3

Jutro Barca i Real grają w ten sam dzien, bardzo rzadkie zjawisko

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Rust_Cohle przecież masz od dawna

0

@TheNekro94 proponuje 20 zł za komplet

0

@mekston kupna? Daj za darmo złodzieju

0

@partymaker masz obsesje na moim punkcie. Jak lubisz chłopców to szukaj w klubie gejowskim

0

@Yoshi94 no nie wiem, juz w la lidze przestali autobusować, na euro kazdy kto to robil dostawał w dupe. Zespoły wyciagaja wnioski że taktyka na autobus jest nieskuteczna
@cules100pro przeciez obecna pilka wyglada tak, ze nawet bez autobusu caly mecz jak Twoj zespol dojdzie pod bramke to klepie wrzesz i wzdluz, bo nie ma gdzie wcisnac podania i trzeba dobrze timingowac wyjscie na pozycje i podanie żeby nie spalić. Obecnie ten sport jest tak malo dynamiczny, że gorzej nie będzie

2

@cules100pro w jaki sposób to zwiększy ilosc autobusów?
@Derean łatwiej będzie podać za linie obrony, prostopadle itd. Większy margines błędu i Twoj zawodnik ma szanse być pierwszy przy pilce bo nie musi trzymać obecnej lini spalonego. Jak zespół chce caly mecz autobusować to przeciez i tak nie wygra meczu xD

1

@GigiAmoroso sa nudne z powodu małej ilości akcji bramkowych, a to je zwiększy

0

@MichuZ44 Perez pomsarował. A tak naprawdę czy gówno, obecne mecze sa nudne

1

@Popitek12 tylko popularne miejsca pozdrawiasz

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

9

Nic o Neymarze, ciekawe

0

@esem91 ci za głąb idzie na włam z odsłonietą twarzą. O monitoringu nie slyszał

0

@Kazragore to se kup, zawsze jakis ekskluziw xd

0

@Kazragore tak, możesz najtanszy sub, kiedyś byly po 20, teraz nie wchodze na twitcha

0

@Kazragore tam musisz zrobic suba i gift suba albo dwa suby/gift suby np. Gift suby sie płaci a z prime za darmo ale to masz tylko 1 i ja Ci nie gwarantuje czy to tak samo sie liczy, chociaż powinno. Dla pewnosci bym zrobil 1 za kase a drugi z prime, jak nìe wejdzie to musisz za dwa zapłacić. Najprosciej wejdz do streamera który to streamuje i ci wytłumaczy

1

@Jakchcesz potwierdzam, zapomnialem o tym wspomniec, do dropów konto musi być połączone

0

@Kazragore 2 suby albo gift suby dla strimerów, którzy to streamuja i mają włączone dropy na tą grę. Chyba obijetne dla ktorych ale nie wiem co to jest to comunity streamers czy jacyś szczegolni streamerzy

1

@Szklaner ciekawe co facet od Mekambe teraz myśli

1

@July_6_BcN w naturze

1

@joloskyy pamiętam jak Madryciaki odliczali jak to statystycznie Guler zjada Yamala, ten sezon zewryfikowal

4

@VegetaPolska a Rudiger sie nie sfaulowal ostatnio z typem? Bądź obiektywny. Wywalone w te wasze karne gdyby Barcy nie okradali, ostatnio dali na Yamalu i to był szok, ze dali nam karnego

0

@adi7adi8 a ta wcześniej sytuacja z Asecio i Nico?

1

Nie oglądałem drugiej polowy Realu znowu dostali karnego? Ale to śmierdzi co mecz karny. U nas takie stykiww nawet nie sprawdzają

0

@michal26 tak kojarze, że kiedyś Ty mnie przekonywales że powinnismy sprowadzic Nico, teraz Ty jesteś na nie a ja na tak xd

0

@Bocheno1 ostatni nick na L a wcześniej też chyba wiem

0

@PaPo nudzi mnie premier league, więc Atheltic

1

@FCB_dimiC a są tacy co nie mają?

0

To nie kwestia umiejętności a podpalania sie pod bramką. Yamal potrzebuje czasu do namysłu, przy strzale czasu jest mniej, ale nauczy sie tego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?