Faro
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Nazio_87 Ale pelikany xddd
7
@Kinginiesta Xavi by wywalil wszystkich skrzydlowych i gral samymi pomocnikami i to jest jego wizja futbolu. Abde przeciez tez malo gral w presezonie
0
@MarcepanowyKsiaze bez kolana strzelac bramke co mecz mi pasuje trollu, dobrze ze twoj idol bez kostek jest zdrów jak ryba
2
@partymaker Lewe to jest obsadzone Gavim do końca sezonu, tu chodzi o prawe
0
@wojopancer kto?
0
@MarcepanowyKsiaze aha fajny troll z ciebie
5
Mam jedną teorie dla sympatyków Neymara ale taką naciągana. Sprzedaż Dembele sie przedłuża bo chca to zrobić w ramach wymiany Ney - Dembele. Osobiście wątpię w jego transfer ale to by bylo najbardziej prawdopodobne
0
@Barcasub Szejki tylko na to czekają co obrazuje sytuacja Mbappe
1
@Barcasub Neymar za darmo? Kto Ci takich bzdur naopowiadał
0
@MarcepanowyKsiaze tak samo z Totkami xd
0
W końcu dzisiaj meczyki ligowe sie zaczynają. W końcówce sezonu już miałem dość piłki ale teraz chętnie pooglądam nie tylko Barce
0
@Esteban_ Wierze jemu bardziej niż Romero czy innym Miguelom
0
Jak z młodymi Fermin, Yamal oni są w Barcy B zarejestrowani czy nigdzie?
0
@doc Neymar był już dawno zdementowany przez ojczulka a ludzie dalej sie napalają
0
@Volk od kiedy ogladasz Barce Xaviego, ze nie wiesz ze gra 4 pomocnikami 90% meczy?
0
@DaPidejpi talent czystej wody
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@swiergol2 a dobra ja odpisuje na poważnie a teraz doczytałem i widze że mam doczynienia ze zwykłym prymitywem. Wetki komentarzy ka co druga osoba udzielająca sie na la rambli i kij cie obchodzi co kto roboli w wolnym czasie, zajmij sie swoją dupą
0
@swiergol2 mi nie chodzi tylko o Ansu chociaz to akurat widac, ze Xavi ma z nim problem, a o usilne wystawienie Raphinhi i upartosc co do 4 pomocnikow, Balde zostaje sam i ma obskoczyc dwie pozycje, Gavi jest bezproduktywny. Ja chce ogladac Barce z masa sytuacji jak kiedyś a nie kopanie sie po czole. Gra sie poukladala gdy weszli Abde, Ferran, Fati i Yamal i chce aby kazdy z nich gral na skrzydlach a nie siedzial na ławie dlatego hejtuje Xaviego i nie tylko ja. Po prostu chce ogladac ofensywna Barce a nie drżenie o wynik Xaviego i pokraczne formacje których nikt w europie nie stosuje
0
@swiergol2 zawistni to sa hejterzy twojego typu ktorzy sprzedają kazdego po slabszym meczu a później chwalą
0
@brd42 jak będzie tak gral to bedzie dostawal na leb, założysz sie?
0
@Patryk1899 nawet 4 w sumie
0
@Kgorecki2500 tylko ostatnie problemy Fatiego były przez miesnie a nie kolana
0
@Emhyr Dla mnie to wszystko to brednie cała ta saga z Neymarem ale zobaczymy xd
2
@PawkoFCB i hajs za transfer bo chyba nikt nie wierzy w dobrodusznosc PSG
2
@Kondziubarca czyli 24 brutto, chyba z tyłka tyle wezmą
0
@Katalończyk 99 Najpierw niech Xavi da im grać a nie ogony nawet w presezonie i wymagacie formy Neymara z prime
0
@Kubsoleon @Neymar0d kontuzje mial od konca lutego a mundial sie skończył w grudniu. Ignorancie? Nie interesuja mnie pilkarze innych klubów xd
1
@pioz123 EA FC juz zamówiona widze xd
0
@Gaz nie śledze tego, ale każdy widzial jak obniżył loty po mundialu chociażby LM przykładem