Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
w końcu coś ciekawego na netflixie
0
@DonCarletto bo to nie w jego stylu taki talent jak Güler musial czekać na mecze o nic by powąchać murawe
0
@speed1 a ta kasa to nie jest właśnie % od przychodów. Przecież my im tylko udostępniamy stadion, a posiłki robią oni. To wychodzi 3 mln za rok, przy 30 mln, czyli 250 000 za miesiąc. Więc przy 50 mln jeszcze lepiej
0
@DonCarletto wierzysz, że Ancelot da szanse młodemu piłkarzowi?
1
@Encore ten na dole nie ma podjazdu do Yamala, debil piłkarski
0
@Hindus do kontuzji w porządku, po kontuzji źle, ale ostatni mecz jak go wpuścił na 15 min daje nadzieje bo fajnie grał mimo zakiszenia na ławce
1
@Encore w Realu go czeka ława przez sam wiek, Militao ostatnio wygląda dobrze, zobaczymy
0
@mekston @Hindus jaką opinie chcecie od listopada 3 miesiące był poza grą
0
@Encore ŚO francuzik podobno mega talent
0
United włącza sie do walki. Mógłby w końcu ktoś temu Realikowi podjebać cel transferowy..
0
Najlepszych kumpli ma na miejscu tak sie składa
0
Ćwiąkała nagral o Fatim
1
@barteq problemem to jest pensja De Jonga i Lewandowskiego a nie jakiegoś Fatiego. Yamalowi dadzą też tyle albo więcej i ciekawe czy będziecie mieli problem
0
@Kazragore nic nie mówi ale cieszy sie z pozbycia Xaviego xd
0
@Who_you_mam ciekawe czy mu dadzą dużo minut, w końcu to Brazol to ma pierwszeństwo
0
@Who_you_mam tak, i to rozpoczynajace gre. Miał jeszcze podanie do Raphy gdzie bylo blisko gola ale troche niecelne
2
@Who_you_mam Fati i Balde bardziej sie przyłożyli. Jego powinien ktoś wziąć pod skrzydla bo wydaje sie odizolowany
0
Jak oceniacie forme tygrysa?
1
@Eto'o9 R10 porównując go z Cubarsim raczej pewnie podobny ale w gorszej lidze sprawdzony
0
Real bliski przyklepania Yoro. Barca sporo oszczedza dzięki szkółce patrząc na to z boku
0
Na ile wierzycie w transfer Nico w tym okienku? Ja na 90%
0
Thiago dostanie lekcje trenerską u Flicka, okaże sie drugim Guardiolą i spierdzieli trenować jakiś Real
0
@Striker fakt XD
0
@Culer9002 Jakie
0
Znacie jakieś horrory o odkurzaczach?
1
@Arden nie mogę właśnie
3
@Arden @BORO_12 nie rozumiecie
0
@JohnnySilverhand pamiętam, chyba w to grałem na xboxie
4
@blakkudium jak ma nie dać, jak przedluzyli z nim kontrakt i będzie graczem pierwszego zespołu
1
@JohnnySilverhand bo to byłby dobry nauczyciel dla Lamala