Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@PIWOSZ89 panie to sie napij przed meczem
1
Kto czeka na brazylie?
0
Ferran płotka, Messi by biegł dalej
0
@PatrykBarca no właśnie ci pokaże u Flicka że jest
0
są nasze gówniaki na rozgrzewce
0
@Popitek12 Portugalia odpadnie przy pierwszym murujacym przeciwniku
0
Jak mówiłem dlugo przed Euro że Hiszpania namiesza to każdy sie śmiał, że nie z taką kadrą. To pokazuje kto sie zna a kto patrzy tylko na fife i overalle
0
@Gibbon_FCB I tak nie wygrają Euro więc co z tego
1
@fur_Deutschland też tak mam dziś
0
nudne te mecze ostatniej kolejki
0
@Pedri16Future młody zadaje sie z młodymi, nic dziwnego
0
@Encore jak z Flickiem coś by poszlo noe tak, chociaż wątpię to bym jego widział w Barcy
0
De la Feunte jest top trenerem, już z miejsca 300 razy lepszy niż Xavi
1
Komentarz usunięty
0
Jak wejda nasi w Hiszpanii to piszcie, a tymczasem Włochy
0
@JohnnySilverhand nie masz nic madrego do napisania to po co w ogóle piszesz, żalosny trollu
0
@Arden Pedri u Flicka to będzie inny pilkarz i wcale nie musi sie lamac, jeszcze jest Fermin i Gavi węch ofensywnych pomocników mamy sporo
1
@Cule1234 te wszystkie dzbany co tam komentują wiedzą, że za rok ma koniec kontraktu i znowu nie dostaniemy nic? Może i najlepszy ale jego miejsce zajmie Pedri
1
@Borneo a co zrobi Araujo sfauluje i dostanie czerwo? Mbappe i jego wyprzedzi
0
To co wczoraj napisałem, ciekawe czy Yamal nam sie nie odbije czkawką za rok
21
Xavi i jego wymysły, ściąganie losowych gości koło 30, bez pomysłu na zespół
0
@Destroyer_of_Worlds Bez Williamsa nie będziemy groźni w ataku. Będziemy przeciętni
1
Dlaczego Barca nie sprzeda Araujo, przecież po jego babolach i wypowiedziach to powinien być klucz do wzmocnień, a potem kupić Williams
0
@JohnnySilverhand komrpomitacja to twoje posty i zero jakichkolwiek argumentów, smieszny jesteś. Żalosny troll który nawet nie przedstawi swojego zdania tylko obraża
0
@kanver_ Chelsea by nawet nie wiedziała o jego istnieniu gdyby nie zadebiutował
12
Sfrajerzenie jak pierwsza ekipa ten drugi gol przez który przegrali
2
To Niemce już szukaja paragrafów na Yamala
10
@ViscaBarca123 Idzie po kase a Barca sama popełnia błąd i po raz kolejny promuje gracza, który ma śmieszna klauzule
0
I tak jest drewniany jak Lewy
0
Ale dzikisy w tej cordobie dwoch naszych pobil