Faro
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@urbie999 Ale najpierw o Gavim pisali jeszcze zanim polecieli
0
@galix22 reszta juz roznosi wirusa i tez beda go mieli
0
@Sulimo Balde nie stać by było
0
@agaFCB jak wszyscy sa juz chorzy to reszta tez bedzie i juz mogą zarażać
0
@Joe_Pesci srati śmieszku
0
Gavi nas zalatwil bylo go zostawic i by sobie dolecial. Jak zwykle wszystko w tym klubie na odwrót
0
Który to pozarażal jprdl, Gavi bodajże
0
@Krzysztof1987 wiem, ale jedni krócej inni dłużej i tej samej 11 co w zeszlym sezonie az tak nie chce oglądać co nowych
0
Kogo byście chcieli jutro zobaczyć w meczu? U mnie Gundo, Lamine, Abde, Romeu i jak tam Fati po wakacjach też jestem ciekawy. Czyli głównie atak
1
Akurat nikt nie musi odchodzić aby Abde dostal swoje szanse, kolejne bzdety
0
@FCB24 Gwiazdy na emeryturze warto zaznaczyć, Busqets wczoraj grał na równi tych placków z Miami
0
Ale kłamczuszek, mieli by jaja i sie przyznali że wcześniej to bylo ustalone
0
@VALERON Mógł mieć wywalone jaja a ladnie zasuwal i ciągnął ten zespół. Zobaczymy dalej jak będzie
0
@sevs nie wazne to wlasnie Miami ma śmieszny poziom xd
0
Polecam wywiad z lekarzem, który zwiedzil trochę świata i ma porównanie do naszej służby zdrowia a cywilizowanej
0
@Janas11224 nie wiem czy będzie zabawa bo te chlopy kasztanily wszystko co zrobil Messi, podac pilki nie potrafią
1
Dobrze, że to dostrzegl bo ciągle tylko o golach wspominal, a u pomocnika jednak asysty sa najważniejsze, pomocnik ma rozgrywać
0
Poziom tej ligi jest załośnie śmieszny, ale widać że Messiemu to pasuje i jest tam zadowolony
1
Jedyne czego żałuję to wlasnie tego, że nie bylo tego gigachada Messiego jak teraz ma odwage sie odezwac, tupnąć nogą i widac ze rzadzi. Jak byl w Barcy to jeszcze tego nie miał
2
@PatrychoO pewnie tez dla rodzinki, bo synowie starsi a jak wymiatal to byly bobasy
7
Ale ten Messi sie zmienil kiedys taki cichutki spokojny a teraz jak nie on
7
Gooool xd łatwo
1
@PatrychoO no ale gra o nic, osiagniecia tam nic nie znacza, koledzy nie ogarniają, mi by sie nie chcialo xd Po prostu klimat mu chyba odpowiada i widac ze odżył
1
Szczerze to dziwi mnie ze Messi jest tak zmotywowany
5
Messi musi odpalic tryb fifa zeby cos tam ugrac czyli bierze piłkę z wlasnej polowy i przebiega pol boiska xd
1
Alba to pewnie na skrzydelko pójdzie
0
@BartqRKO serio dziwnie wygląda xd
0
Jak dobrze ze ten Busi jest w tym Miami a nie w Barcy
0
Busquets juz sie wpasowal poziomem w ogóle go nie widać
0
Ale Messi ma dziwny wzrok jakby sie czegos nawciągał