0

Mam nadzieję że UFL to będzie poważna konkurencja.
Fifa nawet jak wyjdzie dobra to z każdą akutalizacja zamienia sie w chłam

3

@lucca87 Yamal trybuny, przepis jak popsuć kariere młodego zawodnika xd jak już to Barca B

1

Arthur było sie nie opierdalać to byś zagral

0

@MesQueUnClub_87 Dla mnie nawet Gaviego mogli by tam sprawdzić podejrzewam ze bylby lepszy niz na skrzydle

0

@whoocash19841 Ale wtedy musi grac regularnie aby to dzialalo, czyli kosztem kogos z powyzszch albo znowu beda eksperymenty pt Gavi na skrzydle co zadzialalo w dwóch meczach

0

@marcin62 A przeczytałeś to co napisalem? Kogo z nich wyrzucisz i wrzucisz SPD

0

Szczerze to nie wiem na co nam ŚPD, jest De Jong, Gavi, Pedri, Gundogan każdy będzie chcial grać w pierwszym składzie nie ma miejsca dla kolejnego pomocnika. De Jong powinien sie nauczyć grać na tej pozycji. Wiadomo, że ktoś wypadnie w trakcie sezpnu ale my szukamy ŚPD czyli z założenia pilkarza na pierwszy skład

2

@michaleu To są te detale

1

@DaPidejpi Nie miałem nigdy, jak zacząłem sie interesować piłką (oglądać) to od razu to była Barcelona

2

@Firestone każdy klub poza Barcą, banał ale taka prawda

11

@norbi77 W Barcelonie nic nie jest normalne

4

@Survier Nie, przeciętny chłop może być głupszy od kobiety i na odwrót. Bez sensu ta teoria

4

@Emhyr widze że oszczędności w sztabie medycznym ciąg dalszy..

6

Dobrze, że niedługo sezon sie zaczyna bo już człowiek sie stęsknił za Barcą, czekaniem na mecze i tą całą otoczką

0

@KrwawiaceoczyVEB on bedzie w pierwszym składzie czy Barca B?

0

@Reviven Roque zdecydowanie, Endrick nie ma psychy

0

@Medium czyli nikt znaczący
@Emhyr zapomniałem o tym ASie

0

Ktoś znaczący w ogóle poszedl do PSG czy każdy ma juz wywalone na ten klub? Pomijam Enrique

4

@masq końcówka sezonu to byla masakra pod względem gry i kompromitacja

0

Przeznaczeni do odejścia chyba przez dziennikarzy

0

@DonCarletto nie byl, napastnik jest nam potrzebny a na rynku posucha

0

@DonCarletto nie no w twj chwili Roque > Endrick, za to Gulera wam zazdroszcze

0

@DonCarletto Czy ja wiem, w Hiszpanii to sa ogroki a pomaga im to że stoja w 11 w polu karnym

0

W końcu bądźmy mieli napastnika z dryblingiem. Wiadomo, że to tylko kompilacja ale oglądałem go w kilku meczach i takie zagrania to u niego norma a nie wyjątek. Przypomina Suareza


0

@MarcepanowyKsiaze nie mamy 9 a Lewy wiecznie młody nie będzie, Ferran to nie ta liga

0

@Kamiloza91 z mlodzikow jeszcze Marc Guli czy jakos tak

3

@Ulam No i to jest dzisiejszy język w tym kraju, pół inglisz pół polisz

0

@Szklaner mi wpadł do mieszkania gołąb hodowlany, kiedyś tez Wróbel

0

@Eto'o9 R10 przeciez Xavi gra 4 pomocnikami wątpię ze to sie zmieni, bedzie Gundo, De Jong, Pedri, Gavi i tak 3/4 sezonu

2

@Barwindg robota odwalona ma rano co sie czepiasz xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?