2

@Fantastyczny Chłopiec każdy mecz działa a polski wypierdala

0

@Lucyfffer to fajnie ale jak ogladasz w aplikcji to sobie nie obejrzysz

6

jebać tvp nie zapraszam do dyskusji

2

Menda sędziowska

1

ciekawe czy dzisiaj aplikacje wywali też

1

0

Dziwna decyzja z tym Lewym może i kaleczy ale czasami ma mecz i pociągnie tą repre jak np z Arabią

1

Dzisiaj zemsta za Howarda Webba i 2008. Polska 2:1

5

@Kgorecki2500 Shwarzeneger

0

@Rastafarnianin idziesz do Chelsea i z automatu wiadomo, że coś z Tobą nie tak

5

Mudryk co za drewniak

2

Zmienili Łunina drugi bramkarz też ręcznik xd

0

Oho Guiu ma 6 mln klauzli i Seviila go chce. To już pewnie pozamiatane

5

jaka to była rzeź w porównaniu do spokojnego euro. Tam nawet nie próbują trafić w piłkę tylko wpieprzają sie w nogi

0

0

@Kuba_1 fajnie ale skąd mam wiedzieć

0

@PatrychoO dodaje klimatu

0

Messi buziaczek innej babce

5

modlitwa, w Europie by nie przeszło

7

Otwarcie lepsze niz na Euro

0

Żałosne viaplay nawet podczas otwarcia będą pieprzyć

0

Ruszyli na rozgrzewke na hiszpańskim

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Jest jakieś otwarcie ma CA?

0

I teraz nie wiadomo czy Mekambe zagra i czy go dawać do fantasy

0

W sumie to Atheltic by mogło pójść na rękę Nico, skoro on dla nich to zrobil i przedłużył kontrakt to mogli by go oddać w ratach

0

@KamQiX byłem na nie, ale po oglądaniu go w kadrze zmieniam zdanie. On jest lepszy od Dembele

1

Mało sie mówi o Fabianie ale on daje taki spokój, Pedri i Rodri by sami tego nie udźwignęli

1

Na Albanie niech wyjdzie Navas i pokaże jak sie gra w ofensywie Carvajalowi

1

Vamos Hiszpania po finał

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?