Faro
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@SenseiFCB Chyba do Xaviego pije
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Azacca pytasz użytkownika, który jest jednym z największych antyfanów Fatiego na stronie
0
@Kapitan hawk Ten drugi to wiadomo kto, bardzo czytelny
5
@cules100pro Arsenal zamiesza coś czuje
0
Bardzo dobrze, że jest ocena dla trenera, bo na la rambli ośmielisz się go skrytykować to psychofani zrównują cie z ziemią. A ze zdaniem profesjonalistów muszą się pogodzić.
0
@Sulimo Ja ciebie obrażać? Ja do ciebie nawet nie pisze gdy widze twoje komentarze po tym jak wykazałeś sie chamstwem nieraz w moją strone, to ty ostatnio zacząłeś swoim tekstem który był żalosny i chamski
0
@Sulimo Tobie psycha siadła podczas meczu, niezły rynsztok pokazałeś i dalej pokazujesz
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
@partymaker ja po twoim facepalm
0
Komentarz usunięty
0
@pioz123 A Ty co boomer?
@partymaker sam w każdym poście piszesz "XD" poważny człowieku
2
Krążą plotki, że Yamal ma zacząć od 1 z Cadiz. Trochę cringe, ledwo skończył 16 lat i powinien grać końcówki i regularne mecze w Barcy B. On dorasta
0
@MarcepanowyKsiaze To i tak więcej niż Dembele
0
@AlwaysBlaugrana W końcu sie skończy cierpliwość bo ile można siedzieć na ławie tym bardziej po dobrym presezonie. A Xavi europa go zweryfikuje
0
Będziemy bogaci
0
@KrychaFCB Czemu Lewy sie kładł jak dziewczynka przy każdym kontakcie?
0
@barcelonaLM jest praktycznie ostatni do wejścia z ławki, będzie głupi jak zostanie
0
@PatrychoO To zmuś Xaviego do tego, powodzenia
0
@Dajnatace Barca i często Real a czasem Atletico i nic poza tym
2
Pewnie go ludzie pocisnęli i nie wytrzymał presji
0
@Emhyr w Arsenalu wszystko funkcjonuje jak trzeba i kazdy gra na 100%, W Barcelonie nic nie działa
0
@takisobiektos No to Havertz do odstrzalu bo jest cienki jak barszcz
0
@JimMorrisonFCB Trossard też gra na 9, a Martinelli nie będzie grał wszystkiego. Myślę że by pogral wiecej niz u nas
0
@Khajio Na napadzie ma szanse pograc, Nketiah sie odgrażał że odejdzie, poza tym Arteta go rozwinie
0
@Dankho94isback Chce aby sie rozwijał i grał a nie gnił na lawce, Arsenal to fajny klub a u Xaviego nigdy nie wygra rywalizacji
@FCBparasiempre niewykluczone że Arsenal zrobi po niego krok
1
Nie wiem co to za źródło ale dużo takich tweetów. Jestem za
1
@AlexDark00 dziwny typ ten wąsacz
0
@AlexDark00 zgłoś go