwa a nie fajne sztuczki, chociaż chce Nico to do Mbappe nie ma podjazdu. Mbappe ma nie tylko strzal ale i kreuje co poakzuje mecze Francji, potrafi dobrze podać

0

Deco może go pocałować w dupe, bo Fati już zdecydował

0

@BORO_12 Balde mówił że sa jak bracia, to inna relacja niz kolega. Poza tym to o Balde były przecieki z klubu że sie nie przyklada wiec na jakiej podstawie Fati to leń a Balde nie?

0

@BORO_12 tak bo mental nie ma znaczenia, już wcześniej sie kumplowali a Balde siadł psychicznie i podobno nawet mu sie nie chcialo trenować. Zobaczysz że to powiązane i nie chodzi o obecność na boisku Fatiego.
Messi bez Suareza tez wysylal Fax

1

@Firestone chcecie dobrego Balde to musi być w Barcy Fati, bez Fatiego zaczął grać jak drewno

3

Balde i Fati zdominują lewą strone


0

@Hindus no zobaczymy, oby jednak sie ogarnął. Chce podwyżki a czym na nia zasłużył swoimi glupimi intrwencjami?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?