0

Patrząc na bezjajeczność dzisiejszych skrzydlowych to Yamal ma potencjal bycia najlepszym na tej pozycji, poprawi wykończenie i nie będą mieć podjazdu

0

@mekston niech wali hatttricka

1

Mbappe od dziś jest piłkarzem Realu więc gol Francji w 90 minucie wchodzi jak w masło

0

@tristan87 tam gdzie jego środowisko naturalne

0

Madryciara niech powie za kim jest naprawdę. Jakoś jej nie kibicuje i mam gdzieś narodowość

1

@Rust_Cohle masz doświadczenie z bukmacherek

0

@Zoker są prawdopodobieństwa, ale dlaczego w takim razie Barca w tragicznej formie dostaje 4 razy w łeb od Realu, dlaczego ciągle dostaje w łeb od Bayernu. Dlaczego ten losowy dzień meczu nam nie pomógł z tą gówno formą. Bardziej maly zespół może namieszać jak sie zepnie niż nawet wypchana nazwiskami Anglia z taką grą 4 mecze z rzędu

4

@capoN za to za nazywanie debilem, cymbałem nie banują a tylko usuwają

1

@Kgorecki2500 czy by uznali czy nie i tak Hiszpania ich zdominowała i rozjechała więc śmieszne takie dywigacje. A ten przepis powinni zlikwidować i albo wszystkim to anulować albo nie

0

@Zoker to teraz pokaż mi te 23 strzaly anglików wczoraj, dwa strzaly, dwa gole. Ty podajesz przyklad dominacji gdzie nie chcialo wpaść, Anglia to dominuje do bycia flopem turnieju

0

@Zoker a kiedy Barcelona miala potwor forme jak Hiszpania? 100 lat temu? Tabela gówno znaczy, mówię o grze

0

@Zoker jak grasz cały turniej gówno i bez trenera, a fizycznie wyglądasz jak wóz z węglem to na 99% tak by właśnie było. To nie losowy mecz w sezonie a dalszy ciąg turnieju

6

Szkoda że Hiszpania nie gra z Anglią ten pogrom i mina Bellinghama to by było piękne

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Fantastyczny Chłopiec No to jesteśmy biedni i nic z tym nie zrobimy, a jemu zależy albo nie i woli Athletic. Oni i tak nie kupują na rynku wiec dla nich to bez różnicy czy dostana całość czy nie

1

Ogólnie dużo narzekania na Laporte i Deco, ale Williams jak chce trafić do Barcy to też powinien naciskać na swój klub. Już i tak poszedł im na rękę przedłużając kontrakt i powinien załatwić odejście w ratach ze swoim agentem

2

@Pawel13sz było oglądać

2

Rok temu oglądałem Yamala na Euro u - 17 i nie był nawet w połowie tak dobry jak teraz. Mega rozwój

0

@Katalończyk 99 Yamal już ma ojca

1

@Katalończyk 99 Yamal nie jest baskiem a więc nie

3

@Katalończyk 99 byle nie w PSG xD

0

@RosjaninBut jeszcze z błotem

4

@kamiVeB od razu sprzedać

0

@barczyk Rodri juz oficjalnie

0

@BARCA1899Messi przeczytałem Nico

0

@tristan87 Elmo xd

0

@kamiVeB asysta i duzo kreowania, udanych dryblingów

0

@barczyk raczej Yamal

21

Yamal ma mecze średnie i zajebiste to w tym wieku naprawdę szacun, praktycznie nie ma słabych występów gdzie znika

0

@partymaker ale sie rzucą na niego za rok, to jest pewne

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?