Faro
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Fati najlepiej zrobi jak pójdzie na wypożyczenie, wtedy za rok wróci a czy Xavi zostanie śmiem wątpić
1
@ElTomas niczego innego sie nie można bylo spodziewac, wymowki jeszcze przed meczem
1
Xavi i konferencja, już sie boję xd
0
@KAROLC-10 chodzi o ustawienie z 4 pomocnikami
0
Ale to sa brednie nawet jak bedzie dobrze grał to jest jasne, że bardzo mało? To sie kupy nie trzyma a jeśli tak ma być to coś z tym klubem jest mocno nie tak i Ansu powinien odejść dla swojego dobra
0
Jak będzie forsowane ustawienie z Rapha i Lewym jako jedynymi atakującymi to sobie sami odpowiedzcie ile
0
Niech sie wykupi haha, tak jak z Barcy. Mam nadzieję że tu nie trafi
1
Dembele nawet jednym słowem nie wspomnial o kibicach przy pożegnaniu i pomyśleć że niektorzy za nim płaczą a tym czasem Usmanek ma wywalone
1
Do kibiców nic, wiedziałem że to głąb
1
@dejwor to od meczu z totkami jest
0
Przedstawione jakby to byl ich wychowanek haaha
0
O Balde dalej cisza a chłopak zarabia jakieś 200k rocznie to samo Abde co na pensje Barcelońskie to jest bardzo mało. Zamiast na Neymarach powinni sie na tym skupić zanim skończy sie cierpliwość niektórym
1
@Emhyr niech opanuje przyjmowanie piłki i podania a nic więcej mu nie będzie potrzebne, trochę wtyd żeby taki pilkarz mial z tym problemy
0
@kamiVeB I taki Fati odpala w innym klubie, robi po 30 goli na sezon ciekawe co by tu sie działo
0
@Emhyr a kto chce Neya poza Barceloną?
0
@Nano22 Panie za ciężki wybór
2
@dejwor Madryt to centrum, Barcelona przy samym morzu
1
Lepiej taki niż zabić
https://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/krakow/okno-zycia-w-krakowie-ktos-zostawil-pudlo-poruszajaca-zawartosc/049jkp1?utm_source=fpfakt&utm_medium=social&utm_campaign=fanpage
0
@Rewolucja123 Ja bardzo chce zobaczyć Abde z wieksza ilością szans, widze ze sie rozwinął i ma chęci do gry. Juz obojetne gdzie LS, czy PS ale Raphinha mnie najbardziej drażni z ataku wiec tam najchętniej. Abde z tego co wiem może grać na obu skrzydłach
0
@Rewolucja123 Ja nie jestem za tym aby gral tak wcześnie bo po pierwsze sodówa moze odbic, po drugie fizycznie to wciaz dziecko. Ja bym tam Abde chętnie zobaczyl
5
@Rewolucja123 Jakoś 16 letni Yamal nie potrzebowal interiorów aby odpalić
0
@Barcasub Podejrzewam, że całej lidze zależy na promocji wiec pewnie nagieęli by zasady
0
@Emhyr I tak coś mi sie wydaje że tam trafi, dla takiego imprezowicza Miami to raj
0
Stawiam, że Neymar trafi do Interu Miami, ich nie ogranicza żaden hajs, zależy im na promocji USA bo mundial, miasto bajka, amigosi, kaska będzie płynęła strumykiem
0
@tristan87 Nie no jak przecież juz ma ustalone warunki z Barceloną
0
@Herato jedyny słuszny to 0
0
@koziar To wy macie urojenia i wszystko kojarzycie z Fatim xd Ansu i tak nie gra, po prostu nie chce Brazola w Barcy jak każdy rozsądny czlowiek. Każda plotka o wilekim transferze mnie śmieszy w obecnej sytuacji klubu, to samo zdanie miałem o Silvie
0
Messi też już był w Barcelonie i wszyscy wiemy jak sie skończyło, ale byle jaki dziennikarz napisze cokolwiek i ludzie już wierzą we wszystko
0
@Esteban_ Kwestia godzin
0
@Nazio_87 Ale pelikany xddd