0

@kanver_ najczęściej gra z glowa skierowana na piłkę i nie widzi jak ktos w niego wjeżdża, wiec nie odskakuje jak np Messi

2

@fcbarcafan19 nic nie musisz robić, wystarczy sie zalogować

0

Można odkupić i odsprzedać drożej

3

@Rust_Cohle a ja z listopada

0

Podanie obrońcy niczym z fify


0

@FcPortoFan1999 no i fajnie, za to że okazal Inteligencje w licytacji sie należało

1

Polska kadra i zwycięstwa, pytanie z cyklu hardcore

0

@Faro dobra ogarnął xd

0

ciekawe czy teraz zielony zrobi to co mistrz czy nadal nie

0

@FcPortoFan1999 lepiej zaryzykowac i miec szanse, jak ktos ma przewage 10 tys a ty zaczynasz od 600 to głupota xD

0

@FcPortoFan1999 tego nie rozumiem jak w poprzednich odcinkach nikt na to nie wpadl, tylko zaczynają od 600, zero myślenia

4

Wreszcie ktoś sprytyny w tym programie

0

@Barcanajlepszyteam jak masz taką grupe to pewnie wiesz. Ktoś z inną niekoniecznie

2

Ciężkie pytanie bo to nie ma nic do wiedzy tylko statystyka xd

1

Tak naprawdę ta podpowiedz powinna ich kosztować całą pule i powinni odpaść. Irytuje niesprawiedliwość tego programu

2

Kapitan dalej będzie grał kosztem Torre. Żeby chociaż bronil sie sportowo. Flick niestety też ma dziwne decyzje


4

@Kengo to samo pisali o piłkarzach Borussi, ze go nie lubią. Jak tu kiedyś o tym wspominałem to ludzie mnie wyśmiali, a to kolejny dowód

1

@Barcanajlepszyteam skandal. Może w kolejnej edycji coś z tym zrobią

0

Krzyczą jak małpy w tym studiu awantury

1

@Lanosss do czego to doszlo, ze mecz kobiet najciekawszy

1

@Arden dla mnie nie sa te julki najgorsze bo młodzież to w większości debile, potem sie z tego wyrasta. Ale te "gwiazdy" co produkuja te "piosenki" to dno i metr mułu

0

@FCBMati10 mi od Euro tak obrzydła piłka reprezentacyjna, że nie oglądam tego

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Arden moga sobie zakładać jak jest problem z rejestracją Olmo, nawet po podpisaniu nike

0

@DonCarletto wniosek jest taki, że Ferran tracacy glupio pilki zagrał o wiele więcej a goli ma pewnie 0

0

Odpowiem zbiorczo bo widze oznaczenia. Znienawidzony Fati zagrał 158 minut w tym sezonie, chyba za wcześnie na wnioski

0

@kanver_ juz lepiej wrzucać linki z X bo przynajmniej mozna kliknąć a nie kopiować

6

Flick w wielu meczach mógł go zdjąć wcześniej to tego nie zrobil. Chyba nie ma trenera bez skazy

5

To bylo oczywiste, ludzie sie jarają Raphinhą i nie tylko, ale większość goli Raphinhi po czyich akcjach pada? Yamal ma największy wplyw na gre w tym zespole, daje nam coś ekstra. Ostatnio Kounde mial 3 asysty i to nalezy docenic ale kto rozpoczął te akcje, Yamal

0

@mekston ja już pisałem dzisiaj, że on nawet jak sie pokazuje na skrzydle to Balde woli wrzucić na pałe gdzieś w pole karne, to jest durne zachowanie. Póki co nie ma co oceniać bo dzisiaj byly te dosrodkowania do nikogo a tak to zero podań na skrzydło dostawał, raz od Pedriego. Rok bez bramki? super i rok bez gry, wiec moze sobie w fifie postrzelać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?