0

@PJ777 bylo duzo przerywania gry ale Barca mentami tez i na pewno nastawienie bylo że chcą wygrac tal samo jak Arsenal

2

Arteta wielki trener, Xavi póki co jest lata świetlne za nim wystarczy zobaczyc jak oba zespoly grają. Nie tylko w tym sparingu bo zaraz obrońcy sie przyczepią, że to ich 5 mecz a nasz 1

0

Bardzo inteligentne wypowiedzi i teraz nasuwa sie pytanie czy Xavi udaje czy rzeczywiście jest tak inteligentny jak jego wypowiedzi, bo jeśli to drugie to czy ktoś taki może odnieść sukces jako trener

0

@FCB_dimiC daj numer

0

@FCB_dimiC chce widziec rozwój a nie statyzm i tyle

0

@FCB_dimiC Nie wiem jak ty ale ja nie wybieralem klubu do kibicowania po prostu zacząłem kibicowac i jakoś innym nie umiem

0

@FCB_dimiC dlatego są takie reakcje bo nas wyniki z ważnymi rywalami nie rozpieszczają. Jakbysmy gnietli kogos a potem w presezonie zagrali tak jak dziś to nikt by nie plakal. A ze dostawalismy na łeb ostatnio ciągle od mocnych ekip to ludzie po prostu tak reagują. Może niektorzy mają wiecej wiary, albo sa niepoprawnymi optymistami, ciężko stwierdzić

0

@Rewolucja123 Pogadamy na koniec sezonu teraz to nie ma sensu, ale ja zmiany na lepsze i powrotu DOBREJ Barcy przy Xavim jakoś nie widzę. Chodzi mi o całokształt gry jakieś składne akcje, kreatywność, decyzyjnosc a nie jeden z drugim 3 godziny sie zastanawia gdzie podać, reszta stoi jak kołki a obrona sie wylewa niczym w fife. I nie pisze tylko o tym meczu a o kazdym w ostatnich sezonach z poważnym rywalem czy przemęczone w lidze

2

@FCB_dimiC ogladanie tego klubu od kilku lat to rycie psychy zwlaszcza w europie wiec nawet taki mecz denerwuje

0

@Albatros Byl jak i cala obrona, Christensen nie zawalil, reszta obrony od czego jest? Zawsze znajdzie sie ktos najmniej lubiany i jest ciśnięty a reszta ich błędy sa pomijane xd
@Rewolucja123 wiedzialem ze na nic madrzejszego cie nie stac

0

Widzę, że @MesQueUnClub96 i jemu podobni usilnie broniący naszej gry/trenera schowal sie do nory, po golu nr 3, 4 a może 5?
Dla mnie potencjal kadry Barcy jest bardzo wysoki, niestety niewykorzystywany ale ludzie z frustracji jada po jakichs pilkarzach typu Alonso a winny jest cały zespół i trener i tyle

0

@La Pulgaa no i co cie to obchodzi pilnuj swojej dupy xd

1

@kamyk_23 jaki byl dumny a gol po rykoszecie

1

@ro3ak obrońcom nie przetlumaczysz, tutaj nic sie nie klei w tej grze

0

@Aragorn33 widze to co widzialem cały sezon a zwłaszcza w końcówce, chaos i pierdolec odbija im jak graja na mocnego przeciwnika

1

Dalej bazujemy na indywidualnosciach jak akcja Abde i pol sytuacji druzynowo nie umiemy stworzyc, przepaść w porownaniu do Arsenalu i nie ważne ze to sparing Barcelona stoi w miejscu

0

Nasza gra jest tak niepoukladana ze az boli od patrzenia

1

Ale ten Arsenal wkurwiający jest

0

Ktos tu z czerwem skończy

0

Ale nami kręcą jak dzieci we mgle wyglada Barca

6

Grafik jest pijany XD

1

Czy ta obrona kiedys sie nauczy grac na mocnych rywali

0

Co za amatorski blad Christensena

0

Pięknie Abde i Lewy

0

Ale te stroje sa piękne

0

Fajne te koszulki przedmeczowe

0

@MesQueUnClub96 wcale nie wygladali dobrze w tym meczu

0

@aVe kazdy zagra po połowie (raczej)

0

Kibic przerwal kontre realu brawo dla niego

0

@macio_944 Jakby nam arsenal z 5 wsadzil, a tak to nie wydaje mi się

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?