0

@Keriox z kiedy to zdjęcie?

0

Opłacało sie wygrac majstra dla takiej grupy

0

@takisobiektos a to dupa

1

Ale izi grupa xddd

0

Dobra mamy łatwiutka grupe jak Real w ostatnich latach

0

Graja w polszy?

0

Kvaraczelia pewnie szczęśliwy

1

@Smixu Ferran, Yamal zajebisty ale to przesada żeby gral wszystko

0

@Barca1922 Skoro tyle kasy sa w stanie mu sypnąć to znaczy że trener go chce i da mu pograć

0

@lntrowertyk Abde przykładem

1

@Kidd Ja jestem zadowolony z wypożyczenia i tego klubu, wreszcie sie okaże czy dalej coś potrafi co ja osobiście widze, ale większość nie. Tylko ciekawe co dalej, bo Xavi nawet Neymara skreslil byle móc grac swoim systemem

1

@Kidd Tylko co potem? wróci na ławkę bo system 4 pomocników sie nie zmieni za Xaviego.

0

@Kosiu dziś mi sie śnił wiec pewnie oficjalka

0

@Maker0 Oby jak najtrudniejsza grupa i weryfikacja a nie żaden spacerek

0

@Encore z czego polowa minut Ansu to w wieku 17 lat, zajebiste porównanie

0

@Barcasub wiem ale pokazywanie nas jako potęga w lm troche śmieszne obecnie

0

@DLFCB Z Batceloną przesadzili, od kilku lat kompromitacja za kompromitacją

0

A pisałem, że zaraz wszyscy skrzydlowi pouciekają przez ten chory system. Ciekawe jak długo wytrzyma Ferran dziwne aż że mu tak zależy po tym jak jest niesprawiedliwe traktowany

0

@Qaz123 Sam chce isc bo gral ochlapy czego wy nie rozumiecie

0

@ShawnC A Lewy na ile zasluguje. Skończ bredzic i udawać że w tym klubie panuje sprawiedliwość

1

@kanver_ ludzie zapominaja o czyms takim jak psychika a to klucz jak pilkarz ma mieć forme, a tym bardziej u mlodego pilkarza

1

@kanver_ miał dobry presezon i końcówkę sezonu ale wrócił sezon i znowu dostaje ochłapy minut, Ty myslisz ze on nie czuje presji i nie jest przygnebiony wchodząc na boisko? Z jego twarzy to szlo wyczytać jak siedzial na ławie. Dlatego bardzo dobrze ze idzie do normalnego trenera na wypożyczenie

0

Komentarz usunięty

1

@Pedri16Future Za odwagą, większość skladu gra jak cipki

0

Komentarz usunięty

0

@jacobFCB dla niego dobry a Xavi sam sobie tak ugotował grając swoim jedynym słusznym systemem

1

@manolis1 on idzie na wypożyczenie poki co, nie panikuj

0

@Rewolucja123 A czemu mam nie uderzyć? Xavi to przeciętniak co pokazuje jak traktuje pilkarzy w formie jak chociażby Torres i wszyscy sie ockną w trakcie LM

1

@Limit_l3ss toksyczny to jest Xavi, zobacz co robi z Torresem ktory gra najlepiej obecnie

3

@kanver_ przynajmniej jakies mial bo pilka go szuka a Lewy praktycznie nie ma sytuacji

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?