1

@Sensible Fati sie nie rusza, tysiąc razy zaprzeczal, w Barcelonie ma kumpli

0

@Ali3231 Uwaga na farmazońskich pseudodziennikarzy

0

@Emhyr Real go powinien brać bo Mekambe w tym roku sie nie ruszy

0

@MesQueUnClub96 Chore i tyle, w tym klubie nigdy nie będzie normalnie jak będą tak postępować

0

@Essos Xavi ma obsesje, boje sie że cos z nim nie tak

0

@MesQueUnClub96 Za jego nakazem wrócił do treningów
@Crystal37 nie mogę napisać bo cokolwiek napisze to laduje na 48 h wiec niestety nie mogę

0

To jest patologia co ten Xavi robi z Dembele, nie będę wklejał newsów bo znowu dostane bana ale polecam wejść na twittera, cyrk

1

Widzę Javi Miguel i wzruszam ramionami, typ od wczesnej wiosny próbuje wypchnąć Fatiego z klubu, zazdrosny że w Madrycie nie mają takich zdolnych wychowanków czy jak. Haha śmieszny farmazoniarz

0

@Crystal37 ja nie kojarze zeby na czymś innym bylo, na originie nawet gta v nie ma, raczej epic lub cos na konsole

0

@Crystal37 zamiast origin jest aplikacja ea app, wszystko z origin masz tam

0

@Emhyr ja też chcę zeby dostal szanse na równi z Fatim tylko ciekawe jak to sie sprawdzi z wizją Xaviego, bardzo fajnie gra póki co

0

@Emhyr Abde nie jest przebjowy? Do tego Yamal. Mamy młodych przebojowych skrzydlowych i na nich nalezy stawiać

0

@Emhyr oglądałem go na me u 17, dobry jest

0

@macio_944 Niby tak ale już teraz widać spokoj, inteligencję, nie robi głupich kiwek jak Busquets, idzie za akcja do końca. Nie jest obsrany przede wszystkim ale zobaczymy w meczach o stawkę

1

Oriol jest zajebisty. Wzmocnienie w porównaniu do formy Busquetsa. Jak patrze na tego Busquetsa w Miami to cziesze sie że mamy Oriola


0

@Crystal37 Dembele miał miec dzisiaj testy więc raczej dzisiaj

0

@partymaker sam widzsiz ze nie tylko ja pomyślałem że piszesz o Kounde

0

@Marcelinho99 Ja sie zastanawiałem czy nie wydziedziczyć Fatiego po tym ja celebrowal z Dembele bramkę

0

Komentarz usunięty

1

@Firestone Zrobię to czym prędzej, kto w szanownej radzie sie znajduje?

0

Zwracam honor @partymaker myślałem ze nazwal Kounde plackiem a chodziło o Erica. Mój błąd. Chce oczyścić jego dobre imię

0

@partymaker ok mimo że cie niecierpię to zwracam honor, to przez dzisiejsza kłótnie tak pomyślałem ze to o nim

0

Komentarz usunięty

0

@MarcepanowyKsiaze ty pierwszy

1

@Bocheno1 najlepszy w presezonie i nikt nie mial podajzdu

0

@tristan87 A Kounde ma 1,80 jak pisał o kims innym to jego kwestia wprowadzenia w błąd

2

@MesQueUnClub96 żałosne teksty myślisz że tak ripostujesz jak gigachad a to denne teksty z podstawówki

0

@tristan87 Zapomnialem o nim, w każdym razie to Kounde ma 1,80 i nikt inny

0

@Destroyer_of_Worlds Christensen za Araujo i Kounde

0

@tristan87 nie o Ericu to pisal ze nie gral pol roku w pilke a 1,80 ma Kounde

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?