0

Yamal to najlepszy skrzydlowy na tym euro, nie ma dyskusji. Może jeszcze Vargas

0

@Pitinho pare razy fajnie podał, ale poza tym on w ogóle nie biega

0

Saka same straty i 0 dryblingów

0

W koncu Borek obiektywnie o Bellignhamie ze uja gra

0

Foch Bellinghama bo mu teraz nie pdoał xd jaka gwiazda. Wole zajechanego Pedriego ktory przynajmniej biega mimo zdrowia

0

Bellingham sobie drepta po boisku jak Messi, średnio jak na pomocnika

1

No i zajebiscie brawo Słowacja

0

@tbas lepszy niz cala Anglia razem wzięta

0

Jakie to sa dzbany za takie cos karny habahba

0

Saka ma jakiś drybling czy wszystko do tulu podaje niczym Roberto?

0

@Arden Mbappe jest najlepszy na świecie nie liczas Messiego

0

Saka już symulka, i on jest lepszy od Yamala xd

0

To jest ten sedzia z meczu Turcja Czechy?

0

@Rust_Cohle A Nico jest kontuzjogenny i wcale nie taki pewny, a kwota transferu mimo wszystko wysoka. Roque cały czas talent i to tylko wina Xaviego jao to sie potoczyło z nim

0

Kontrowersyjna opinia. Mnie transfer Philogena ucieszy, może tani młodziak okaże sie kotem? Będą 3 opcje na LS Felix, Philogen, Fati duża konkurencja i na pewno któryś w formie będzie

1

To może być fajny transfer. Ludzie nic sie nie nauczyli na transferach za 100 mln a póki co te po taniości dały nam wiecej korzyści. Technicznie fajny zawodnik i młody

0

I to jest słuszna postawa, mogl szanować klub i ustawić klauzule 30 - 40 milionów, chociażby dla Barcy, a nie od razu 60. Szkoda, że Atheltic jego zdania nie uszanuje i wyklucza rozbicie transferu na raty. Czyli Williams jeśli chce do nas wyszedł na frajera

0

@heniusss właśnie o tym mówię, dupa by przymarzła bez ogrzewania to by inaczej śpiewali

0

@KamQiX a w domku ogrzewanie, hipokryzja

0

@Bernard777 bicie głową w mur i może ma 1:0 uda sie wcisnąć

0

Najlepiej by było jakby Francja sie ogarnęła i Mekambe zgarnął ZP. To już też Madryciak, ale jego da sie lubić w przeciwieństwie do reszty tych kandydatów

0

@Amidamaru o czym Ty piszesz, ja oceniam czysto piłkarsko kto dla mnie jest lepszy a nie kto jaki ma potencjał czy zniszczy sobie kariere czy nie, bo to równie dobrze może zrobić w wieku 25 lat a nie tylko 17. Przykład Hazarda chociażby. Dla mnie czysto piłkarsko swoimi możliwościami, dryblingiem, techniką, prowadzeniem piłki, podaniami tak jest najlepszy na PS i nie ma w tym nic kontrowersyjnego. Boli krytyka Rodrygo że aż musiałeś napisać post to chociaż oznacz. Dla mnie Rodrygo to był zawsze przehajp i od zawsze to pisze, taki poziom Dembele

0

Rudiger pokazuje mental

0

@Hindus ja myślę ze Hiszpania ich pojedzie. Chodzi mi o obecną faze

1

Musiala wyrasta na mvp turnieju chyba

0

@Salchent nie ma siły może

2

Genialne poszedl z ta piłka i oddal taki strzał haha

0

Lewandowski wyznacza trendy karnych xd

1

Var to huśtawka emocji, wygrywasz, przegrywasz,, wygrywasz, masz karnego

0

Niemcom starczyło powera na mecz otwarcia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?