Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czemu ten Fati tego skrzydla nie trzyma tak jak Yamal
3
No i zajebiscie Ansu gra
0
@ObiektywnyKibic121 Fati musi w końcu pokazac co potrafi od początku, bo w drugich polowach gramy słabo
0
@ObiektywnyKibic121 oby Fati
0
@Pedri16Future nie kazdy klub gra na główki
1
@dzefrej234 Yamal na środek, Nico do klubu
2
Gavi na rozgrzewce co za widok
0
@Adek124PL a to nie wiem, moze sterownik, ja mam od xbox
0
@Adek124PL mi dziala normalnie, a jaki pad
2
Ten Franek nie powinien kasy dostać, on nic nie zrobil caly odcinek tylko strzelal fochy
0
@IronSanHybrid taka teraz młodzież
0
@Xaviball ze stary licytowal i przegral licytacje , a on chcial wziac kase i odpaść
0
Niech zolci wygraja Franek robi kontent
1
Jaki ten mlody od zoltych to dzban, on tam poszedl zgarnąć pule i odpaść xd
0
@SelloutCrowd tez mi sie wydaje ze Szczesny, oni chyba nie zrozumieli ze chodzi o Euro
0
Ten żółty jaki pantofel, on chce coś ugrać jak o wszystko pyta koleżanek
0
Żółty chce odpaść ale . mieć kase jaki leszcz
0
Babka powiedziala że nie pomoze a sama odpowiedziała
0
Gavi dzisiaj pewnie wejdzie i od razu w kogoś wleci głową xD cos mi sie wydaje że on sie nie zmieni mimo kontuzji
1
Właśnie tak trzeba zaczynac licytacje aby miec szanse a nie od 600
0
@PaPo każdy kibic Barcy go kocha, on na to zapracowal
24
Czasami te socjale cos zrobia dobrze
0
@DiSBlaDE myślałem że jakis czerwono niebieski pies, a to zwykly czarno bialy pospolity kolor
1
@SelloutCrowd ale Ty tu porownujesz naszego nowego brnkarza, do nr 1 w Realu? Co innego jakby Ter Stegen wrocil a Pena nadal grał
0
Tak naprawdę to Pena nie zawalil jeszcze meczu w tym sezonie, ratowaly go spalone ale dlatego Flick na niego dalej stawia, bo nie ma pretekstu go posadzić
0
@FcPortoFan1999 mi sie śnią realistyczne rzeczy jeśli chodzi o Barce
0
@FcPortoFan1999 nawet często np raz na miesiąc, dwa
1
Śniło mi sie że Barca z Lewym nie przedłużyła kontraktu i kupili jakiegoś ića i mimo wszystko smutno xd
1
@Encore on nie tanczyl tylko pokazywal co robil Mbappe w Sztokholmie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika