Faro
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Ostatnie odejście piłkarza Barcy, które mnie ruszyło to byl Pique, łzy w oczach. Cała reszta Busi, Alba czy teraz Dembele mnie nie rusza. A wy jak macie?
1
@Culers jak coś to na footyfull masz powtórkę, ja tam zawsze oglądam te sparingi w usa, to fajny okres
0
@Emhyr Ok jak nie zapomne
0
Chciałbym dzisiaj zobaczyć Fermina od początku, może też Fatiego i Abde, na drugą połowę Lamine Yamal najlepiej na 45 min. Oby tylko Xavi nie grał o wynik najlepszą 11
0
@Darek_Maruszczak dla mnie na dole bylo git
0
@Barcasub wziąłem aimpa jednak i git jest
0
@Barcasub wiem, ale sa różne opcje equalizer wiec mniejsza o to, bardziej chodzi mi o to pierwsze
0
@reakwon lepsza nakladka, programy te sa przestarzale wizualnie i może lepsza jakość dźwięku chociaż tu pewnie ciężko
@pt9 tez znam xd
0
@Barcasub znam, szukam cos nowszego ale chyba nie ma, nie robią juz xd
0
Wiem, że teraz era spotify etc. ale zna ktoś jakiś dobry odtwarzacz muzyki na windowsa?
3
A po co miałby grac, dać szanse tym którzy chca grać dla Barcy. To byłby skandal jakby zagrał
1
@SwieteOfficjum w jego wieku? On ma 18 lat
1
@Bogan Są rzeczy ważniejsze niz wyniki, a w tym wypadku dryblingi bo to jedyne co ma Dembele
3
@semafor a ludziki płaczą że jakis pilkarzyk chce odejść i trzeba im takie rzeczy tłumaczyć. Jeszcze ten Xavi blagajacy o pozostanie
1
@partymaker skręcone kolano
1
@HypeR Tak jeśli chodzi o swf, za to patchami osłabili solo które jest niegrywalne w tym momencie
0
Poszli sobie do domu a służby całe morze przeczesały
https://turysci.pl/koniec-poszukiwan-ojca-i-12-letniego-syna-ktorzy-weszli-do-baltyku-policja-wydala-komunikat-mk-mk-310723
0
@PIWOSZ89 Było i co z tego?
0
@J_Jay No początki najlepsze ale po ostatnich patchach gra mocno killer sided. Ja już 1500 h
0
@J_Jay Mnie już ta gierka nudzi ale bardzo ciekawy ruch
1
Alien jako nowy chapter w Dead by daylight. Ciekawe
7
Ale ciary podczas minuty dla powstańców chyba pierwszy raz akurat byłem poza domem podczas tej rocznicy
https://zapodaj.net/plik-0KzLHKVcyJ
https://zapodaj.net/plik-3YCBfnZJ2a
0
@Mns21 6/7 netto
0
@Cotutajsiedzieje a najlepszy poziom prezentował w Borussi
0
@partymaker Nikt nie kupi Carrasco, LS jest zarezerowane dla pomocnika a ze slabszymi pewnie da szanse Abde i Fatiemu. Chyba ze Abde odejdzie bo nie chce siedziec na ławie
3
Dawać w końcu oficjalke
0
@ChampionLW to nie wędka wejdz na jego profil i poczytaj
1
@Limit_l3ss Już sie nazarabiał z pierwszych 5 latach kontraktu
0
@Krychaaa10 Mi ich nie szkoda bo już za czasów Borussi pokazał jakie z niego ziółko
0
@Criss18Barca Przecież to był wolny zawodnik, zgodził sie na takie warunki albo w ogóle nie musiał podpisywać umowy. Zmusiłbyś go siła żeby obniżył pensje i dał sobie miliard klauzuli?