1

Fati najlepiej zrobi jak pójdzie na wypożyczenie, wtedy za rok wróci a czy Xavi zostanie śmiem wątpić

1

@ElTomas niczego innego sie nie można bylo spodziewac, wymowki jeszcze przed meczem

1

Xavi i konferencja, już sie boję xd

0

@KAROLC-10 chodzi o ustawienie z 4 pomocnikami

0

Ale to sa brednie nawet jak bedzie dobrze grał to jest jasne, że bardzo mało? To sie kupy nie trzyma a jeśli tak ma być to coś z tym klubem jest mocno nie tak i Ansu powinien odejść dla swojego dobra

0

Jak będzie forsowane ustawienie z Rapha i Lewym jako jedynymi atakującymi to sobie sami odpowiedzcie ile

0

Niech sie wykupi haha, tak jak z Barcy. Mam nadzieję że tu nie trafi

1

Dembele nawet jednym słowem nie wspomnial o kibicach przy pożegnaniu i pomyśleć że niektorzy za nim płaczą a tym czasem Usmanek ma wywalone

1

Do kibiców nic, wiedziałem że to głąb

1

@dejwor to od meczu z totkami jest

0

Przedstawione jakby to byl ich wychowanek haaha

0

O Balde dalej cisza a chłopak zarabia jakieś 200k rocznie to samo Abde co na pensje Barcelońskie to jest bardzo mało. Zamiast na Neymarach powinni sie na tym skupić zanim skończy sie cierpliwość niektórym

1

@Emhyr niech opanuje przyjmowanie piłki i podania a nic więcej mu nie będzie potrzebne, trochę wtyd żeby taki pilkarz mial z tym problemy

0

@kamiVeB I taki Fati odpala w innym klubie, robi po 30 goli na sezon ciekawe co by tu sie działo

0

@Emhyr a kto chce Neya poza Barceloną?

0

@Nano22 Panie za ciężki wybór

2

@dejwor Madryt to centrum, Barcelona przy samym morzu

0

@Rewolucja123 Ja bardzo chce zobaczyć Abde z wieksza ilością szans, widze ze sie rozwinął i ma chęci do gry. Juz obojetne gdzie LS, czy PS ale Raphinha mnie najbardziej drażni z ataku wiec tam najchętniej. Abde z tego co wiem może grać na obu skrzydłach

0

@Rewolucja123 Ja nie jestem za tym aby gral tak wcześnie bo po pierwsze sodówa moze odbic, po drugie fizycznie to wciaz dziecko. Ja bym tam Abde chętnie zobaczyl

5

@Rewolucja123 Jakoś 16 letni Yamal nie potrzebowal interiorów aby odpalić

0

@Barcasub Podejrzewam, że całej lidze zależy na promocji wiec pewnie nagieęli by zasady

0

@Emhyr I tak coś mi sie wydaje że tam trafi, dla takiego imprezowicza Miami to raj

0

Stawiam, że Neymar trafi do Interu Miami, ich nie ogranicza żaden hajs, zależy im na promocji USA bo mundial, miasto bajka, amigosi, kaska będzie płynęła strumykiem

0

@tristan87 Nie no jak przecież juz ma ustalone warunki z Barceloną

0

@Herato jedyny słuszny to 0

0

@koziar To wy macie urojenia i wszystko kojarzycie z Fatim xd Ansu i tak nie gra, po prostu nie chce Brazola w Barcy jak każdy rozsądny czlowiek. Każda plotka o wilekim transferze mnie śmieszy w obecnej sytuacji klubu, to samo zdanie miałem o Silvie

0

Messi też już był w Barcelonie i wszyscy wiemy jak sie skończyło, ale byle jaki dziennikarz napisze cokolwiek i ludzie już wierzą we wszystko

0

@Esteban_ Kwestia godzin

0

@Nazio_87 Ale pelikany xddd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?