Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Nie chce grać dla Barcy to out. Tak robi Real i dobrze na tym wychodzi.
0
Sprzedać Arauho, zostawić Faye, przesunąć Kounde na ŚO, kupić Frimponga. Co wy na to?
2
@AFA bo startuje Copa America
2
@Fantastyczny Chłopiec Ide obczajać
0
@AFA bo rusza Copa America
0
Pany czego nie mówicie, że Ród Smoka już jest
0
@mekston Deschamps wczoraj mówił że ją przejdzie ale później a Real nie ma nic do gadania, bo do czerwca on należy do PSG
0
@Hindus jutro Anglia gra o 18, nadejdzie weryfikacja
4
Mecze o 21 są słabe. Może piłkarze chcą spać po dobranocce, może dlatego Barca tak zamulała?
0
@mekston co źródło to co innego ale że bez maski to jakieś bzdury. A Deschamps mówił, że operacja i tak go czeka
1
@michaleu ja te dzisiejsze tak pół na pół a tak to oglądam
1
Czytałem właśnie brednie twórcy golden boy o tym, że Yamala by mogło PSG kupić za 250 baniek i dla mnie to sie nawet nie opłaca. To wychodzi 25 mln za sezon przez 10 lat, za top skrzydlowego na świecie i miałby wtedy 27 lat
0
@tristan87 Barca przyciąga nowych kibiców
0
@Rust_Cohle tak, wygrywasz plakat Toniego Kroosa
1
Da sie jeszcze tego Flicka odwołać? Barce powinien poprowadzić inny Niemiec, nie zgadniecie kto
0
@Walker Of Kroos
9
Gdyby Kroos teraz dostał zmianę to Niemcy by to przegrali
7
Kroos jest tak dobry, że Real bez niego zleci do segunda i żadne Mekambe ich przed tym nie uratuje
2
można śmiać sie z Kroosa ale gdy wrócił do reprezentacji nagle Niemcy są mocne. Przypadek? nie sądzę
2
byliście kiedyś Tonim Kroosem, że sie wypowiadacie?
5
wy kiedyś komentowaliście mecz, że sie wypowiadacie?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Arden przecież juz Oriola kupił
1
Ciekawe czy niemce dadzą rade czy tylko na otwarcie sie spięli
0
Ale ręcznik ten Livaković kiedyś byl dobry
0
Ciekawe co by Gavi robił na tym Euro jak już w klubie tak szalał
2
Krwiste to Euro
1
To jest piękne że murarze dostaja po łbie, wczoraj Czechy dzisiaj Albania
0
W dzisiejszej piłce bez pilkarza który wygra 1 na 1 uja zrobisz, tak już sie wryło murowanie bramki w taktyke
0
Chorwacja co za dominacja