0

@supraomnes1 mogl odejść za darmo i już tu nie grac, takie były warunki za niższa pensje

0

@Emhyr ciekawe za co, jakoś mu nie ufam po tym co odwalał

0

@Emhyr i co z tego w 2024 odejdzie za darmo jak nie dostanie znacznej podwyzki a nas na to nie stać

0

@bartas97 Dembele to jego kumpel zostanie i przedluzy unowe

0

@Croocers ale Dembele nie woli to niech spada w takim razie, plakac po kims kto ma wyjebane? Żal że za takie pieniądze jedynie

1

@Artysta9 dostal niska pensje w zamian za taki kontrakt

0

@kibicsportu a ja nie wiem czemu wy sie cieszycie jak Mbappe to jego kumpel

0

Właśnie dlatego wole wychowankow a nie jakichs sprzedawczyków, temu chlopu nie można bylo zaufać

0

@VegetaPolska nie trafi bo Mbappe to jego ziomek, zobaczysz

0

Dembele to nailepszy kumpel Mbappe wiec na miejscu bialych bym sie nie cieszył

0

Wiedziałem ze pierwszy lepszy sypnie hajsem i poleci na to. Zreszta pisałem jakoś w trakcie mundialu ze Dembele wyląduje w PSG to bylo nieuniknione. Śmiech ze za taką kase xd teraz Mbappe przedluzy umowe hahhaaaa

0

Jakby Dembele poszedl to można zarejestrowac Roque czy to juz odpada?

0

@MesQueUnClub96 wystarczy wpłacić klauzule

0

@Kinginiesta Raphinha to największe drewno akurat xd

1

@LaLigaPD Prędzej Lamine ale trochę młody, Abde to LS

0

@Nazio_87 predzej za 25 a 25 dla niego haha, frajerstwa ciąg dalszy

0

Ja już nie moge patrzec na te marnowane setki przez Dembele, 7 lat w klubie i problem z trafieniem w bramkę, największy mankament jego

0

@Kinginiesta w czym Dembele jest lepszy od tych wynalazkow? Na pewno nie w statystykach (moze od Ferrana)

0

@Kuba_1 Projekt ? raczej worek pieniędzy jakiego w Barcy nie dostanie. O ile to prawda

0

@MesQueUnClub96 Przeciez pisze ze w ostatecznosci. Nie tylko dla mnie Abde mial jedna akcje, poza tym fajnie gral w defensywie, Fati prawie zalIczyl asyste gdyby nie koślawy Dzbanele i byl dynamiczny i mial jakis pomysl na gre

0

@PatrykBarca A co to Real to jakis wyznacznik? Lepiej spojrz na bilans meczów w Europie
@MesQueUnClub96 widac jak sie znasz Fati ładnie zagral ostatnio, a Abde lepszy w defensywie i lepsze zeby gral gdziekolwiek niz nigdzie

0

@MesQueUnClub96 Może to sie wydawac śmieszne ale ja juz bym dal tam szanse komukolwiek nawet Abde kosztem Alonso, jakby juz Balde nie mogl grać, na skrzydlach ma kto grac a nawet Ferrana bym tam wolal XD

1

@KrychaFCB Tak go zachwalali na treningu i zapeszyli standard

0

@MesQueUnClub96 Dest to jest tu tylko w ramach presezonu, Alonso no cóż Xavi go chciał wiec to na jego konto transfer

0

@tbas Nie, ja bardziej obwiniam trenera niz pilkarzy o czym zresztą pisałem. Kadre mamy top

2

Mam już wymówkę dla Xaviego na klasyk. Real odpoczywał dwie godziny więcej niż Barca

0

@Emhyr fakt dopiero sprawdzilem, jest na pewno top ale czy najlepszy to nie mam porównania w obronie chyba moglby być troche lepszy

0

@Emhyr na pewno ma niewykorzystany potencjal i moglby byc jeszcze lepszy jakby ta Barcelona chodziła tak jak powinna. Gra widowiskowo ale na LO tez sie liczą asysty np

0

@kuz Fati zagral lepiej od Abde w ostatnim meczu factos, a Ferran trafil w bramke w przeciwieństwie do Dembele xd

0

@chavez haha, moze latwiejsza grupa w tym roku
@Emhyr właśnie w tym rzecz przeciętność i trochę jest ograniczony patrząc na jego gadke wiec nie wiem czy jest w stanie dojrzeć niektore rzeczy i swoje błędy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?