Faro
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@wasacz znaleźli by się lepsi kandydaci. Dodi jest zwyklym śmieszkiem
0
@MesQueUnClub96 to sie nie wtrącaj na przyszłość to nie oberwiesz, naucz sie kultury
0
@MesQueUnClub96 Poparłeś tamtych gości, człowieku zastanow sie co piszesz skrytykowales moj post krytukujący skład, co oznacza że popierasz to ustawienie
1
Komentarz usunięty
0
@Pedri16Future Bo mnie wyprowadzili z równowagi za zwykły komentarz zostalem zwyzywany i nikt nie poniósł konsekwencji
0
Komentarz usunięty
1
Komentarz usunięty
1
@barcelonaLM to ty odejdź , za kogo ty sie masz szary użytkowniku?
@wasacz naucz się pisać
0
Oby Fati odszedł z Barcelony, bo zmarnuje sobie kariere.
Pozdrawiam wszystkich hejterków co przed meczem mnie zwyzywali bo skrytykowalem skład. Rzeczywiście gra była cudowna, myliłem się, haha
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
@Sulimo zgloszone
0
@QuQ to sie przyjrzyj jak on musi obskoczyc dwie pozycje bo tak to wygląda
0
Wszyscy skrzydlowi powinni odejść z klubu poza Raphinhą, zobaczymy jak super wtedy będzie wyglądał sezon
0
Nie skomentuje tego
0
Co tam sie dzieje xd
0
Czy te zasady z sędziowaniem obiwazuja też w la liga? Vini miałby problem xd
0
Mudryk jaki nurek
0
Nikt w tym premier legaue nie umie z dystansu przywalić?
0
Zupełnie inna intensywnosc w 2 połowie, zmiany by sie przydały
0
Dominacja od 10 sekund, nieźle
1
@Encore jak o tym pisałem to mnie wyśmiewali, a Mbappe ciągle komplementował Dembele a zwłaszcza podczas mundialu
0
Chelsea poczuła krew
0
@Emhyr jakie dwie poczekaj do konca meczu a nie juz wyrokujesz
0
Jednak anonimy z Chelsea nie takie słaby