3

@Derean bo Pedri na 10 sie nie nadaje, woli holować zamiast podać prostopadle, Pedri na 8 zamiast De Jonga. Torre na malej przestrzeni potrafil ta pilke wcisnąć do Lewego, Pedri nie

0

@Kamiloza91 w presezonie Casado tez byl dobry i przelozyl to na sezon, tak na podstawie presezonu tak uważam

8

Niech Flick sobie daruje tego De Jonga i zrobi z Torre Pana piłkarza, o wiele większy talent, tylko nieoszlifowany

0

@Hindus przynajmniej jego wrzutki coś dawały

2

Szkoda że ten Valle poszedl na wypozyczenie, on by bez problemu wygryzl Balde który jedynie szybko biega, ale nie myśli na boisku

2

Brac Davisa bo Balde nie ma pojecia o grze na skrzydle ze skrzydlowym, wszystkie zagrania slabe i złe decyzje.

0

Balde totalnie nie umie grać ze skrzydlowym, wszystko podaje w gaszcz obroncow Sociedad zamiast spróbować zagrac na jeden kontakt z Fatim. W sumie nie wiem czy z Raphinha tez tak współpracuje

5

Ten Balde kiedys poda temu Fatiemu, wszystko pcha srodkiem, a taki niby przyjaciel xd

4

Olmo i Yamal to najlepsi gracze w tym klubie. Pomijam obrońców bo to inne zadania

0

Podobno Olmo nie kreuje, w 5 minut zrobil wiecej niz reszta pomocnikow cala 1 polowe xD

0

Flick powinien zacząć budować napastników jak Fati czy Victor bo chyba nie chce calego sezonu grać ta sama trójka. Fati ostatnio wszedl i strzelil ze spalonego dal jakiś impuls a dalej w zamrażarce

1

Pisalem ze bez Olmo i Yamala beda ciezary i co @escarabajo @Rewolucja123

0

Ciekawe jakby wyglądal regularnie grakacy Torre, bo grajac ogony raz na ruski rok dawal coś zajebistego

0

Jakby tu Fati byl zamiast Fermina to by krytyki nie bylo końca. Flick troche dziwnych decyzji tez podejmuje jak brak Szczęsnego

4

Szczerze to Torre by tu cos wniosl kretywnego, Pedriego cofnac a ten De Jong na ławe

0

De Jong to jest jakis inny, kontra a ten biegnie i nagle sie wycofuje, zjebane to bylo

0

A ja wierze w tego spalonego bo jeszcze nie widzialem by ta technologia sie mylila. Czasami pokazuja powtorki gdzie spalony sie okazuje minimalny a na powtorce to wygląda jakby pol ciała wystawalo

2

Na Varze chyba siedzi Mbappe

0

@escarabajo kreowanie akcji to nie tylko asysty ale też drybling, minięcie zawodnika czy kluczowe podania. Asysty Raphinhi to przede wszystkim dośrodkowania

0

Mecz bez Yamala i Olmo (w podstawie) zobaczymy jak będzie wyglądało kreowanie akcji, bo wedlug mnie oni dają w tym najwięcej. Czasami jeszcze Casado da super podanie prostopadłe między liniami

4

Henry wypunktował Mbappe w studiu


0

@Marian_Pazdzioch w tej edycji?

0

Typ co chciał wyżebrać podpowiedź, śmieszy ten teleturniej

1

@MesQueUnClub96 no to jest wpis po wczorajszym meczu, takze najpierw sie dowiedz zanim skomentujesz

0

Żona Valverde krytykuje Anczelota na portalach społecznościowych gdzie ten wystawia jej męża na boisku. Niezłe sa te żony piłkarzy xD

0

@FcPortoFan1999 głupota tych uczestników irytuje. Jest wiedza ale inteligencji brak

0

Te ekipy sa takie bezjajeczne, zamiast zacząć ta licytacje od 5 k i potem dać vabank, to oni dają kwoty ktore nic nie zmienia w rywalizacji

0

@kaamil1910 Lewy też ma braki, u napastnika to nie jest tak ważne

0

@La Pulgaa mają problem z tymi pytaniami i ciągle chca podpowiedź, to daja co raz łatwiejsze

0

Skateboarding chyba

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?