Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Hindus ja właśnie miałem jakieś uprzedzenie do niego, lubiłem go ale coś mi w nim nie pasowalo pod względem mentalu, ten wyraz twarzy jak dla mnie przestraszony w wielu meczach
0
@Hindus jeszcze ta szopka z kontraktem
0
Araujo z asystą
0
Też czujecie taka niechęć do Araujo po jego ostatnich odpałach?
0
@tristan87 i dobrze robisz, ja jeszcze pokombinuje i spróbuję to usunąć a na tym koncie sie udzielalem na paru grupach o gierce i tyle i ktoś sie włamał. Dlatego na prawdziwym nic nie robie
0
@tristan87 tak bo to było takie rekreacyjne a na prawdziwym mam tylko massangera i chyba dobrze zrobiłem
0
@tristan87 ale jak w dowodzie sa inne dane niz na fb to co to da?
2
@FcPortoFan1999 ja też bardzo rzadko, ale jednak tam miałem troche przydatnych rzeczy i wole je usunąć niz żeby jakiś głąb coś tam robił
1
@FcPortoFan1999 wszystko robiłem i jakimś cudem mnie samo zalogowało na sekunde, ale nie ogarnąłem i wylogowałem xd mam na mailu że ktoś zmienil maila i hasło ale za późno sie skapnąłem i link, ze "to nie ja" wygasł
0
Da sie jakoś odzyskać konto fb jeśli dane nie były jak w dowodzie? Jakieś gówno mi sie włamało xd
0
@PJ777 nie jedzie, nie jest powołany
4
Za rok skończy 18 lat i będzie mógł podpisać dlugi kontrakt, to musi być priorytet go przekonać, aby żaden klub go nie sprzątnął za darmo albo śmieszne pieniądze
0
@Albatros Barcelona nie odmawia. Kto chce to sobie bierze za ile chce
0
@AlphaNumeric od tego jest trener by go tego nauczyc, niech sie skupi na ogarnianiu obrony a reszta kreuje. Ile bylo pożytku z tego biegania mecze po 1:0 a Gavi w 60 minucie ledwo biegał
0
@Jakchcesz ten pressing to go zajechał, nie moze byc tak ze jeden ma zasuwać za 10 a niech dupe ruszy De Jong i reszta. On właśnie gra jak taki Kante i głównie jak go widać to bez piłki
0
Czy Gavi powinien grać jako śpd? wiadomo że musi odzyskać forme ale dla mnie to bylo zawsze chore, że on gra na skrzydle a tak naprawde biega po całym boisku i zbiera pilki, ma mase odbiorów, to po co inny śpd przy takim graczu?
0
@ZwyklyKibicBarcy04 Güler, Müldlur, Stancu, Fabian, Calhanoglu
0
@Danny Gaucho no i o te konkrety mi chodziło
0
@Ptasior chodzi o to, że niby Messi zawodzil w kadrze tak jak teraz Vinicius co jest śmieszne
0
@mekston ile miał goli w wieku 23 lat? Nie wiem gdzie tego szukać
1
notatnik znowu odpłynął i usprawiedliwianie i porównywanie Viniciusa do Messiego, który w wieku 23 lat na pewno nie miał 3 bramek w kadrze, a tak jest opisane jakby grał takie gówno jak Vinicius w kadrze za młodu xD
0
@Herato sędzia to narwany rumun, nie panował nad emocjami coś jak Lahoz i zaczął od dwóch szybkich żółtek. Polowa kartek była dla ławki rezerwowych a i mecz był dość ostry, łokcie, nakładki
0
Ostateczny dowód na kupowanie meczy przez Barce. To powinno być czerwo
0
@FcPortoFan1999 nie umiem, dla nie kibicowanie to wczucie sie emocjonalne w mecz. Tak jak wczoraj kibicowałem Turkom i oni jakieś emocje wzbudzają tak Portugalia nic
0
@MesQueUnClub96 nikomu, bo kibicuje komuś bo tak czuje a nie dlatego bo nie lubie tych drugich. W tym przypadku chyba nawet bardziej Anglii nie lubie
2
@paweldunajecfcb najlepszy komentator polski i wszechświata
0
kiedy Anglia jeszcze umiała grać w piłke
1
Haha losowe rekomendacje yt polskich komentatorów ciąg dalszy
0
@Colon po co Lewy macha łapami, chyba celowo z zazdrości że Mekambe umie grać a on nie
2
@noface może i tak ale gdyby pensje nie były tak chore, nie tylko Messiego ale i reszty piłkarzy to może by nie musiał odchodzić, a tak Barca jest w kryzysie w dalszym ciągu. Oczywiście głupie transfery i rządy Barto miały też wpływ. My sie rozczulamy a ci milionerzy nawet o tym nie myślą