Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
I bardzo fajnie, ludzie go skreślili bo go Xavi nie wystawial. Tym tropem to Casado sie nie nadaje na Barce
1
Niech zmienia nazwe tego programu na "awantura o podpowiedź "
0
@takisobiektos 1 podpowiedź na runde dla kazdego i tyle
0
@Comentateiro za to w fifie wymiata
0
Kategoria seriale to zamiast dać coś cięższego to pytanie o gniota co leci w tej stacji od 20 lat xD
0
@FcPortoFan1999 czasami to nikt nie odpuszcza bo najlepsza taktyka to licytacja wszystkiego i podpowiedź
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@FcPortoFan1999 ale od 3 k zaczynasz i reszta musi przebić albo będzie kara, a tak licytacje od 1000 nic nie dadzą
3
Ananasy na 100%
0
Jak jest taka przewaga w kwotach to powinni zaczynać licytacje od np 3000, co odcinek te same błędy
0
@FcPortoFan1999 mistrzowie 8 k maja? Nie oglądałem ostatnio
5
Oglądamy awanture a nie jakieś nudne mecze
0
@barcu$ kwasy kwestią dni
0
W ogóle ten Valverde nic nie gra, to jest tak przereklamowany grajek. Zapomnialem ze jest na boisku
0
Ta interwencja akurat byla slaba ale komentatorzy swoje
1
@norbi77 doturlał sie już do szatni
0
Dobrze rozprowadza pilke ten Asencio, zobaczymy jak broni
0
@kejdzi bo Real nie gra wysoka obrona, ich akcje to byla piłka za obrone i sprint
0
Ten mlody podawal a Real sra na na swoich wychowanków, jednak coś potrafią
0
Pintus Top jak to mawiają
0
Osasuna rozklada nogi, z nami gryźli trawe
0
Real z Liverpoolem będzie mial przesrane
10
Gość po wiezadlach gra po 90 min co mecz, co może pójść nie tak
0
Świetnie sie to ogląda jak ten Real sie poci żeby strzelic chociaż jednego gola a Barca na luzie ładuje 5
0
@Ojciec5tkidzieci nie wiem czy to takie wrażenie, ale oni chyba większość meczów grali w domu dotychczas
0
@Criss18Barca ten mecz o niczym nie decydowal, przypomnij sobie końcowke ligi i plucie na takiego Casado czy wcześniej Torre
1
@Arden Reptilianin z maską
0
@Damiain to póki jest umowa z efootball to bez szans
27
Głosy na Gulera bo zagral 4 dobre mecze na Euro xD a madryciarze coś mówią o bezsensownych głosach w balonie
0
@Damiain a na co ci ta okładka?