0

@wasacz znaleźli by się lepsi kandydaci. Dodi jest zwyklym śmieszkiem

0

@MesQueUnClub96 to sie nie wtrącaj na przyszłość to nie oberwiesz, naucz sie kultury

0

@MesQueUnClub96 Poparłeś tamtych gości, człowieku zastanow sie co piszesz skrytykowales moj post krytukujący skład, co oznacza że popierasz to ustawienie

1

Komentarz usunięty

0

@Pedri16Future Bo mnie wyprowadzili z równowagi za zwykły komentarz zostalem zwyzywany i nikt nie poniósł konsekwencji

0

Komentarz usunięty

1

Komentarz usunięty

1

@barcelonaLM to ty odejdź , za kogo ty sie masz szary użytkowniku?
@wasacz naucz się pisać

0

Oby Fati odszedł z Barcelony, bo zmarnuje sobie kariere.
Pozdrawiam wszystkich hejterków co przed meczem mnie zwyzywali bo skrytykowalem skład. Rzeczywiście gra była cudowna, myliłem się, haha

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

@Sulimo zgloszone

0

@QuQ to sie przyjrzyj jak on musi obskoczyc dwie pozycje bo tak to wygląda

0

Wszyscy skrzydlowi powinni odejść z klubu poza Raphinhą, zobaczymy jak super wtedy będzie wyglądał sezon

0

Nie skomentuje tego

0

Co tam sie dzieje xd

0

Czy te zasady z sędziowaniem obiwazuja też w la liga? Vini miałby problem xd

0

Mudryk jaki nurek

0

Nikt w tym premier legaue nie umie z dystansu przywalić?

0

Zupełnie inna intensywnosc w 2 połowie, zmiany by sie przydały

0

Dominacja od 10 sekund, nieźle

1

@Encore jak o tym pisałem to mnie wyśmiewali, a Mbappe ciągle komplementował Dembele a zwłaszcza podczas mundialu

0

Chelsea poczuła krew

0

@Emhyr jakie dwie poczekaj do konca meczu a nie juz wyrokujesz

0

Jednak anonimy z Chelsea nie takie słaby

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?