1

Laporta niech zbiera gruby hajs na przedłużenie Lamala

1

Yamal technicznie to jakiś poziom kosmos

0

Na stronie realu juz pisza żeby Yamala kupić xd

0

I zajebiscie Hiszpania

0

Yamal co za grajek

0

Nico w końcu cos pokazal

4

Yamal mvp meczu

2

Ja pierdole Carvajal na srodku obrony zamiast pilnować swojej strony

2

@sevs to jest stres, to nadal dzieciak

4

Yamal sie podpala im bliżej bramki tym gorzej, nadrobi to

0

Jak Ty to zepsułes dzieciak xd

0

Pedri z tymi startami to ma psyche zajechaną po wszystkich kompromitacjach doznanych w Barcy

1

Yamal król, ci co go sprzedaja powinni dostać bana

0

Wygrywaja a ten Carvajal dalej wyłazi wysoko co za kiep

0

Najlepszy PS w Europie i tyle

0

No i gdzie jakis Saka, mówiłem ze Yamal lepszy hahahaha

0

Prawie to wsadzil mlody eh

0

To nie wina Pedriego a zjebanego ustawienia Hiszpanów, dwoch bocznych obroncow gra na wysokosci skrzydlowych

0

Carvajal zostawia lotnisko za sobą

0

Ale ten Carvajal jest słaby i on chce Złotą Piłke

0

@tbas to nie ich wina że murują, Barca by rozgrywala pol godziny w obronie czego ta Hiszpania nie robi

0

@Firestone jest dobry ale ma jedna wade, za mało strzela

1

Hiszpania to weźmie ale nie wiem czy tego Normanda lepiej nie zmienić

2

Pedri fajnie gra z pierwszej piłki i do tego kreatywnie, duzo wnosi do ataków

3

Cucurella tez robi robote na tym Euro

0

@Gall_Anonim nakrywa czapką belinghama z dzisiaj madryciaku

0

Piękny Pedri z asystą

0

Jest brawo Hiszpania kurła !!!!!

1

Pedri jest magiczny dzisiaj. Ciezko z tym bramkarzem

0

Carvajal robi dziure stoi pod polem karnym, nie gra do Yamala a potoem musi wracać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?