0

@Kgorecki2500 smutne jest to że se mogą postać a wszyscy śpiewają i sie nakręcają

0

Hiszpania to ma smutny ten hymn bez słów

2

A kto oglada Copa dziś?

0

@Joe_Barbaro 3:2 Hiszpania

5

@Kapitan hawk bo to było Twoje multi

0

Wszyscy zdrowi w kadrze Polski powiedział Kurowski

2

Anglia tak źle nie wyglądała na mundialu, regres z roku na rok

2

Anglia gra bez trenera, coś jak Barca. I to obala, że Guardiola miażdży bo sobie kupuje, możesz kupować a bez trenera grasz gówno

5

Bellingham juz 3 symulka, kiedy mu zaczna dawać kartki za to

0

Dobrze że sędzia sie nie nabiera na symulki Bellinghama, Saki i reszty bandy. Żałosne angole

4

@MichuZ44 i ten kogut na czole

2

@blakkudium haha zajebista xd

0

Bellingham sie snuje jak za kare po tym boisku

4

Czemu on tego Palmera nie wpuści

1

Bellingham niczym De Jong teraz wyjebane

0

Hahha i bardzo dobrze, golazooo

0

Yamal dzisiaj pokaże jak sie drybluje tym podróbkom skrzydłowych

1

Bogaty szwabski kraj nawet murawy na turniej nie przygotował

1

Ale kartoflisko

1

Może mecz sie otworzy teraz

0

Ale ta Anglia żałosna z tym kładzeniem sie

1

Ta murawa to na każdym meczu wygląda jak na santiago bernabe

0

Bellingham lezy po raz pierwszy

1

@Culer9002 oni też ale Boras ma tą pasje w sobie

0

W końcu Boras, będzie spuszczanie nad Bellim, ale dla mnie nadal top komentator

1

po wczorajszej nudzie na Euro dzisiaj dwa dobre meczyki a na deser Argentyna - Kanada

1

@Popitek12 Argentyna i reszta obojętna

0

@capoN tak, chcesz pograć normalnie to zostaje Ci offline

0

To udaj się do okulisty albo psychiatry

2

13 letni Yamal


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?