Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Fantastyczny Chłopiec każdy mecz działa a polski wypierdala
0
@Lucyfffer to fajnie ale jak ogladasz w aplikcji to sobie nie obejrzysz
6
jebać tvp nie zapraszam do dyskusji
2
Menda sędziowska
1
ciekawe czy dzisiaj aplikacje wywali też
1
@Poversky1000 nie
0
Dziwna decyzja z tym Lewym może i kaleczy ale czasami ma mecz i pociągnie tą repre jak np z Arabią
1
Dzisiaj zemsta za Howarda Webba i 2008. Polska 2:1
5
@Kgorecki2500 Shwarzeneger
0
@Rastafarnianin idziesz do Chelsea i z automatu wiadomo, że coś z Tobą nie tak
5
Mudryk co za drewniak
2
Zmienili Łunina drugi bramkarz też ręcznik xd
0
Oho Guiu ma 6 mln klauzli i Seviila go chce. To już pewnie pozamiatane
5
jaka to była rzeź w porównaniu do spokojnego euro. Tam nawet nie próbują trafić w piłkę tylko wpieprzają sie w nogi
0
@Grzegorz12366 pw
0
@Kuba_1 fajnie ale skąd mam wiedzieć
0
@PatrychoO dodaje klimatu
0
Messi buziaczek innej babce
5
modlitwa, w Europie by nie przeszło
7
Otwarcie lepsze niz na Euro
0
Żałosne viaplay nawet podczas otwarcia będą pieprzyć
0
Ruszyli na rozgrzewke na hiszpańskim
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Jest jakieś otwarcie ma CA?
0
I teraz nie wiadomo czy Mekambe zagra i czy go dawać do fantasy
0
W sumie to Atheltic by mogło pójść na rękę Nico, skoro on dla nich to zrobil i przedłużył kontrakt to mogli by go oddać w ratach
0
@KamQiX byłem na nie, ale po oglądaniu go w kadrze zmieniam zdanie. On jest lepszy od Dembele
1
Mało sie mówi o Fabianie ale on daje taki spokój, Pedri i Rodri by sami tego nie udźwignęli
1
Na Albanie niech wyjdzie Navas i pokaże jak sie gra w ofensywie Carvajalowi
1
Vamos Hiszpania po finał