0

Może ta fizyczność już nie jest tak dobra jak po presezonie?

8

Pena na treningach też wszystko puszcza, przynajmniej na filmach z youtube, to jak na meczu ma mu być łatwiej?

2

Z jednej strony dobrze, bo może Flick przejrzy na oczy z bramkarzem xD
Ogólnie jak gra Casado to połowę akcji rywali kasuje, dzisiaj nikogo takiego nie ma

0

Ferran źle nie gra, ale u niego to i tak tym czasowe

0

Może to wina w piłkarzach niektórych a nie we Flicku

1

Raphinha co za kot

1

Po ogladaniu Fermina to ten Ferran tak źle nie wygląda

0

@BORO_12 dla mnie jest lepszy, patrz na przelozenie na gre a nie fajne sztuczki

2

Dobra przynajmniej widzi kto zle gra, jest nadzieja

1

@BORO_12 Casado ma większy wplyw na ofensywe i defensywe, na kreacje

4

Casado to najlepszy pomocnik w tym klubie, nie ma go to nie ma gry

1

Flick ma swoje odpały jak z tym Penią, nie ma chyba trenera idealnego do którego nie ma sie o co przyczepić

0

@Bulbulator Balde spoko ziom, nie maja za co go wyzywać

3

Aha jeszcze bydlak co powinien wyleciec z golem, cudownie xD

0

Dla takich Yamalow sie włącza mecze

0

Nawet bym tego Guile zobaczyl zamiast Fermina. Jak pisałem podczas igrzysk że on ma za duze braki na pozycje pomocnika to mnie wyzywali..

0

@Jersi1 Pau Victor albo Unai z rezerw

0

Ladna akcja Raphinhi, za bardzo chcial. Flick gra kolejny mecz to samo co nie przynosi skutku, 4 pomocnikow i Raphinha tez typ ŚPO bardziej niz skrzydło

4

Granie 4 pomocnikow tak wlasnie wyglada, tak samo Real męczy bule. Dalby tego Victora za Fermina i byloby lepiej

0

Na tych meczach powinni być jacys profesjonalni lekarze a nie ci od kontuzji

2

Widać brak Casado, to kluczowy pomocnik. Gavi na tej pozycji jest zagubiony. Torre na duży plus

1

Kobiety graly w Lm tez w bialych, czemu nie wiem

2

Ten kocur jest taki zajebisty, że to az niemożliwe

0

Fajnie, że Torre ale nie fajnie, że znowu 4 pomocnikow. Victor nie dostaje szansy znowu

1

@Kapitan hawk i debiut gigachada z Twojego avatara

1

0

Laporta co hymn odspiewal na majku

0

Po tej gali jutro Las Palmas zapłaci rachunek

3

@daniel32778 przed Negreira, nawet Perez z Laporta sobie chcieli robic superlige

0

Gavi, Yamal i Cat


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?