Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Raphinha lepiej gra na lewej tam potrafi dobrze podać lewą nogą, a wtedy na prawa Victor i lepiej by to wyglądało
1
Gra bez skrzydel jest toporna, Raphinha to nie taki typ pilkarza a Fermin to już w ogóle
6
Chyba dalej graja na 80% takie błędy
0
@Pedri16Future sparing czy nie, grali mozliwie najmocniejszym składem
1
@verdant samsung fe np. Albo jakis mniej zaawansowany i tańszy to samsungi z serii A. Zależy co tam potrzeba za bajery
7
Mi szkoda tego Victora, bo w obliczu połowy ataku z kontuzjami, on nie dostaje szansy. Chlop co sobie strzelil dublet Realowi.
Fermin dostal już swoje szanse i gral w kratke, dlaczego nie spróbować napastnika zamiast 4 pomocnika co nie działa
1
@dv7wisnia ciekawe ze innych nie buduje i po jednym slabym meczu lawa, zaczynaja sie pupilki po prostu
1
@takisobiektos wierz sobie lub nie, nawet tu pisalem. Wtedy zagral na ŚO
10
@kanver_ Gavi akurat nie może tyle grać i to akurat dobrze
1
Ten Martin to jeszcze w Barcy B jak grał to sobie pomyślałem co to za slabiak xD
0
@Patrykl145 Victor tez, lepiej grać 4 pomocnikami
0
I będzie jazda z tymi 4 pomocnikami co nie działa. Szkoda Victora
0
@Sulimo żarty żartami ale propagowanie takich rzeczy samym wspominaniem o nich w telewizji jest glupotą. W internecie jest cenzura na takie tematy aby nikogo nie zachęcać
2
@Comentateiro ma parcie na szkło
3
@okiemtypera_lucaxx95 narcyz albo troll
1
@KamQiX na zleceniu nie pracujesz, to nie zarabiasz
0
Ciekawe czy plan Barcy na te pułapki offsidowe to jest dlugoterminowy czy do czasu az nie wróci np taki Araujo. Skoro Barca wyćwiczyła łapanie na nich przeciwnikow, tak samo oni moga wyćwiczyć aby sie nie dać zlapać, co pokazala Celta
0
@BorzyKrzys takie geny, twarz niemal identyczna jak z początku serialu
0
@barteq to sie okaże, bo wystawiając De Jonga, który ma wszystko w dupie to średnio bym powiedział
0
Ale jaja
0
@Mitch_Atleta toksyczny język faktów
2
@ini_barca obstawiam że to AI filmik przerobiony, ale może po prostu magia i fizjologowie
2
Punkty punktami, ale Xavi nie potrafil wygrać z nikim wielkim i kompromitowal sie w LM
2
Yamal to architekt gry ataku tego zespolu, Flick może sobie wstawić 5 pomocników i żaden z nich nie wymyśli takich zagrań i podań jak ten dzieciak. Nie dorównują mu poziomem zwyczajnie
0
To niech zmieni tych co nie graja na 100 procent, ale nie zrobi tego. Czemu taki Torre który zasłużył na gre jest daleko w tyle z minutami niz reszta pomocników
0
Casado za Martina oberwal bo ten drugi faul na kartke nie był
0
@kemyt1995 tak jakby to atak byl problemem..
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Dopiero obejrzałem meczyk, co oni odjebali xDD
Flick powinien zacząć ogrywać tego Victora bo naprawde dobrze wyglądał w presezonie, tak samo Torre jest w hierarchii daleko w tyle, a swoim występami zasłużył na więcej. Znowu grają nazwiska. O bramkarzu szkoda strzępić ryja i upartości Flicka
0
@FcPortoFan1999 @Xaviball dla emocji jedna skrzynka to moglaby byc pulapka