Faro
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Emhyr za 100 mln to nie chce bo znowu będzie jakis gowniany transfer, ale młodych, zdolnych perspektywicznych w dobrej cenie bym chciał
0
@Survier Ta żeby on jeszcze mogl grać a wiadomo jak to sie skończy z Torre
@Katalończyk 99 Martinez totalnie mi obojetny, Gundogan fajnie, chcialbym jeszcze zeby Torre gral wiecej duzo wiecej ale wiem jak to będzie wyglądało
0
@Emhyr Belingham, Fran, Guler, Brahim niewiadomo jak to z nimi będzie ale ciekawość jak będą grać, my mniej wiecej wiemy czego sie spodziewać
0
@MesQueUnClub96 Nie przerzucam, nie jestem sezonowcem a stwierdzam fakt. W zeszlym sezonie to Real byl takim kotletem ale solidnie sie wzmocnili i odświeżyli
@Kgorecki2500 a wierzysz że zajdzie duza zmiana w grze z tymi samymi zawodnikami i trenerem?
2
Na papierze to Real sie wydaje ciekawszy do ogladania w next sezonie, Barca to będzie odgrzewany kotlet, pozostaje liczyć ze ktos wystrzeli z forma Fati, Abde, może Gundo zacznie posyłać prostopadle pilki bez tego będzie ta sama bieda co w zeszłym sezonie niestety
1
@Emhyr kolejny zazdrośnik
0
@malicinho Kubo to faryzeusz nic dziwnego ze nie umie grac w piłkę
0
@karolszymek pewnie tak ale nie zdziwie sie jak mu trochę czasu to zajmie, nawet jezyka nie zna
0
Ale ten mlody sie przestraszony wydaje, presja go może zeżreć
0
@ViscaElBarsa a Real nikogo mial już nie kupowac ale plotki ploteczki i mają transfer
0
@Corr Powinien to wbić do łba Viniciusowi
0
@Danny Gaucho zawsze młody zdolny zawodnik, zapowiada sie dobrze, cena nie jest kosmiczna i zawsze fajnie jak jest nowa twarz w zespole..
3
Zazdroszcze tego Gulera Realowi nie powiem że nie. Całe te dziennikarstwo transferowe powinno sie zaorac bo przez to kluby spbie podkupuja pilkarzy ogólnie xd
0
@Kluivert_P wykonczenie ma na poziomie ekstraklasy dlatego skrzydlowy to żaden
4
Z boku to co robi Barcelona wydaje się śmieszne ruszyli na wielkie zakupy Roque, Guler i kto tam jeszcze, a jak przychodzi co do czego to tego transferu nie mogą dopiąć, cyrk
7
@barcanawieki Ale bzdury widze że prześciganie sie w co raz glupszych newsach trwa w najlepsze xd
5
I zajebiscie by bylo
0
@tristan87 Tego nie ogladalem za duzo ale bylo duzo bardziej poważniejsze albo do tego aspirowało, a pamiętniki to czysty niekryty debilizm
0
@LaLigaPD świetny serial komediowy, jedyny paradokument który dalo sie oglądać
0
@!34RC3!_0N4 nie zesraj sie z tym Fatim nudziarzu
1
@Albatros Na szczęście? Dla mnie może być crackiem ten pilkarz. Nie wiem z czego tu sie cieszyć
0
@Emhyr Barca tez by tyle dala jakby bylo nas stać
0
@Janas11224 Jedyne na co czekam to Chainsaw Texas Masacre, lubie gry multiplayer, w to zagralem na beta testach i zajebiste
1
Jesteśmy w dupie i to jest fakt, szkoda bo fajny zawodnik
0
@AlexDark00 miejsca w skladzie sa 2 , jeden 18 lat, drugi 20, oboje prawie wychowankowie (Pedri bo Gavi tak) jakie chlop mial szanse na przebicie widzac co Xavi robi z takim Torre czy innymi? Chyba ze znowu by przestawial wszystkich na nie swoje pozycje co juz Gaviemu zaszkodzilo. A bycie zapchajdziurą jak inny wypadnie nie jest atrakcyjne dla nikogo
0
@Zoker Pewnie sam bylem za tym transferem ale patrzac na zapatrzenie Xaviego w niektorych pilkarzy to on dobrze wybral. U Xaviego nie ma konkurencji gra ten ktorego najbardziej lubi
1
@Zoker Gavi to pupilek Xaviego i nawet w słabej formie gral, Pedri to wiadomo wiec ten Guler by praktycznie nie mial szans na gre w 11. Dla mnie to niech dadza grac Torre bo tez ma talent
1
@Kgorecki2500 dlaczego? Kupują sobie piłkarzyków i to tych piłkarzyków wybór
0
@Emhyr nie pisze o Tobie akurat, ale juz zmienne opinie można dostrzec
1
@Emhyr widzę że Fati już nie odpad, jeszcze niedawo byl pomijany jako talent