1

Mimo że spalony to tak sie gra, szybko i do przodu a nie klepanie w poprzek

0

Dobry mecz, szkoda ze w Hiszpanii tak malo ekscytujacych meczy

0

Chelsea koszulki jak nielicencjonowane stroje z pesa xd

0

@Emhyr Zaliczam Raphinhe jako skrzydłowego slabego, juz Grealish lepszy

0

@Emhyr A czym jest Grealish? A Bernardo w porównaniu do Raphinhi to przepaść i druga kwestia zajęło mu to 7 lat. Ty chcesz czekać 7 lat?

2

@Transu96 Lepiej taki niż 5 pomocników i 0 skrzydlowych

1

@draxidox Fejk, pacjent ma jasny odcień skóry

0

@Emhyr zdanie trenera z topu ktory cos osiagnal typu Guardiola jak najbardziej biore pod uwage, Xavi póki co jest przeciętny

1

@HighestInTheRoom Ale dla przeciętnego kibica kto nie śledzi każdego meczu PL to są anonimy

1

@HighestInTheRoom Jackson, Chuku, Sanchez, Disasi, Collwill nie mam pojęcia kto to

0

Chelsea po wykupieniu połowy europy wystawia skład z czego większość to jakieś nołnejmy

0

@Emhyr Xavi to akurat żaden wyznacznik bo jest kiepski póki co

0

@VegetaPolska Jak zdrowi piłkarze bez takich historii kontuzji zaczynają sie łamać i mają podobne urazy to chyba można podejrzewać czynnik wspólny jak trening u Pintusa

0

@Emhyr no to co ja łykam od dziennikarzy na temat Fatiego, bo nie rozumiem?

6

@Alberto1031 Raczej jakim crackiem trenerskim jest Xavi

0

@Emhyr Chyba właśnie Ty ja pisze ze Miguel pieprzy glupoty a nikt inny o nim nie pisze

1

Militą bez kartki za ten faul, karnego nie było ale żółtko sie należało

0

@MysticCat po co miałby okłamywać starego? Zwłaszcza ze sa fotki jak wspolnie imprezują. A dziennikarskie hieny żyją z plotek

0

@MysticCat bardziej niz hiszpanscy dziennikarze

0

@Kamiloza91 Abde moze grac na PS

3

@MesQueUnClub96 taniej go nie kupisz wiec odpada

0

@Emhyr to wy wszystko lykacie, tatuś Neymara mówił że nie ma tematu

2

@MesQueUnClub96 żadnych transferow po 80 mln, musieliby na łeb upaść

3

@Sir0ckyyy najgłupsze co dziś przeczytałem na tej stronie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

21

Raz najnowsze aktualizacje sa na górze, raz na dole, teraz na środku. Ciężko sie to czyta

3

@Fantastyczny Chłopiec Siłę to mamy tylko Xavi daje sklad z 4 w pomocy i Rapha na skrzydle i wtedy jest męczenie buły

1

@Coutinho007 Szczerze to w to nie wierze bo wszedl na łeb Laporcie ale zobaczymy
@Soetie no i fajnie w sumie Fermin wygląda dobrze i to wychowanek wiec niech sie rozwija

0

@Kaamilos87 Ferran to może byc zbawienie jak Lewego zaczna znowu boleć plecy

2

Ale mnie wynudzil ten mecz Realu, tak właśnie wygląda gra bez skrzydeł jak kupa, to samo było u nas

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?