0

@urbie999 Ale najpierw o Gavim pisali jeszcze zanim polecieli

0

@galix22 reszta juz roznosi wirusa i tez beda go mieli

0

@Sulimo Balde nie stać by było

0

@agaFCB jak wszyscy sa juz chorzy to reszta tez bedzie i juz mogą zarażać

0

@Joe_Pesci srati śmieszku

0

Gavi nas zalatwil bylo go zostawic i by sobie dolecial. Jak zwykle wszystko w tym klubie na odwrót

0

Który to pozarażal jprdl, Gavi bodajże

0

@Krzysztof1987 wiem, ale jedni krócej inni dłużej i tej samej 11 co w zeszlym sezonie az tak nie chce oglądać co nowych

0

Kogo byście chcieli jutro zobaczyć w meczu? U mnie Gundo, Lamine, Abde, Romeu i jak tam Fati po wakacjach też jestem ciekawy. Czyli głównie atak

1

Akurat nikt nie musi odchodzić aby Abde dostal swoje szanse, kolejne bzdety

0

@FCB24 Gwiazdy na emeryturze warto zaznaczyć, Busqets wczoraj grał na równi tych placków z Miami

0

Ale kłamczuszek, mieli by jaja i sie przyznali że wcześniej to bylo ustalone

0

@VALERON Mógł mieć wywalone jaja a ladnie zasuwal i ciągnął ten zespół. Zobaczymy dalej jak będzie

0

@sevs nie wazne to wlasnie Miami ma śmieszny poziom xd

0

Polecam wywiad z lekarzem, który zwiedzil trochę świata i ma porównanie do naszej służby zdrowia a cywilizowanej


0

@Janas11224 nie wiem czy będzie zabawa bo te chlopy kasztanily wszystko co zrobil Messi, podac pilki nie potrafią

1

Dobrze, że to dostrzegl bo ciągle tylko o golach wspominal, a u pomocnika jednak asysty sa najważniejsze, pomocnik ma rozgrywać

0

Poziom tej ligi jest załośnie śmieszny, ale widać że Messiemu to pasuje i jest tam zadowolony

1

Jedyne czego żałuję to wlasnie tego, że nie bylo tego gigachada Messiego jak teraz ma odwage sie odezwac, tupnąć nogą i widac ze rzadzi. Jak byl w Barcy to jeszcze tego nie miał

2

@PatrychoO pewnie tez dla rodzinki, bo synowie starsi a jak wymiatal to byly bobasy

7

Ale ten Messi sie zmienil kiedys taki cichutki spokojny a teraz jak nie on

7

Gooool xd łatwo

1

@PatrychoO no ale gra o nic, osiagniecia tam nic nie znacza, koledzy nie ogarniają, mi by sie nie chcialo xd Po prostu klimat mu chyba odpowiada i widac ze odżył

1

Szczerze to dziwi mnie ze Messi jest tak zmotywowany

5

Messi musi odpalic tryb fifa zeby cos tam ugrac czyli bierze piłkę z wlasnej polowy i przebiega pol boiska xd

1

Alba to pewnie na skrzydelko pójdzie

0

@BartqRKO serio dziwnie wygląda xd

0

Jak dobrze ze ten Busi jest w tym Miami a nie w Barcy

0

Busquets juz sie wpasowal poziomem w ogóle go nie widać

0

Ale Messi ma dziwny wzrok jakby sie czegos nawciągał

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?