Faro
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@PJ777 bylo duzo przerywania gry ale Barca mentami tez i na pewno nastawienie bylo że chcą wygrac tal samo jak Arsenal
2
Arteta wielki trener, Xavi póki co jest lata świetlne za nim wystarczy zobaczyc jak oba zespoly grają. Nie tylko w tym sparingu bo zaraz obrońcy sie przyczepią, że to ich 5 mecz a nasz 1
0
Bardzo inteligentne wypowiedzi i teraz nasuwa sie pytanie czy Xavi udaje czy rzeczywiście jest tak inteligentny jak jego wypowiedzi, bo jeśli to drugie to czy ktoś taki może odnieść sukces jako trener
0
@FCB_dimiC daj numer
0
@FCB_dimiC chce widziec rozwój a nie statyzm i tyle
0
@FCB_dimiC Nie wiem jak ty ale ja nie wybieralem klubu do kibicowania po prostu zacząłem kibicowac i jakoś innym nie umiem
0
@FCB_dimiC dlatego są takie reakcje bo nas wyniki z ważnymi rywalami nie rozpieszczają. Jakbysmy gnietli kogos a potem w presezonie zagrali tak jak dziś to nikt by nie plakal. A ze dostawalismy na łeb ostatnio ciągle od mocnych ekip to ludzie po prostu tak reagują. Może niektorzy mają wiecej wiary, albo sa niepoprawnymi optymistami, ciężko stwierdzić
0
@Rewolucja123 Pogadamy na koniec sezonu teraz to nie ma sensu, ale ja zmiany na lepsze i powrotu DOBREJ Barcy przy Xavim jakoś nie widzę. Chodzi mi o całokształt gry jakieś składne akcje, kreatywność, decyzyjnosc a nie jeden z drugim 3 godziny sie zastanawia gdzie podać, reszta stoi jak kołki a obrona sie wylewa niczym w fife. I nie pisze tylko o tym meczu a o kazdym w ostatnich sezonach z poważnym rywalem czy przemęczone w lidze
2
@FCB_dimiC ogladanie tego klubu od kilku lat to rycie psychy zwlaszcza w europie wiec nawet taki mecz denerwuje
0
@Albatros Byl jak i cala obrona, Christensen nie zawalil, reszta obrony od czego jest? Zawsze znajdzie sie ktos najmniej lubiany i jest ciśnięty a reszta ich błędy sa pomijane xd
@Rewolucja123 wiedzialem ze na nic madrzejszego cie nie stac
0
Widzę, że @MesQueUnClub96 i jemu podobni usilnie broniący naszej gry/trenera schowal sie do nory, po golu nr 3, 4 a może 5?
Dla mnie potencjal kadry Barcy jest bardzo wysoki, niestety niewykorzystywany ale ludzie z frustracji jada po jakichs pilkarzach typu Alonso a winny jest cały zespół i trener i tyle
0
@La Pulgaa no i co cie to obchodzi pilnuj swojej dupy xd
1
@kamyk_23 jaki byl dumny a gol po rykoszecie
1
@ro3ak obrońcom nie przetlumaczysz, tutaj nic sie nie klei w tej grze
0
@Aragorn33 widze to co widzialem cały sezon a zwłaszcza w końcówce, chaos i pierdolec odbija im jak graja na mocnego przeciwnika
1
Dalej bazujemy na indywidualnosciach jak akcja Abde i pol sytuacji druzynowo nie umiemy stworzyc, przepaść w porownaniu do Arsenalu i nie ważne ze to sparing Barcelona stoi w miejscu
0
Nasza gra jest tak niepoukladana ze az boli od patrzenia
1
Ale ten Arsenal wkurwiający jest
0
Ktos tu z czerwem skończy
0
Ale nami kręcą jak dzieci we mgle wyglada Barca
6
Grafik jest pijany XD
1
Czy ta obrona kiedys sie nauczy grac na mocnych rywali
0
Co za amatorski blad Christensena
0
Pięknie Abde i Lewy
0
Ale te stroje sa piękne
0
Fajne te koszulki przedmeczowe
0
@MesQueUnClub96 wcale nie wygladali dobrze w tym meczu
0
@aVe kazdy zagra po połowie (raczej)
0
Kibic przerwal kontre realu brawo dla niego
0
@macio_944 Jakby nam arsenal z 5 wsadzil, a tak to nie wydaje mi się