0

@PIWOSZ89 panie to sie napij przed meczem

1

Kto czeka na brazylie?

0

Ferran płotka, Messi by biegł dalej

0

@PatrykBarca no właśnie ci pokaże u Flicka że jest

0

są nasze gówniaki na rozgrzewce

0

@Popitek12 Portugalia odpadnie przy pierwszym murujacym przeciwniku

0

Jak mówiłem dlugo przed Euro że Hiszpania namiesza to każdy sie śmiał, że nie z taką kadrą. To pokazuje kto sie zna a kto patrzy tylko na fife i overalle

0

@Gibbon_FCB I tak nie wygrają Euro więc co z tego

1

@fur_Deutschland też tak mam dziś

0

nudne te mecze ostatniej kolejki

0

@Pedri16Future młody zadaje sie z młodymi, nic dziwnego

0

@Encore jak z Flickiem coś by poszlo noe tak, chociaż wątpię to bym jego widział w Barcy

0

De la Feunte jest top trenerem, już z miejsca 300 razy lepszy niż Xavi

1

Komentarz usunięty

0

Jak wejda nasi w Hiszpanii to piszcie, a tymczasem Włochy

0

@JohnnySilverhand nie masz nic madrego do napisania to po co w ogóle piszesz, żalosny trollu

0

@Arden Pedri u Flicka to będzie inny pilkarz i wcale nie musi sie lamac, jeszcze jest Fermin i Gavi węch ofensywnych pomocników mamy sporo

1

@Cule1234 te wszystkie dzbany co tam komentują wiedzą, że za rok ma koniec kontraktu i znowu nie dostaniemy nic? Może i najlepszy ale jego miejsce zajmie Pedri

1

@Borneo a co zrobi Araujo sfauluje i dostanie czerwo? Mbappe i jego wyprzedzi

0

To co wczoraj napisałem, ciekawe czy Yamal nam sie nie odbije czkawką za rok


21

Xavi i jego wymysły, ściąganie losowych gości koło 30, bez pomysłu na zespół

0

@Destroyer_of_Worlds Bez Williamsa nie będziemy groźni w ataku. Będziemy przeciętni

1

Dlaczego Barca nie sprzeda Araujo, przecież po jego babolach i wypowiedziach to powinien być klucz do wzmocnień, a potem kupić Williams

0

@JohnnySilverhand komrpomitacja to twoje posty i zero jakichkolwiek argumentów, smieszny jesteś. Żalosny troll który nawet nie przedstawi swojego zdania tylko obraża

0

@kanver_ Chelsea by nawet nie wiedziała o jego istnieniu gdyby nie zadebiutował

12

Sfrajerzenie jak pierwsza ekipa ten drugi gol przez który przegrali

2

To Niemce już szukaja paragrafów na Yamala

10

@ViscaBarca123 Idzie po kase a Barca sama popełnia błąd i po raz kolejny promuje gracza, który ma śmieszna klauzule

0

I tak jest drewniany jak Lewy

0

Ale dzikisy w tej cordobie dwoch naszych pobil

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?