Faro
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Sensible Fati sie nie rusza, tysiąc razy zaprzeczal, w Barcelonie ma kumpli
0
@Ali3231 Uwaga na farmazońskich pseudodziennikarzy
0
@Emhyr Real go powinien brać bo Mekambe w tym roku sie nie ruszy
0
@MesQueUnClub96 Chore i tyle, w tym klubie nigdy nie będzie normalnie jak będą tak postępować
0
@Essos Xavi ma obsesje, boje sie że cos z nim nie tak
0
@MesQueUnClub96 Za jego nakazem wrócił do treningów
@Crystal37 nie mogę napisać bo cokolwiek napisze to laduje na 48 h wiec niestety nie mogę
0
To jest patologia co ten Xavi robi z Dembele, nie będę wklejał newsów bo znowu dostane bana ale polecam wejść na twittera, cyrk
1
Widzę Javi Miguel i wzruszam ramionami, typ od wczesnej wiosny próbuje wypchnąć Fatiego z klubu, zazdrosny że w Madrycie nie mają takich zdolnych wychowanków czy jak. Haha śmieszny farmazoniarz
0
@Crystal37 ja nie kojarze zeby na czymś innym bylo, na originie nawet gta v nie ma, raczej epic lub cos na konsole
0
@Crystal37 zamiast origin jest aplikacja ea app, wszystko z origin masz tam
0
@Emhyr ja też chcę zeby dostal szanse na równi z Fatim tylko ciekawe jak to sie sprawdzi z wizją Xaviego, bardzo fajnie gra póki co
0
@Emhyr Abde nie jest przebjowy? Do tego Yamal. Mamy młodych przebojowych skrzydlowych i na nich nalezy stawiać
0
@Emhyr oglądałem go na me u 17, dobry jest
0
@macio_944 Niby tak ale już teraz widać spokoj, inteligencję, nie robi głupich kiwek jak Busquets, idzie za akcja do końca. Nie jest obsrany przede wszystkim ale zobaczymy w meczach o stawkę
1
Oriol jest zajebisty. Wzmocnienie w porównaniu do formy Busquetsa. Jak patrze na tego Busquetsa w Miami to cziesze sie że mamy Oriola
0
@Crystal37 Dembele miał miec dzisiaj testy więc raczej dzisiaj
0
@partymaker sam widzsiz ze nie tylko ja pomyślałem że piszesz o Kounde
0
@Marcelinho99 Ja sie zastanawiałem czy nie wydziedziczyć Fatiego po tym ja celebrowal z Dembele bramkę
0
Komentarz usunięty
1
@Firestone Zrobię to czym prędzej, kto w szanownej radzie sie znajduje?
0
Zwracam honor @partymaker myślałem ze nazwal Kounde plackiem a chodziło o Erica. Mój błąd. Chce oczyścić jego dobre imię
0
@partymaker ok mimo że cie niecierpię to zwracam honor, to przez dzisiejsza kłótnie tak pomyślałem ze to o nim
0
Komentarz usunięty
0
@MarcepanowyKsiaze ty pierwszy
1
@Bocheno1 najlepszy w presezonie i nikt nie mial podajzdu
0
@tristan87 A Kounde ma 1,80 jak pisał o kims innym to jego kwestia wprowadzenia w błąd
2
@MesQueUnClub96 żałosne teksty myślisz że tak ripostujesz jak gigachad a to denne teksty z podstawówki
0
@tristan87 Zapomnialem o nim, w każdym razie to Kounde ma 1,80 i nikt inny
0
@Destroyer_of_Worlds Christensen za Araujo i Kounde
0
@tristan87 nie o Ericu to pisal ze nie gral pol roku w pilke a 1,80 ma Kounde