Faro
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Keriox z kiedy to zdjęcie?
0
Opłacało sie wygrac majstra dla takiej grupy
0
@takisobiektos a to dupa
1
Ale izi grupa xddd
0
Dobra mamy łatwiutka grupe jak Real w ostatnich latach
0
Graja w polszy?
0
Kvaraczelia pewnie szczęśliwy
1
@Smixu Ferran, Yamal zajebisty ale to przesada żeby gral wszystko
0
@Barca1922 Skoro tyle kasy sa w stanie mu sypnąć to znaczy że trener go chce i da mu pograć
0
@lntrowertyk Abde przykładem
1
@Kidd Ja jestem zadowolony z wypożyczenia i tego klubu, wreszcie sie okaże czy dalej coś potrafi co ja osobiście widze, ale większość nie. Tylko ciekawe co dalej, bo Xavi nawet Neymara skreslil byle móc grac swoim systemem
1
@Kidd Tylko co potem? wróci na ławkę bo system 4 pomocników sie nie zmieni za Xaviego.
0
@Kosiu dziś mi sie śnił wiec pewnie oficjalka
0
@Maker0 Oby jak najtrudniejsza grupa i weryfikacja a nie żaden spacerek
0
@Encore z czego polowa minut Ansu to w wieku 17 lat, zajebiste porównanie
0
@Barcasub wiem ale pokazywanie nas jako potęga w lm troche śmieszne obecnie
0
@DLFCB Z Batceloną przesadzili, od kilku lat kompromitacja za kompromitacją
0
A pisałem, że zaraz wszyscy skrzydlowi pouciekają przez ten chory system. Ciekawe jak długo wytrzyma Ferran dziwne aż że mu tak zależy po tym jak jest niesprawiedliwe traktowany
0
@Qaz123 Sam chce isc bo gral ochlapy czego wy nie rozumiecie
0
@ShawnC A Lewy na ile zasluguje. Skończ bredzic i udawać że w tym klubie panuje sprawiedliwość
1
@kanver_ ludzie zapominaja o czyms takim jak psychika a to klucz jak pilkarz ma mieć forme, a tym bardziej u mlodego pilkarza
1
@kanver_ miał dobry presezon i końcówkę sezonu ale wrócił sezon i znowu dostaje ochłapy minut, Ty myslisz ze on nie czuje presji i nie jest przygnebiony wchodząc na boisko? Z jego twarzy to szlo wyczytać jak siedzial na ławie. Dlatego bardzo dobrze ze idzie do normalnego trenera na wypożyczenie
0
Komentarz usunięty
1
@Pedri16Future Za odwagą, większość skladu gra jak cipki
0
Komentarz usunięty
0
@jacobFCB dla niego dobry a Xavi sam sobie tak ugotował grając swoim jedynym słusznym systemem
1
@manolis1 on idzie na wypożyczenie poki co, nie panikuj
0
@Rewolucja123 A czemu mam nie uderzyć? Xavi to przeciętniak co pokazuje jak traktuje pilkarzy w formie jak chociażby Torres i wszyscy sie ockną w trakcie LM
1
@Limit_l3ss toksyczny to jest Xavi, zobacz co robi z Torresem ktory gra najlepiej obecnie
3
@kanver_ przynajmniej jakies mial bo pilka go szuka a Lewy praktycznie nie ma sytuacji