Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Patrząc na bezjajeczność dzisiejszych skrzydlowych to Yamal ma potencjal bycia najlepszym na tej pozycji, poprawi wykończenie i nie będą mieć podjazdu
0
@mekston niech wali hatttricka
1
Mbappe od dziś jest piłkarzem Realu więc gol Francji w 90 minucie wchodzi jak w masło
0
@tristan87 tam gdzie jego środowisko naturalne
0
Madryciara niech powie za kim jest naprawdę. Jakoś jej nie kibicuje i mam gdzieś narodowość
1
@Rust_Cohle masz doświadczenie z bukmacherek
0
@Zoker są prawdopodobieństwa, ale dlaczego w takim razie Barca w tragicznej formie dostaje 4 razy w łeb od Realu, dlaczego ciągle dostaje w łeb od Bayernu. Dlaczego ten losowy dzień meczu nam nie pomógł z tą gówno formą. Bardziej maly zespół może namieszać jak sie zepnie niż nawet wypchana nazwiskami Anglia z taką grą 4 mecze z rzędu
4
@capoN za to za nazywanie debilem, cymbałem nie banują a tylko usuwają
1
@Kgorecki2500 czy by uznali czy nie i tak Hiszpania ich zdominowała i rozjechała więc śmieszne takie dywigacje. A ten przepis powinni zlikwidować i albo wszystkim to anulować albo nie
0
@Zoker to teraz pokaż mi te 23 strzaly anglików wczoraj, dwa strzaly, dwa gole. Ty podajesz przyklad dominacji gdzie nie chcialo wpaść, Anglia to dominuje do bycia flopem turnieju
0
@Zoker a kiedy Barcelona miala potwor forme jak Hiszpania? 100 lat temu? Tabela gówno znaczy, mówię o grze
0
@Zoker jak grasz cały turniej gówno i bez trenera, a fizycznie wyglądasz jak wóz z węglem to na 99% tak by właśnie było. To nie losowy mecz w sezonie a dalszy ciąg turnieju
6
Szkoda że Hiszpania nie gra z Anglią ten pogrom i mina Bellinghama to by było piękne
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Fantastyczny Chłopiec No to jesteśmy biedni i nic z tym nie zrobimy, a jemu zależy albo nie i woli Athletic. Oni i tak nie kupują na rynku wiec dla nich to bez różnicy czy dostana całość czy nie
1
Ogólnie dużo narzekania na Laporte i Deco, ale Williams jak chce trafić do Barcy to też powinien naciskać na swój klub. Już i tak poszedł im na rękę przedłużając kontrakt i powinien załatwić odejście w ratach ze swoim agentem
2
@Pawel13sz było oglądać
2
Rok temu oglądałem Yamala na Euro u - 17 i nie był nawet w połowie tak dobry jak teraz. Mega rozwój
0
@Katalończyk 99 Yamal już ma ojca
1
@Katalończyk 99 Yamal nie jest baskiem a więc nie
3
@Katalończyk 99 byle nie w PSG xD
0
@RosjaninBut jeszcze z błotem
4
@kamiVeB od razu sprzedać
0
@barczyk Rodri juz oficjalnie
0
@BARCA1899Messi przeczytałem Nico
0
@tristan87 Elmo xd
0
@kamiVeB asysta i duzo kreowania, udanych dryblingów
0
@barczyk raczej Yamal
21
Yamal ma mecze średnie i zajebiste to w tym wieku naprawdę szacun, praktycznie nie ma słabych występów gdzie znika
0
@partymaker ale sie rzucą na niego za rok, to jest pewne