Faro
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@HighestInTheRoom Widzę że bardzo chcesz tego Neymarka i niech przychodzi to co sie dzieje w tym klubie to cyrk i ja już mam wywalone w to co oni robią xd
0
@SkilledHydra16 Na lewej to gra Gavi i póki Xavi go nie chce, nawet jak go wezmą to sie nie zmieni
0
@HighestInTheRoom A to już wszyscy sie wypowiedzieli? No właśnie. Ankieta trwa 5 minut
0
Ankieta na temat Neymara
https://strawpoll.com/GJn47A10Yyz
0
@abram3k Żeby jeszcze razem z Fatim go nie zawinęli, to najlepsi kumple
1
Jaką klauzule ma Balde, co z jego umową?
0
@talizmo Gdyby nie fakt, że Dembele jest największym pupilkiem i miłością Xaviego to mogłoby coś być na rzeczy
0
@!34RC3!_0N4 trening to też ryzyko kontuzji a jakoś tego sie nie obawiali
0
@Criss18Barca Właśnie Xavi nie chce transferu, niezła strategia to może być
0
Ciekawe czy Dembele jutro w wyjściowej jedenastce, w końcu gramy arcyważny mecz o trofeum a u Xaviego wszystko możliwe
0
@Firael W tv nie ma, pewnie przed meczem będzie wiadomo gdzie w necie
0
@Lisek Gdzie problem? Jesteśmy w bagnie finansowym i nie stać nas na luksusowych zawodników pod 30 stkę. Lepiej niech sie skupią na Fresnedzie lub Martinezie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Inter Miami powinno zmienić nazwę na Amigosi Miami
0
@Khajio Ok, ale ja biorę pod uwage jego wiek, to jak sie prowadzi w Paryżu, to jak wygladal zeszly sezon gdzie po mundialu miał wywalone, no i zdrowie też ma kruche w ostatnich latach. Gdzie tu nadzieja na poprawe?
1
@macio_944 to było do przewidzenia, ale spoko juz poczekam :D
1
@macio_944 ok, odpalamy
0
@macio_944 napisz jak mecz sie zacznie jak możesz, bo pewnie z pól h to potrwa
0
@HighestInTheRoom Dobra idz poogladaj highlitsy zanim ci żyłka pęknie. 90% tej strony ma to samo zdanie o Brazylisjkim zdrajcy wiec jak tak to przeżywasz to może sobie odpuść. Wplatywanie Fatiego w każdą dyskusje to prymitywna próba prowokacji a nie chęć kulturalnej i poważnej dyskusji. Na koniec tylko przypomne ze w wieku 20 lat Neymar biegał po brazylijskich pastwiskach
0
@HighestInTheRoom Człowieku od czapy wyjezdzasz z Fatim gdy dyskusja tyczy sie Neymara i po tym widać głupotę z którą nie chce mi sie dyskutować więc idz poogladaj highlitsy Neymarka z nadzieją że wróci. Rzucasz sie jak rażony prądem po krytyce Neymarka i śmiesz nazywac sie nie fanbojem HAHA, tak to skomentuje
@El Plutoninho chłop sie zapuścił w tym Paryżu a chłopaczki fanboje żyją nadzieją na powrót magii, haha
0
@HighestInTheRoom Fanbojek Neymarka przemówił, typie podałem przykład dlaczego NIE dla Neymara a Ty mi tu z Fatim wyjeżdżasz jak wściekła nastolatka której obrażają Biberka, bo brak Ci argumentów. Wytykasz mi fanbojstwo sam robiąc to samo na tle ZDRAJCY który poleciał za hajsem i nasral na Twój klub. Tyle ode mnie
0
@PatrychoO Zdobyl i co z tego chodzi o caloksztalt a nie ilość goli z kelnerami z JAPONII
0
@HighestInTheRoom Aha to Fati po 2 letniej kontuzji to spalony talent, człowiek bez kolan i sprzedać a Neymarek po kontuzji to chwilowa forma. Nie chce mi sie z takim hipokrytą nawet gadać XD obrzydliwe. Neymarek juz skonczyl w sredniaku francuskim
0
@HighestInTheRoom Haha w twoich snach obecnie nie ma podjazdu nawet do Fatiego.
Chwilowej piłkarski emeryt ma szczyt formy przed soba pewnie że tak. Filmik ma 14 minut nawet nie obejrzales ale głupi komentarzyk musiałeś dodać
0
Z ciekawości spojrzałem na ostatni sparing Neymara w PSG i to jest dramat, chłop ledwo dyszy, jest powolny a ludzie żyją mrzonkami że to będzie ten sam Neymar jak wtedy gdy odchodzil do PSG
0
@SinMistico Jak to jest dla Ciebie tylko wypuszczenie piłki to chyba Ty ślepy jesteś. Opisujesz Abde sprzed wypożyczenia, nie wiem kiedy go oglądałeś ostatnio
0
@SinMistico Ale skąd wiesz? Abde wciąż sie rozwija i będzie gral w zespole lepszym niz Osasuna może odpalic i byc lepszy niz wszyscy myślimy. W presezonie jego drybling przypominal mi wlasnie Neymara. Życie to nie fifa i overall w gierce
0
@SinMistico Neymar by jeszcze młodzież popsul imprezkami. Już wole dać szanse Abde
2
Filmik z treningu, niezły cringe z tym Dembele
0
Nie widze powodu dla którego PSG miałoby sie pozbywać Neymara. Jak jest zdrowy to dalej całkiem w porządku piłkarz, nie topka bo po MŚ było widać jak mu sie odechcialo grać, ale jedynym powodem jego rzekomej chęci odejścia byl konflikt z Mbappe, który jest już odstrzelony przez PSG. Zwykła plotka jak co roku