Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Yamal to najlepszy skrzydlowy na tym euro, nie ma dyskusji. Może jeszcze Vargas
0
@Pitinho pare razy fajnie podał, ale poza tym on w ogóle nie biega
0
Saka same straty i 0 dryblingów
0
W koncu Borek obiektywnie o Bellignhamie ze uja gra
0
Foch Bellinghama bo mu teraz nie pdoał xd jaka gwiazda. Wole zajechanego Pedriego ktory przynajmniej biega mimo zdrowia
0
Bellingham sobie drepta po boisku jak Messi, średnio jak na pomocnika
1
No i zajebiscie brawo Słowacja
0
@tbas lepszy niz cala Anglia razem wzięta
0
Jakie to sa dzbany za takie cos karny habahba
0
Saka ma jakiś drybling czy wszystko do tulu podaje niczym Roberto?
0
@Arden Mbappe jest najlepszy na świecie nie liczas Messiego
0
Saka już symulka, i on jest lepszy od Yamala xd
0
To jest ten sedzia z meczu Turcja Czechy?
0
@Rust_Cohle A Nico jest kontuzjogenny i wcale nie taki pewny, a kwota transferu mimo wszystko wysoka. Roque cały czas talent i to tylko wina Xaviego jao to sie potoczyło z nim
0
Kontrowersyjna opinia. Mnie transfer Philogena ucieszy, może tani młodziak okaże sie kotem? Będą 3 opcje na LS Felix, Philogen, Fati duża konkurencja i na pewno któryś w formie będzie
1
To może być fajny transfer. Ludzie nic sie nie nauczyli na transferach za 100 mln a póki co te po taniości dały nam wiecej korzyści. Technicznie fajny zawodnik i młody
0
I to jest słuszna postawa, mogl szanować klub i ustawić klauzule 30 - 40 milionów, chociażby dla Barcy, a nie od razu 60. Szkoda, że Atheltic jego zdania nie uszanuje i wyklucza rozbicie transferu na raty. Czyli Williams jeśli chce do nas wyszedł na frajera
0
@heniusss właśnie o tym mówię, dupa by przymarzła bez ogrzewania to by inaczej śpiewali
0
@KamQiX a w domku ogrzewanie, hipokryzja
0
@Bernard777 bicie głową w mur i może ma 1:0 uda sie wcisnąć
0
Najlepiej by było jakby Francja sie ogarnęła i Mekambe zgarnął ZP. To już też Madryciak, ale jego da sie lubić w przeciwieństwie do reszty tych kandydatów
0
@Amidamaru o czym Ty piszesz, ja oceniam czysto piłkarsko kto dla mnie jest lepszy a nie kto jaki ma potencjał czy zniszczy sobie kariere czy nie, bo to równie dobrze może zrobić w wieku 25 lat a nie tylko 17. Przykład Hazarda chociażby. Dla mnie czysto piłkarsko swoimi możliwościami, dryblingiem, techniką, prowadzeniem piłki, podaniami tak jest najlepszy na PS i nie ma w tym nic kontrowersyjnego. Boli krytyka Rodrygo że aż musiałeś napisać post to chociaż oznacz. Dla mnie Rodrygo to był zawsze przehajp i od zawsze to pisze, taki poziom Dembele
0
Rudiger pokazuje mental
0
@Hindus ja myślę ze Hiszpania ich pojedzie. Chodzi mi o obecną faze
1
Musiala wyrasta na mvp turnieju chyba
0
@Salchent nie ma siły może
2
Genialne poszedl z ta piłka i oddal taki strzał haha
0
Lewandowski wyznacza trendy karnych xd
1
Var to huśtawka emocji, wygrywasz, przegrywasz,, wygrywasz, masz karnego
0
Niemcom starczyło powera na mecz otwarcia