Faro
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Niby marzenie z dzieciństwa ale hymnu nie zna, a żeby go znac wystarczy oglądać mecze. W każdym razie powodzenia
0
@krol211 wtedy to chętnie, trzeba ratować finanse klubu
0
@Tabaluga37 Zobaczymy jak to będzie jesli chodzi o kase bo tu może byc zapalnik. Teraz w Madrycie mają równa drabinke płacową
0
@_M4rtin akurat Mbappe woli 10 i po Modriciu dostanie jak tam trafi
0
@Muevertigo a ta cała walka z rasizmem i kłótnie ze wszystkimi?
@orlik100 ale był do tej pory największą gwiazdą a teraz gazetki by pisały o Mbappe a nie o nim
0
Myślicie ze jak Mbappe pójdzie do Realu to nawiąże sie konflikt Vini - Mbappe? W końcu Vinicius ma takie ego jak mało kto. W dodatku Mbappe by zarabial kilka razy więcej a w dodatku obaj najbardziej lubią lewe skrzydło
1
@JarekS a już byl artykuł ze jest nasz xd
3
Szkoda ze Ferran sie rozstal z córką Enrique bo raczej wyłądowalby w PSG
0
@Cotutajsiedzieje Dorobi sie i zamieszka w Polszy
5
@ranger3120 Messi go przekonal, odszedl do PSG z misją nawrócenia Mbappe
1
@Kapitan_SW Trzeba mieć fantazje wybujałą
6
@matirix20 ma drybling, wczoraj sie popisał kiwką ala suarez (przepuszczenie pilki) i bylby sam na sam ale go skosili
1
@panczo Jest dobrym tylko nieregularnym
1
Będą mieli problem jak nie sprowadzą napastnika
2
PSG nienawidzilo Barcy ale po sadze z Realem i Mbappe to ich bardziej nienawidzą
1
@mekston potężny Valverde
1
@Murazor u nas byl. Kazdy byl przepłacony
0
@lampka byl dobry ale nie za taką kase i tyle
1
@qbuteq Pieniądze to my raczej mamy tylko wszystko blokuje ffp
1
Gdybyśmy nie dali chorych kwot za plackow typu Griezman, Coutinho i Dembele to najśmieszniejsze że ten transfer Mbappe byłby realny xd
1
Już pół skladu leci sie wymienić za Mbappe. Transfer niemożliwy zwłaszcza ze względu na pensje xd
0
Fajne ma te wyjścia na wolne pole Roque
0
@Armintrance1 No tak Milan tez ciekawy ale trochę sie wyprzedal, za bardzo liga włoska sie nie interesuje
1
@4drian0 Mnie w sumie Bellingham tam ciekawi najbardziej
1
@Sau_Ron No ja oglądam Roque, a później pewnie Real bo spac mi sie nie chce
@bartas97 dla mnie te mecze w USA mają klimacik, szkoda ze Barca sie posrała
1
Ktoś zamierza oglądać Real? Nie pytam kibiców białych ofc
2
@barcanawieki Jeszcze Cristiano farmazon, Bruno farmazon, Pepe farmazon
0
@AlwaysBlaugrana Gavi pierwszy chorował, oczerniaja go bezpodstawnie gdyby to on przyniósł to by nie chorowal w usa
0
@Emhyr tak to wygladalo ze tylko z Busketsem mogl grac chociaz on tez zawalal, a reszta jak tło, nie nie ogarniali
0
@Emhyr Szkoda ze nie pokazali jego straty i sytuacji bramkowej meksykanów. Ogladalem ten mecz i to byla meczarnia dla Messiego, na kompilacji to fajnie wygląda