1

@SenseiFCB Chyba do Xaviego pije

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Azacca pytasz użytkownika, który jest jednym z największych antyfanów Fatiego na stronie

0

@Kapitan hawk Ten drugi to wiadomo kto, bardzo czytelny

5

@cules100pro Arsenal zamiesza coś czuje

0

Bardzo dobrze, że jest ocena dla trenera, bo na la rambli ośmielisz się go skrytykować to psychofani zrównują cie z ziemią. A ze zdaniem profesjonalistów muszą się pogodzić.

0

@Sulimo Ja ciebie obrażać? Ja do ciebie nawet nie pisze gdy widze twoje komentarze po tym jak wykazałeś sie chamstwem nieraz w moją strone, to ty ostatnio zacząłeś swoim tekstem który był żalosny i chamski

0

@Sulimo Tobie psycha siadła podczas meczu, niezły rynsztok pokazałeś i dalej pokazujesz

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

@partymaker ja po twoim facepalm

0

Komentarz usunięty

0

@pioz123 A Ty co boomer?
@partymaker sam w każdym poście piszesz "XD" poważny człowieku

2

Krążą plotki, że Yamal ma zacząć od 1 z Cadiz. Trochę cringe, ledwo skończył 16 lat i powinien grać końcówki i regularne mecze w Barcy B. On dorasta

0

@MarcepanowyKsiaze To i tak więcej niż Dembele

0

@AlwaysBlaugrana W końcu sie skończy cierpliwość bo ile można siedzieć na ławie tym bardziej po dobrym presezonie. A Xavi europa go zweryfikuje

0

Będziemy bogaci


0

@KrychaFCB Czemu Lewy sie kładł jak dziewczynka przy każdym kontakcie?

0

@barcelonaLM jest praktycznie ostatni do wejścia z ławki, będzie głupi jak zostanie

0

@PatrychoO To zmuś Xaviego do tego, powodzenia

0

@Dajnatace Barca i często Real a czasem Atletico i nic poza tym

2

Pewnie go ludzie pocisnęli i nie wytrzymał presji

0

@Emhyr w Arsenalu wszystko funkcjonuje jak trzeba i kazdy gra na 100%, W Barcelonie nic nie działa

0

@takisobiektos No to Havertz do odstrzalu bo jest cienki jak barszcz

0

@JimMorrisonFCB Trossard też gra na 9, a Martinelli nie będzie grał wszystkiego. Myślę że by pogral wiecej niz u nas

0

@Khajio Na napadzie ma szanse pograc, Nketiah sie odgrażał że odejdzie, poza tym Arteta go rozwinie

0

@Dankho94isback Chce aby sie rozwijał i grał a nie gnił na lawce, Arsenal to fajny klub a u Xaviego nigdy nie wygra rywalizacji
@FCBparasiempre niewykluczone że Arsenal zrobi po niego krok

1

Nie wiem co to za źródło ale dużo takich tweetów. Jestem za


1

@AlexDark00 dziwny typ ten wąsacz

0

@AlexDark00 zgłoś go

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?