Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Może ta fizyczność już nie jest tak dobra jak po presezonie?
8
Pena na treningach też wszystko puszcza, przynajmniej na filmach z youtube, to jak na meczu ma mu być łatwiej?
2
Z jednej strony dobrze, bo może Flick przejrzy na oczy z bramkarzem xD
Ogólnie jak gra Casado to połowę akcji rywali kasuje, dzisiaj nikogo takiego nie ma
0
Ferran źle nie gra, ale u niego to i tak tym czasowe
0
Może to wina w piłkarzach niektórych a nie we Flicku
1
Raphinha co za kot
1
Po ogladaniu Fermina to ten Ferran tak źle nie wygląda
0
@BORO_12 dla mnie jest lepszy, patrz na przelozenie na gre a nie fajne sztuczki
2
Dobra przynajmniej widzi kto zle gra, jest nadzieja
1
@BORO_12 Casado ma większy wplyw na ofensywe i defensywe, na kreacje
4
Casado to najlepszy pomocnik w tym klubie, nie ma go to nie ma gry
1
Flick ma swoje odpały jak z tym Penią, nie ma chyba trenera idealnego do którego nie ma sie o co przyczepić
0
@Bulbulator Balde spoko ziom, nie maja za co go wyzywać
3
Aha jeszcze bydlak co powinien wyleciec z golem, cudownie xD
0
Dla takich Yamalow sie włącza mecze
0
Nawet bym tego Guile zobaczyl zamiast Fermina. Jak pisałem podczas igrzysk że on ma za duze braki na pozycje pomocnika to mnie wyzywali..
0
@Jersi1 Pau Victor albo Unai z rezerw
0
Ladna akcja Raphinhi, za bardzo chcial. Flick gra kolejny mecz to samo co nie przynosi skutku, 4 pomocnikow i Raphinha tez typ ŚPO bardziej niz skrzydło
4
Granie 4 pomocnikow tak wlasnie wyglada, tak samo Real męczy bule. Dalby tego Victora za Fermina i byloby lepiej
0
Na tych meczach powinni być jacys profesjonalni lekarze a nie ci od kontuzji
2
Widać brak Casado, to kluczowy pomocnik. Gavi na tej pozycji jest zagubiony. Torre na duży plus
1
Kobiety graly w Lm tez w bialych, czemu nie wiem
2
Ten kocur jest taki zajebisty, że to az niemożliwe
0
Fajnie, że Torre ale nie fajnie, że znowu 4 pomocnikow. Victor nie dostaje szansy znowu
1
@Kapitan hawk i debiut gigachada z Twojego avatara
1
Twitter czasami zaskakuje
https://x.com/FelixMemelord/status/1833467416300392628
0
Laporta co hymn odspiewal na majku
0
Po tej gali jutro Las Palmas zapłaci rachunek
3
@daniel32778 przed Negreira, nawet Perez z Laporta sobie chcieli robic superlige
0
Gavi, Yamal i Cat