0

w końcu coś ciekawego na netflixie


0

@DonCarletto bo to nie w jego stylu taki talent jak Güler musial czekać na mecze o nic by powąchać murawe

0

@speed1 a ta kasa to nie jest właśnie % od przychodów. Przecież my im tylko udostępniamy stadion, a posiłki robią oni. To wychodzi 3 mln za rok, przy 30 mln, czyli 250 000 za miesiąc. Więc przy 50 mln jeszcze lepiej

0

@DonCarletto wierzysz, że Ancelot da szanse młodemu piłkarzowi?

1

@Encore ten na dole nie ma podjazdu do Yamala, debil piłkarski

0

@Hindus do kontuzji w porządku, po kontuzji źle, ale ostatni mecz jak go wpuścił na 15 min daje nadzieje bo fajnie grał mimo zakiszenia na ławce

1

@Encore w Realu go czeka ława przez sam wiek, Militao ostatnio wygląda dobrze, zobaczymy

0

@mekston @Hindus jaką opinie chcecie od listopada 3 miesiące był poza grą

0

@Encore ŚO francuzik podobno mega talent

0

United włącza sie do walki. Mógłby w końcu ktoś temu Realikowi podjebać cel transferowy..


0

Najlepszych kumpli ma na miejscu tak sie składa

0

Ćwiąkała nagral o Fatim


1

@barteq problemem to jest pensja De Jonga i Lewandowskiego a nie jakiegoś Fatiego. Yamalowi dadzą też tyle albo więcej i ciekawe czy będziecie mieli problem

0

@Kazragore nic nie mówi ale cieszy sie z pozbycia Xaviego xd

0

@Who_you_mam ciekawe czy mu dadzą dużo minut, w końcu to Brazol to ma pierwszeństwo

0

@Who_you_mam tak, i to rozpoczynajace gre. Miał jeszcze podanie do Raphy gdzie bylo blisko gola ale troche niecelne

2

@Who_you_mam Fati i Balde bardziej sie przyłożyli. Jego powinien ktoś wziąć pod skrzydla bo wydaje sie odizolowany

0

Jak oceniacie forme tygrysa?


1

@Eto'o9 R10 porównując go z Cubarsim raczej pewnie podobny ale w gorszej lidze sprawdzony

0

Real bliski przyklepania Yoro. Barca sporo oszczedza dzięki szkółce patrząc na to z boku


0

Na ile wierzycie w transfer Nico w tym okienku? Ja na 90%

0

Thiago dostanie lekcje trenerską u Flicka, okaże sie drugim Guardiolą i spierdzieli trenować jakiś Real

0

@Striker fakt XD

0

@Culer9002 Jakie

0

Znacie jakieś horrory o odkurzaczach?

1

@Arden nie mogę właśnie

3

@Arden @BORO_12 nie rozumiecie

0

@JohnnySilverhand pamiętam, chyba w to grałem na xboxie

4

@blakkudium jak ma nie dać, jak przedluzyli z nim kontrakt i będzie graczem pierwszego zespołu

1

@JohnnySilverhand bo to byłby dobry nauczyciel dla Lamala

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?