0

@PatrychoO tez nie poczulem zeby byly op

1

Eh liczylem na Yamalka na wypożyczenie w fc a trafil się rasista i Aitana. A u was?

0

@ViscaBarca123 gang młodych hiszpanów go zniszczy, tak jak Gundogana

1

Kilka punkcików, ale ustawka według niektórych xd


0

Tvp sport bez praw do meczu Barcy w LM robi sobie wywiad z Ferminem xd


0

Cubarsi i Yamal w La Masii, trzeba powiedzieć, ze ta 7 mu pasuje


0

@FCB_dimiC ta za kopa, ale chyba właśnie wypożyczenia

0

Yamal dostanie kartę 95 ovr w fc. W końcu taka oddająca jego skilla

3

@zytko3 jeden mecz na 10 to ma być korzyść, Casado z 3 ligi bije go w każdym meczu z miejsca i to bylo wiadomo przed sezonem

0

@Safrani to usadzić na lawie, od razu mu sie zachce być sprzedanym, albo pozniej będzie mogl se iść do Arabii, bo nie do topowego klubu. Nie wiem skad wytrzasnąłeś 100 mln jak on sam ostatnio mowil ze zarabia 18, covid nie trwal 5 lat

2

Po co mu w ogóle daja grać, nic nie daje na boisku i nie przedłuża umowy

2

@PatrykBarca Vinicius walczy o balon, więc już mu karnego nie odda

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Kz1234 teraz porównywać jak jeden rok nie grał w piłkę xD

1

Sprzedać De Jonga i Raphinha na pomocnika. Ja bym go nadal chciał.
Obecnie Yamal nie ma wytchnienia, bo jak on nie napędzi akcji to mało kto to potrafi

1

@Luciano99 fajna teoria a moim zdaniem Flickowi sie podoabaja jego wyjscia za pole karne i dlatego gra

2

@Kidd Yamal i Olmo bo jak oni nie wykreują ataku to malo kto to zrobi. Lewy za wykończenie tez na plus

0

Chore czasy instagramów

0

@clyde no lubi sie podpalić dodatkowo

0

Mnie ciekawi jak będzie wygladala pulapka offsajdowa z Araujo, bo gabarytowo jest on większy, więc teoretycznie bardziej łamie linie swoją sylwetką

1

Pamiętam jak złota pilka sie śmiał z Fermina i jego cieszynki Bellinghama, a teraz to Fermin go nakrywa czapką nawet grając dużo mniej

4

Yamal wszystkie ataki napędza, dalej twierdzę ze on i Olmo to nasi najlepsi kreatorzy gry

0

Wolałbym dawać minuty De Jonga Victorowi lub Fatiemu, a Raphinha na środek. Nie rozumiem czym on bardziej zasluguje od tej dwójki

6

De Jong juz lepszy nie będzie, on nie będzie gryzl trawy nigdy. Mam wrażenie, że jemu kasa zabrała sportowe ambicje

1

Podoba mi sie jak Yamalowi zalezy, jak nie idzie to jest tak pozytywnie nabuzowany żeby cos zrobić

0

De Jong w defensywie to taki słoń w skladzie porcelany, nieu mie czysto zabrac pilki, zawsze kogoś kopnie albo jego ktoś kopnie

0

Jak Flick chce grac tym swoim Penią to bez eksperymentów w obronie. Bardzo ładnie rozklepali

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Benz ja kupilem po taniosci na vpnie i poki co nie żałuję, bo duzo smiechu dal mi ten rush, jak masz ekipe to jest coś genialnego co wymyślili w tej edycji

2

@fart ja aż tak nie reaguje, po prostu zauważam te niuanse i wyłączam gre, zagram kiedy indziej, ale bawi mnie to co oni odwalają :D myślałem kiedyś ze to kwestia serwerów, ale bylo późno i gameplay od razu w następnym meczu ewoluowal w arcade syf
@zadyma922 slyszalem coś o tym, sprawdze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?