Faro
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Gaz strzelił 3 bramki po mundialu, forme szykowal tylko po to by ugrac z Brazylią coś
0
@KrychaFCB Czyszczenie uszu patyczkami to głupota akurat
3
@MesQueUnClub96 A skąd gwarancja liczb, jest co raz starszy i co raz bardziej zajechany imprezkami
0
@Nefir gdyby trener rzeczywiście stawial na forme a nie jakies swoje idee jak ta 4 w pomocy gdzie każdy widzi, ze mamy problem stworzyć sytuacje bramkową to bym nie narzekał
1
@JimMorrisonFCB Rower jest z kartonu
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@barcelonaLM mniej minut to powinien dostac łamaga Raphinha
0
@Zoker Czy Auchan uczy sie robić interesy od Barcelony?
4
@Katalończyk 99 Za to jak sie śmieją z Barcelony na notatniku na każdym kroku ani troche mi ich nie żal
1
@kacperFCB_ czlowieku kij mnie obchodzi zeszly sezon, to ty jestes zabawny jeli uwazasz ze powinno sie zarzadzac kadra wedlug tego co bylo 30 meczy temu
0
@barcelonaLM a jest cos takiego?
0
@Jakchcesz no to sobie kasy poużywasz kupując spłukany bank
0
@Lordzi glupi przyklad skoro strzela
0
A dlaczego ma nie grać skoro jest w formie? Widac ze ten sztab jest dziwny, Gavi nic nie pokazuje od pół roku ale piłują go na tym LS, Raphinhi nawet nie skomentuje. Z 4 w pomocy sytuacji tworzymy jak na lekarstwo.
Jak dla mnie to zostanie ma czas na regularną gre, wciąż 20 lat a jak Xavi nie zmądrzeje to albo odejdzie bo znowu odpadniemy z LM z ta taktyka na 4 w pomocy albo Fati po sezonie poszuka nowego klubu
0
@!34RC3!_0N4 obsesja bo nie podobal mi się hejt? Albo jak pisalem ze Xavi mu nie daje szans bo go nie chce? Teraz widzisz ze to prawda. A do hejtu byli wszyscy pierwsi a teraz nagle kazdy go lubi i chce żeby został , wiec teraz to ja sie śmieje z hejterów
0
@Nefir nie daje Fati ma świetna forme od koncowki sezonu a i tak jest rezerwową, Ferran od początku presezonu a i tak jest rezerwą. Dla Xaviego liczy sie tylko ta opcja 4 pomocy z bezuzytecznym Raphinha na skrzydle w ktorej gramy najgorzej. Gavi gra piach a miejsce w skladzie zawsze ma Raphinha to samo
0
@Technik bo ludzie nie rozumieli ze 2 letnia kontuzja go cofnela w rozwoju a ja to rozumialem
3
@doc To prędzej Xavi tam pasuje ze swoim betonem taktycznym
2
Zajebisty pies obronny xd film w linku
https://aszdziennik.pl/149699,lodziej-najpierw-wyglaskal-pieska-a-potem-ukradl-rower
6
Mamy tylu napastnikow a Xavi i tak im nie daje grać gdzie tu kolejnym niech sie ogrywa w Brazylii
On nas teraz nie zbawi
0
@bartas97 Jak to jest, że wedlug was Real jest lepszym zespołem czy tam najlepszym na świecie a wszystko uzależniacie od jakiegoś Mbappe i czy przyjdzie czy nie przyjdzie
11
U Xaviego nawet jak masz forme to sie nie przebijesz bo grają jego ulubieńcy
0
@Gracek10 chorzy dziennikarze raczej
1
Gundo, Abde, Araujo
A tak poza tym trochę śmieszna ankieta i będą sie biali nabijać xd
0
@Objectivo Nie wymyślam tam wejdziesz i co drugi post o Barcelonie
0
@Objectivo Nie jest to zrozumiałe bo u nas nie pisza 90% postów o Realu, chyba że jest mecz
0
@Objectivo Typie jak nie widzisz to przejrzyj na oczy a nie bronisz koleżków na stronie Barcelony
3
Ile razy nie zajrze na kafejke to większość komentarzy dotyczy Barcy a nie Realu
1
@DaPidejpi Pedri jeszcze fajnie wyglądal w końcówce sezonu ale zajezdzanie daje o sobie znać i może tez brak konkurencji, gwarancja gry? Gavi zawsze mial momenty a to z czego słynął czyli walka od dawna nie pokazuje
1
@4drian0 Nie no jak dalej będzie tak gra wyglądać jak w once de gala to nie będzie mial wyjścia