Faro
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@supraomnes1 Lamine jest dwa lata młodszy a to kosmiczna różnica w ich wieku
5
Dobre xd
0
@Dari0G A kto ostatnio z takich utalentowanych odszedl z takimi liczbami co ten Arribas?
@Bogan ale Balde mial odejsc bo byl niepewny aby sie ogrywac, a ten Arribas ma liczby najlepsze w lidze wiec to nie ta skala talentu co Nico
1
@Emhyr z artykulu wynika że nie placek
0
Ładnie tam w madrycie plują w twarz wychowankom. Polecam artykuł "Guler zamyka drzwi Arribasowi"
1
@Medium Ja to rozumiem i na pewno bym nie przegapil moze i fotke zrobil ale te artykuly i rozpisywanie sie o tym to już komedia
4
@Sapos93 Tak bo wyczerpany pilkarz bez odpoczynku będzie użyteczny. Chorzy jesteście od tego hejtu
3
@Rastafarnianin Sensacja bo chłop poszedl na zakupy. Ludzie to naprawdę sa dziwni
0
@doc nie ta kategoria wiekowa żeby ich porównywać póki co
13
Wciąż jest młody, ja go jeszcze nie skreślam
0
@Untouchable przecież trenował
0
@tbas Aha czyli Javi Miguel znowu wymyśla farmazony a ludzie go dalej cytują
1
@xparix piłki nie umiał przyjąć z Visel Kobe
18
Kolejny niezrozumiały transfer
0
@qbuteq szczerze to ja mam wywalone w te wielkie gwiazdy patrząc jak one sie u nas sprawdzały, Griezmany, Coutinha i inne
2
I Barca jeszcze ich na puchar Gampera zaprasza, frajerstwa ciąg dalszy
0
@escarabajo Tez nie obejrzalem myślalem że 1:30 ma być mecz. Na stronach z powtórkami tez nie widze, chyba że znasz jakąś?
1
@MichuZ44 nie pamiętam ale pamiętam ta scene z trybun
0
@barcanawieki Za 50 razem mu wyszło
0
O 1:30 Gra Atletico PR, będzie grał Roque, ktoś sie orientuje?
1
@luka1995 Fati byl bez formy teraz odzyskuje skuteczność wiec raczej nie będzie tak źle. A Roque będzie grał i sie rozwijal co jest lepsze niz bycie zmiennikiem w tym wieku
2
@Herbert Teraz każdy klub robi chore kontrakty na +5 lat
0
Przynajmniej cały rok będzie gral regularnie co zapewni większy rozwoj. U nas by większość czasu nie gral póki jest Lewy
0
@HaZZi to jest klub piłkarski a nie zoo, ale co kto lubi
0
@Emhyr to dalej nie jest oficjalka xd
5
Ale cringe z tym tygrysem
1
Nowi amigosi od yerby
0
@Emhyr Dla mnie to jest takie głupie gadanie bo tej lepszości w żaden sposób nie zmierzysz, może statystykami, wynikami drużynowymi bo inaczej jak?
0
@Borneo Talentu się nie traci, psychike da sie naprawić i widać że to przepracowal. To wciąż bardzo młody zawodnik
0
@nuevojugador xddd