Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kanver_ najczęściej gra z glowa skierowana na piłkę i nie widzi jak ktos w niego wjeżdża, wiec nie odskakuje jak np Messi
2
@fcbarcafan19 nic nie musisz robić, wystarczy sie zalogować
0
Można odkupić i odsprzedać drożej
3
@Rust_Cohle a ja z listopada
0
Podanie obrońcy niczym z fify
0
@FcPortoFan1999 no i fajnie, za to że okazal Inteligencje w licytacji sie należało
1
Polska kadra i zwycięstwa, pytanie z cyklu hardcore
0
@Faro dobra ogarnął xd
0
ciekawe czy teraz zielony zrobi to co mistrz czy nadal nie
0
@FcPortoFan1999 lepiej zaryzykowac i miec szanse, jak ktos ma przewage 10 tys a ty zaczynasz od 600 to głupota xD
0
@FcPortoFan1999 tego nie rozumiem jak w poprzednich odcinkach nikt na to nie wpadl, tylko zaczynają od 600, zero myślenia
4
Wreszcie ktoś sprytyny w tym programie
0
@Barcanajlepszyteam jak masz taką grupe to pewnie wiesz. Ktoś z inną niekoniecznie
2
Ciężkie pytanie bo to nie ma nic do wiedzy tylko statystyka xd
1
Tak naprawdę ta podpowiedz powinna ich kosztować całą pule i powinni odpaść. Irytuje niesprawiedliwość tego programu
2
Kapitan dalej będzie grał kosztem Torre. Żeby chociaż bronil sie sportowo. Flick niestety też ma dziwne decyzje
4
@Kengo to samo pisali o piłkarzach Borussi, ze go nie lubią. Jak tu kiedyś o tym wspominałem to ludzie mnie wyśmiali, a to kolejny dowód
1
@Barcanajlepszyteam skandal. Może w kolejnej edycji coś z tym zrobią
0
Krzyczą jak małpy w tym studiu awantury
1
@Lanosss do czego to doszlo, ze mecz kobiet najciekawszy
1
@Arden dla mnie nie sa te julki najgorsze bo młodzież to w większości debile, potem sie z tego wyrasta. Ale te "gwiazdy" co produkuja te "piosenki" to dno i metr mułu
0
@FCBMati10 mi od Euro tak obrzydła piłka reprezentacyjna, że nie oglądam tego
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Arden moga sobie zakładać jak jest problem z rejestracją Olmo, nawet po podpisaniu nike
0
@DonCarletto wniosek jest taki, że Ferran tracacy glupio pilki zagrał o wiele więcej a goli ma pewnie 0
0
Odpowiem zbiorczo bo widze oznaczenia. Znienawidzony Fati zagrał 158 minut w tym sezonie, chyba za wcześnie na wnioski
0
@kanver_ juz lepiej wrzucać linki z X bo przynajmniej mozna kliknąć a nie kopiować
6
Flick w wielu meczach mógł go zdjąć wcześniej to tego nie zrobil. Chyba nie ma trenera bez skazy
5
To bylo oczywiste, ludzie sie jarają Raphinhą i nie tylko, ale większość goli Raphinhi po czyich akcjach pada? Yamal ma największy wplyw na gre w tym zespole, daje nam coś ekstra. Ostatnio Kounde mial 3 asysty i to nalezy docenic ale kto rozpoczął te akcje, Yamal
0
@mekston ja już pisałem dzisiaj, że on nawet jak sie pokazuje na skrzydle to Balde woli wrzucić na pałe gdzieś w pole karne, to jest durne zachowanie. Póki co nie ma co oceniać bo dzisiaj byly te dosrodkowania do nikogo a tak to zero podań na skrzydło dostawał, raz od Pedriego. Rok bez bramki? super i rok bez gry, wiec moze sobie w fifie postrzelać