Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Derean bo Pedri na 10 sie nie nadaje, woli holować zamiast podać prostopadle, Pedri na 8 zamiast De Jonga. Torre na malej przestrzeni potrafil ta pilke wcisnąć do Lewego, Pedri nie
0
@Kamiloza91 w presezonie Casado tez byl dobry i przelozyl to na sezon, tak na podstawie presezonu tak uważam
8
Niech Flick sobie daruje tego De Jonga i zrobi z Torre Pana piłkarza, o wiele większy talent, tylko nieoszlifowany
0
@Hindus przynajmniej jego wrzutki coś dawały
2
Szkoda że ten Valle poszedl na wypozyczenie, on by bez problemu wygryzl Balde który jedynie szybko biega, ale nie myśli na boisku
2
Brac Davisa bo Balde nie ma pojecia o grze na skrzydle ze skrzydlowym, wszystkie zagrania slabe i złe decyzje.
0
Balde totalnie nie umie grać ze skrzydlowym, wszystko podaje w gaszcz obroncow Sociedad zamiast spróbować zagrac na jeden kontakt z Fatim. W sumie nie wiem czy z Raphinha tez tak współpracuje
5
Ten Balde kiedys poda temu Fatiemu, wszystko pcha srodkiem, a taki niby przyjaciel xd
4
Olmo i Yamal to najlepsi gracze w tym klubie. Pomijam obrońców bo to inne zadania
0
Podobno Olmo nie kreuje, w 5 minut zrobil wiecej niz reszta pomocnikow cala 1 polowe xD
0
Flick powinien zacząć budować napastników jak Fati czy Victor bo chyba nie chce calego sezonu grać ta sama trójka. Fati ostatnio wszedl i strzelil ze spalonego dal jakiś impuls a dalej w zamrażarce
1
Pisalem ze bez Olmo i Yamala beda ciezary i co @escarabajo @Rewolucja123
0
Ciekawe jakby wyglądal regularnie grakacy Torre, bo grajac ogony raz na ruski rok dawal coś zajebistego
0
Jakby tu Fati byl zamiast Fermina to by krytyki nie bylo końca. Flick troche dziwnych decyzji tez podejmuje jak brak Szczęsnego
4
Szczerze to Torre by tu cos wniosl kretywnego, Pedriego cofnac a ten De Jong na ławe
0
De Jong to jest jakis inny, kontra a ten biegnie i nagle sie wycofuje, zjebane to bylo
0
A ja wierze w tego spalonego bo jeszcze nie widzialem by ta technologia sie mylila. Czasami pokazuja powtorki gdzie spalony sie okazuje minimalny a na powtorce to wygląda jakby pol ciała wystawalo
2
Na Varze chyba siedzi Mbappe
0
@escarabajo kreowanie akcji to nie tylko asysty ale też drybling, minięcie zawodnika czy kluczowe podania. Asysty Raphinhi to przede wszystkim dośrodkowania
0
Mecz bez Yamala i Olmo (w podstawie) zobaczymy jak będzie wyglądało kreowanie akcji, bo wedlug mnie oni dają w tym najwięcej. Czasami jeszcze Casado da super podanie prostopadłe między liniami
4
Henry wypunktował Mbappe w studiu
0
@Marian_Pazdzioch w tej edycji?
0
Typ co chciał wyżebrać podpowiedź, śmieszy ten teleturniej
1
@MesQueUnClub96 no to jest wpis po wczorajszym meczu, takze najpierw sie dowiedz zanim skomentujesz
0
Żona Valverde krytykuje Anczelota na portalach społecznościowych gdzie ten wystawia jej męża na boisku. Niezłe sa te żony piłkarzy xD
0
@FcPortoFan1999 głupota tych uczestników irytuje. Jest wiedza ale inteligencji brak
0
Te ekipy sa takie bezjajeczne, zamiast zacząć ta licytacje od 5 k i potem dać vabank, to oni dają kwoty ktore nic nie zmienia w rywalizacji
0
@kaamil1910 Lewy też ma braki, u napastnika to nie jest tak ważne
0
@La Pulgaa mają problem z tymi pytaniami i ciągle chca podpowiedź, to daja co raz łatwiejsze
0
Skateboarding chyba