Faro
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@kanver_ przynajmniej jakies mial bo pilka go szuka a Lewy praktycznie nie ma sytuacji
2
Cieszy, że Fati sie zdecydował zawalczyć o swoją kariere w Barcelonie by zostal tylko dobity przez Denzela grajac po 15 minut i będąc gnojonym przez kibiców.
0
@MesQueUnClub96 tak jak Ty z Bayernu na Barce?
0
@Emhyr Fati nie pozostawił mi wyboru
@partymaker no i tu sie mylisz bo od początku okienka miałem nadzieję na wypożyczenie widzac co Xavi wyrabia
0
@bartoszplucinski Chcesz kisić Ansu dalej na ławce? Bardzo fajnie ze idzie na wypozyczenie gdzie ma szanse rozwinąć sie i zyskać pewnosc siebie czego przy Xavim nigdy nie zrobi
0
@Gall Przez takich ślepych ignorantów jak Ty odechciewa sie wchodzić na tą stronę. Żadna rzeczowa dyskusja nie ma miejsca tylko pisanie głupot i najazd personalny a za tekst o zboczeniu oczywiście zgłaszam post
0
@Arkadio90 To wiadomo ale Fati jeden z największych talentow nie dostał żadnej szansy na powrót po kontuzji
0
Wolę go oglądać w Totkach niż na ławce w Barcelonie. Mam nadzieję że sie ogra i wróci a Xavi zostanie zweryfikowany w LM.
3
@Armandi To Xavi ustala skład
0
Dwóch skrzydłowych w postaci pomocników haha, Xavi chyba pijany
1
Dlaczego każdy mecz Barca gra w niedzielę? Juz w zeszlym sezonie to drażniło ale teraz w terminarzu spojrzalem wszystko do maja w niedzielę
0
Ale to jest bezsens z ta seniorska reprezentacją. I teraz czyja to wina trenera ze go tak wcześnie wprowadza?
0
Dziennikarstwo XXI wieku
https://zapodaj.net/plik-4bUssWGnVT
1
Ankieta mówi sama za siebie ten system na 4 to chyba lubi tylko sam Xavi a kibicom nie chce sie tego oglądać
15
Zajechany za młodu grał od deski do deski, to sie teraz odbija. Szkoda. Niech teraz Denzel da grać skrzydlowym bo już każdy ma dość tej taktyki
2
Włączyłem w trakcie 8 minut doliczonych i nie żałuję. Messi co chciał to zrobił cofnął sie po piłkę i stworzył gola, piękne
0
Odejdzie bo nie będzie grzał ławy a pozycja LS w tym klubie nie istnieje. Fati sie upał bo bardziej mu zależy na Barcelonie, a Abde chyba zresztą mało zarabia
0
Najbardziej w całej sadze z Mbappe śmieszy mnie to jak Real ma roszczeniową postawę, że pilkarz tej klasy przyjdzie do nich za darmo i jakby im sie to należało. Jak go chcą to niech płacą a nie tysiąc artykułów przyjdzie czy nie przyjdzie. Ciekawi mnie zdanie kibiców Realu w tym temacie
0
@Crakitic To też ale mimo wszystko udane podanie prostopadłe otwierajace droge do bramki to co z czego słynęła kiedyś Barca wiec sie zachwycam samymi próbami obecnie, bo my tak nie gramy
0
@Crakitic To wolisz klepanie do boku? Po to sa obrońcy aby zabezpieczać sytuacje a atak i pomoc ma próbowac
0
Podoba mi sie jak City próbuje piłek między liniami, non stop próbują i nie boją sie straty
0
@partymaker Silva chciany mieszanie w głowie, Gundo chciany
0
@partymaker Xavi też mu kradnie piłkarzy
0
@partymaker Nie zglosilem, po prostu to 'XD' wszędzie wygląda jak jakieś zaczepki, może kwestia interpretacji
0
Komentarz usunięty
0
Podobno Pep gra bez skrzydel a w każdej akcji Grealish i Palmer szeroko rozstawieni na skrzydle
1
Najpierw podpisać dokumenty a potem wpuszczać do skladu, w tym klubie wszystko robią na odwrót
1
@StefanBatory87 Na tych kanałach polsatu c+ leci tylko ekstraklasa jak coś
8
Nie mamy czego żałować
6
Chłopak który kocha klub i sie tu wychował wywalony bez powodu, w momencie kiedy stara sie aby wrócić na swój poziom, a połamaniec niewierny Dembele dostawał 6 lat zaufania i miłości od trenera nie dając od siebie nic w zamian