Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kgorecki2500 smutne jest to że se mogą postać a wszyscy śpiewają i sie nakręcają
0
Hiszpania to ma smutny ten hymn bez słów
2
A kto oglada Copa dziś?
0
@Joe_Barbaro 3:2 Hiszpania
5
@Kapitan hawk bo to było Twoje multi
0
Wszyscy zdrowi w kadrze Polski powiedział Kurowski
2
Anglia tak źle nie wyglądała na mundialu, regres z roku na rok
2
Anglia gra bez trenera, coś jak Barca. I to obala, że Guardiola miażdży bo sobie kupuje, możesz kupować a bez trenera grasz gówno
5
Bellingham juz 3 symulka, kiedy mu zaczna dawać kartki za to
0
Dobrze że sędzia sie nie nabiera na symulki Bellinghama, Saki i reszty bandy. Żałosne angole
4
@MichuZ44 i ten kogut na czole
2
@blakkudium haha zajebista xd
0
Bellingham sie snuje jak za kare po tym boisku
4
Czemu on tego Palmera nie wpuści
1
Bellingham niczym De Jong teraz wyjebane
0
Hahha i bardzo dobrze, golazooo
0
Yamal dzisiaj pokaże jak sie drybluje tym podróbkom skrzydłowych
1
Bogaty szwabski kraj nawet murawy na turniej nie przygotował
1
Ale kartoflisko
1
Może mecz sie otworzy teraz
0
Ale ta Anglia żałosna z tym kładzeniem sie
1
Ta murawa to na każdym meczu wygląda jak na santiago bernabe
0
Bellingham lezy po raz pierwszy
1
@Culer9002 oni też ale Boras ma tą pasje w sobie
0
W końcu Boras, będzie spuszczanie nad Bellim, ale dla mnie nadal top komentator
1
po wczorajszej nudzie na Euro dzisiaj dwa dobre meczyki a na deser Argentyna - Kanada
1
@Popitek12 Argentyna i reszta obojętna
0
@capoN tak, chcesz pograć normalnie to zostaje Ci offline
0
To udaj się do okulisty albo psychiatry
2
13 letni Yamal