0

@Wossi61FCB nie bo to LS a tam Xavi widzi tylko Balde i 4 w pomocy, miejsce jest na PS. Poza tym keszcze jest pupilek Raphinha ktory ma 2 miejsce u Xaviego

2

@Kinginiesta tylko do lipca, ale psg na pewno nu da bonusiki

0

@Wossi61FCB Abde nie zostanie bo u Xaviego nie pogra

1

@szkutnik91 zaczne wtedy lubić ten klub xd

0

@Barcasub psuje takie setki jakich nikt w tym klubie nie psuje i tu nie chodzi ze bramkarz obroni ale wywali pilke w trybuny albo uderzy za lekko jak wczoraj sam na sam. W dodatku rzadko dochodzi do sytuacji strzeleckich jak na czas spędzony na boisku, nie umie zejść do środka i oddac strzal jak np Mbappe

0

@Encore chyba w fifie najlepszy na swiecie haha, Xavi to jest odklejus

0

@MarcelNJ11 Dembele ma najslabszy strzal ze wszystkich wczoraj sam na sam zjebal, to samo z Arsenalem o innych sytuacjach szkoda mówić

0

@MesQueUnClub96 dobra stul sie z tym fatim bo nudny jesteś

0

@MesQueUnClub96 martw sie o Lewego bo go Ferran wygryzie ze składu haha xd

1

@VegetaPolska tak sie znasz na piłce jak na kobietach

0

@PartidarioCatalan wszyscy z lepszym strzalem od francuza

0

@Mixtape mamy 10 skrzydłowych

0

@BulaKG Jedynego? najpierw niech da szanse Abde. Kogo ostatnio Dembele minął bo sobie nie przypominam

1

No i zajebiscie szkoda tej ceny ale pora najwyższa. Pupilek Xaviego nawet jak kopie sie po czole to musi grać, a za rok by poszedl za free albo podwyżka na 20 mln z tymi agentami

1

Niech idzie za te 100 baniek

0

@MarcepanowyKsiaze gorszy od Kounde wystarczajacy powód

0

@Herato Ferran z Milanem powinien grać od początku w nagrode ale u Xaviego liczy sie sympatia a nie forma

0

Carvajal co za odklejeniec i słabiak

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@sokot napastnicy mają strzelac gole i dawac asysty a nie robić wiatry

1

@PatrychoO może Twoje i na tej stronie bo dla ludzi 20 letni Fati to stary dziad a ja wiem ze jest młody i najlepsza forme ma przed sobą, tak samo Fermin

0

@PatrychoO Nie, bo kibicowalem zanim nastolatkowie grali na taką skale w pierwszych ekipach

0

@koziar A ty najśmieszniejszy, nadajesz sie do kabaretu

2

Arsenal pokonuje Barce, United pokonuje Arsenal, Real pokonuje United, Barca pokonuje Real. Wniosek, Barca najlepsza

2

Kounde zagral kapitalnie w obronie, ŚO to jego pozycja nawet kosztem Christensena

0

@AlwaysBlaugrana Znowu najwięcej goli pada gdy gramy 3 czy jak wczoraj nawet 4 w ataku a Xavi dalej sie upiera przy swoim mimo że wtedy nic nie stwarzamy w ataku

0

@Jonyx Przecież tam 3/4 komentarzy po meczu to śmiech na sali i ból tyłka po co to cytować. Dobrze że dostali lekcje pokory po raz kolejny bo ciągle sie naśmiewają z Barcelony

0

@Gaz ale to troche hipokryzja bo 20 letniego Fatiego skreślasz xd

1

@BulaKG no na zadupiu bo gdzieś te młokosy muszą zaczynać, swoja drogą ja to jego nazwisko na pewno już słyszałem kiedyś

1

Highlitsy Lopeza z zeszłego sezonu


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?